Freiburg – Borussia Moenchengladbach typy 23/04/2022

Doskonałe wyniki uzyskiwane przez podopiecznych Christiana Streicha sprawiają, że ekipa ze Europa-Park Stadion nadal ma szansę nawet na zajęcie trzeciego miejsca w stawce. Czy rezultat potyczki ze Źrebakami przybliży ich do realizacji tego celu? Freiburg – Borussia Moenchengladbach typy, kursy, analiza. Miłej lektury.

Freiburg – Borussia Moenchengladbach typy warte uwagi

Brak pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie związane z omawianym pojedynkiem? Sprawdźcie zatem nasze Freiburg – Borussia Moenchengladbach typy:

Obie drużyny strzelą gola

Jak najlepsze zakończenie kampanii 2021/2022 to nadrzędny cel, który przyświeca zarówno zawodnikom Freiburga jak i popularnym Die Fohlen. Podział punktów nie interesuje raczej w tej chwili żadnej ze stron, dlatego też możemy być pewni, że walka o komplet oczek będzie naprawdę zacięta.

Powyżej 2.5 bramek

Wystarczy szybki rzut oka na historię bezpośrednich starć pomiędzy Freiburgiem a Borussią Moenchengladbach, aby uświadomić sobie, że starcie to nie będzie na pewno należało do nudnych. W dziesięciu ostatnich pojedynkach padło dokładnie 36 goli, co rzecz jasna daje imponującą średnią wynoszącą grubo ponad trzy trafienia na mecz. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że uda się utrzymać tę tendencję także podczas sobotniej batalii.

freiburg borussia moenchengladbach typy

Mamy również coś dla fanów rozgrywek angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. W sobotnie popołudnie na wyspiarskich boiskach dojdzie bowiem do arcyciekawego starcia pomiędzy Arsenalem a Manchesterem United. Nieco więcej na temat tego pojedynku przeczytacie tutaj.

Freiburg – Borussia Moenchengladbach kursy

Takie kursy na tę potyczkę zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy:

Bukmacher Freiburg Remis Borussia M.
Fortuna 1.86 3.90 4.15
STS 1.83 3.85 3.85
PZBUK 1.86 3.75 4.05
Betclic 1.84 3.95 3.95
forBET 1.84 3.95 3.95

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Grudniowe starcie pomiędzy obiema ekipami zakończyło się imponującym zwycięstwem Freiburga. Czy tym razem można liczyć na powtórkę? Na pewno nie można kategorycznie jej wykluczyć.

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Borussia M. – Freiburg 0:6 (5 grudnia 2021)
Borussia M. – Freiburg 2:1 (3 kwietnia 2021)
Freiburg – Borussia M. 2:2 (5 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Freiburga
Hamburger – Freiburg 1:3
Freiburg – Bochum 3:0
Eintracht – Freiburg 1:2
Freiburg – Bayern 1:4

Furth – Freiburg 0:0
5 ostatnich meczów Borussii M.
Borussia M. –  Koeln 1:3
Furth – Borussia M. 0:2
Borussia M. – Mainz 1:1
Bochum – Borussia M. 0:2
Borussia M. – Hertha 2:0

Freiburg – Borussia Moenchengladbach prognozy

Christian Streich jako trener najdłużej piastujący swoje stanowisko w całej Bundeslidze wyrobił sobie bez wątpienia solidne grono sympatyków. Nie ma w tym niczego dziwnego, albowiem praca, jaką wykonuje w ekipie z południowo-zachodniej części Niemiec jest naprawdę godna podziwu. Podczas jego kadencji klub nigdy nie był tak blisko gry w Europie, jak ma to miejsce właśnie w bieżącej kampanii. Wiele wskazuje na to, że Freiburg po raz piąty w swojej wieloletniej historii przystąpi do rywalizacji z najlepszymi drużynami na Starym Kontynencie. Pytanie tylko, w jakich rozgrywkach będzie to miało miejsce. Odpowiedź na to pytanie być może poznamy już po ostatnim gwizdku potyczki z ekipą z Moenchengladbach.

Freiburg – Borussia Moenchengladbach najczęstsze pytania

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie SC Freiburg – Borussia Moenchengladbach? 

Pojedynek ten będzie transmitowany wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Nieco więcej szans na zwycięstwo zdają się mieć gospodarze.