Fulham – Liverpool typy, kursy, przewidywania (06.08.2022)

Sobotnie pasmo gier angielskiej ekstraklasy otworzy starcie jednego z beniaminków przeciwko aktualnemu wicemistrzowi kraju. Czy przyjezdni całkowicie zdominują zespół ze stolicy kraju? Fulham – Liverpool typy, kursy, przewidywania.

Najlepsze Fulham – Liverpool typy

Tego, jakie Fulham – Liverpool zakłady wymagają największej uwagi, dowiecie się z poniższego akapitu:

Wysokie C

Każdy, kto choćby pobieżnie śledzi poczynania Liverpoolu ten wie, że drużyna ta prezentuje naprawdę widowiskową odmianę futbolu. Taki zresztą jest zamysł samego Jurgena Kloppa. Oprócz wyników muszą być też występy ładne dla oka. Z podobnym planem niemiecki szkoleniowiec przystępuje zapewne do batalii z Fulham. Zaprezentowanie pełni swoich możliwości już w pierwszym meczu nowego sezonu będzie równoznaczne z wysłaniem znaczącego sygnału w kierunku głównych rywali w walce o mistrzostwo. Fulham – Liverpool typy na powyżej 2.5 bramki wydają się być zatem propozycją niemal idealną. Kto wie, być może pokryta zostanie także nieco wyższa linia.

fulham-liverpool-typy

Pod jakim znakiem upłynie w Premier League kampania 2022/2023? Mówi się, że ozdobą tego sezonu będzie rywalizacja pomiędzy Erlingiem Haalandem a Darwinem Nunezem. Ten drugi szanse na udowodnienie swoich ponadprzeciętnych umiejętności dostanie już w trakcie boju z Aleksandarem Mitrovicem i spółką. Bukmacherki nos podpowiada nam, że sztuka trafienia do siatki rywali powiedzie mu się przynajmniej jeden raz. Fulham – Liverpool kursy na takie zdarzenie są wyjątkowo atrakcyjne. Warto więc zatrzymać się przy nich choćby na moment.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Liverpool – Fulham 0:1
  • Fulham – Liverpool 1:1
  • Fulham – Liverpool 1:2

Rzut oka na historię bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami mógłby wskazywać na to, iż Liverpool ma spore problemy z pewnym pokonaniem londyńskiej ekipy. To jednak tylko pozory. Podczas najbliższego pojedynku sytuacja powinna wyglądać zupełnie inaczej.

Ostatnie spotkania Fulham

  • Fulham – Villarreal 1:1
  • Estoril – Fulham 1:3
  • Benfica – Fulham 5:1

Stabilizacja to ostatnia rzecz, o którą moglibyśmy w tej chwili posądzić drużynę Fulham. Popularni Wieśniacy nie potrafili ustabilizować swojej dyspozycji podczas przygotowań do nowej kampanii rozgrywkowej. Jak będzie wyglądał ich ponowny debiut na boiskach angielskiej elity? Powinno być niezwykle ciekawie. Wszak The Cottagers zawsze byli gwarantem pięknych sportowych emocji.

Ostanie mecze Liverpoolu

  • Liverpool – Strasbourg 0:3
  • Liverpool – Man City 3:1
  • Salzburg – Liverpool 1:0

Rezultaty przedsezonowych sparingów w wykonaniu The Reds zdecydowanie nie powalają na kolana. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że w kilku z nich Jurgen Klopp dał szansę pokazania swoich umiejętności piłkarzom z tzw. drugiego garnituru. Podobne zabiegi w starciu otwierającym ligowe zmagania nie są już raczej możliwe. Tu miejsca na błędy już absolutnie nie ma.

Kiedy mecz Fulham – Liverpool? O której?

Start pojedynku Fulham – Liverpool zaplanowano wyjątkowo wcześnie, bo już o 13:30 w dniu 6 sierpnia 2022r.

Gdzie oglądać Fulham – Liverpool?

Transmisja na żywo z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay, a także wyjątkowo na antenie stacji Canal + Sport 2.

Prawdziwych fanów Premier League zachęcamy również do rzucenia okiem na tekst opisujący rywalizację pomiędzy Crystal Palace a Arsenalem.