Francja – Chorwacja typy, analiza, transmisja (Liga Narodów, 12.06)

Absolutnie nikt nie spodziewał się na pewno tego, że po trzech seriach gier bieżącej edycji Ligi Narodów Trójkolorowi będą zajmować ostatnie miejsce w swojej grupie. Prędzej czy później ich sytuacja musi jednak ulec poprawie. Czy będzie to miało miejsce właśnie po zakończeniu rywalizacji z Chorwatami? Francja – Chorwacja typy, analiza, transmisja.

Francja – Chorwacja typy za darmo

Wybór tego, jakie Francja – Chorwacja zakłady umieścić na swoim kuponie to zadanie należące do kategorii tych stosunkowo trudnych. My standardowo mamy jednak kilka swoich propozycji, które pokrótce opiszemy w paru niniejszych zdaniach:

Kolejne potknięcie będzie sensacją

Zwycięzcę plebiscytu w kategorii największego negatywnego zaskoczenia tej odsłony Ligi Narodów chyba już znamy. Powiedzieć, że podopieczni Didiera Deschampsa nie trafili z formą na tegoroczne zmagania, to tak jakby nie powiedzieć nic. Ciężko uwierzyć jest aczkolwiek w to, że tak fatalna dyspozycja będzie miała miejsca aż do ostatniego z meczów grupowych. Pierwszych oznak poprawy można oczekiwać już po poniedziałkowej potyczce na legendarnym Stade de France. Francja – Chorwacja typy na zwycięstwo tych pierwszych byłyby chyba zbyt ryzykowne, ale “over” bramkowy zdaje się być już jak najbardziej możliwy.

francja chorwacja typy

Szybkość i zwrotność, jaką może się pochwalić Kylian Mbappe jest nadal jedną z najgroźniejszych broni w całym arsenale, którym dysponują popularni Les Bleus. Na trwającym właśnie zgrupowaniu swoją reprezentacyjną wartość zaczyna jednak udowadniać także inny ofensywny gracz tej ekipy. Mowa oczywiście o Christopherze Nkunku. Zawodnik reprezentujący na co dzień barwy niemieckiego RB Lipsk był już autorem dwóch asyst. Kolejno przeciwko Danii oraz Austrii. Teraz do tego dorobku warto byłoby dorzucić również premierowe gola w narodowych barwach. Intuicja podpowiada nam, że on lub też Mbappe mogą pokonać golkipera Chorwatów. I to być może nawet więcej niż jeden raz.

Wyniki bezpośrednich meczów

Na przestrzeni kilku ostatnich lat bezpośrednie pojedynki pomiędzy obiema reprezentacjami równały się naprawdę sporej dawce emocji. Jakimi rezultatami się kończyły? Oto krótka lista:

  • Chorwacja – Francja 1:1
  • Chorwacja – Francja 1:2
  • Francja – Chorwacja 4:2

Gdzie odbędzie się mecz Francja – Chorwacja?

Spotkanie to będzie miało miejsce na legendarnym Stade de France.

Francja – Chorwacja transmisja na żywo

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić relację live z tego starcia na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport.

Warto także rzucić okiem na inny pojedynek tej grupy, w którym to naprzeciw siebie staną ekipy Danii oraz Austrii.