Gdzie zagra Patryk Słotwiński?

Drugoligowa Stal Mielec interesuje się graczami z Lubelszczyzny. Póki co do drużyny z Podkarpacia powrócił Patryk Słotwiński z Tomasovii Tomaszów Lubelski. Oprócz tego szansę gry w zespole biało-niebieskich mogą również dostać Sebastian Hajnas oraz Sebastian Poleszak.

Jak na razie wciąż nie wiadomo, gdzie wiosną będzie występował Patryk Słotwiński. Pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego gracz występował ostatnio w swoim rodzinnym mieście, broniąc barw Tomasovii.
W zespole trzecioligowca przebywał na zasadzie wypożyczenia ze Stali Mielec. Obecnie drugoligowy klub wezwał piłkarza na pierwszy trening drużyny, jednak jego powrót na Podkarpacie nie jest przesądzony.
Decyzja należy od niego samego. Jeśli zdecyduje, że chce zostać w Mielcu to tam będzie grał – powiedział dla Lubsport Jan Złomańczuk. Szkoleniowiec Tomasovii nie ukrywa jednak, że chciałby mieć tego utalentowanego piłkarza w swoim zespole wiosną, ale jak twierdzi nie będzie go na siłę zatrzymywał. – Jest to młody, perspektywiczny zawodnik obdarzony świetnym uderzeniem z lewej nogi – dodaje trener. W rundzie jesiennej Słotwiński strzelił dla Tomasovii pięć bramek i był jedną z wyróżniających się postaci.

Mielecki klub testował już dwóch innych piłkarzy z województwa lubelskiego. Stal sprawdzała między innymi Sebastiana Hajnasa, który również do niedawna był piłkarzem Tomasovii. – Na pewno nie zagra on już u nas na wiosnę. Jego kontrakt wygasł z końcem listopada i się rozstaliśmy – wyznał Złomańczuk. Zainteresowanie Stali zawodnikami z Lubelszczyzny na tym jednak się nie kończy. Trzecim testowanym, również bardzo młodym i obiecującym piłkarzem jest Sebastian Poleszak, grający ostatnio w Sygnale Chodel. Póki co nie wiadomo jednak czy któregoś z tych dwóch graczy zobaczymy wiosną w biało-niebieskiej koszulce.