Ghana – Urugwaj typy i kursy bukmacherskie (02.12.2022)

W ostatnim dniu rywalizacji w  fazie grupowej Mistrzostw Świata rozegrane zostaną cztery spotkania (po 2 w grupie G i H). Ciekawie zapowiada się mecz Ghana – Urugwaj. Typy na to spotkanie przygotowaliśmy w tym artykule.

Ghana – Urugwaj typy (02.12.2022)

To już ostatnie mecze fazy grupowej Mundialu 2022 w Katarze. Przez cały ten okres byliśmy świadkami pięknych goli i wielu niespodzianek. W piątek poznamy rozstrzygnięcia w grupach G i H. Z pewnością wielu z was chciałoby postawić na te potyczki w tym także na spotkanie Ghana – Urugwaj zakłady bukmacherskie. Przeanalizujmy zatem sytuację tych reprezentacji.

Ghana - Uruguay

Reprezentacja Ghany w chwili obecnej zajmuje drugą pozycję w tabeli swojej grupy. Podopieczni Otto Addo zaliczyli po jednym zwycięstwie i porażce. W pierwszym swoim spotkaniu drużyna z Afryki uległa po zaciętym boju Portugalczykom. W kolejnej potyczce 60 zespół rankingu FIFA zwyciężył z zespołem Korei Południowej. Obydwa mecze toczone były w szybkim tempie i padła w nich spora ilość goli.

Urugwajczycy do Kataru przyjechali jako zespół, który razem z Portugalczykami wyjdzie z grupy. Scenariusz ten został szybko zweryfikowany gdyż piłkarze Diego Alonso zanotowali w dwóch pierwszych meczach bilans 0-1-1. W premierowym meczu czempionatu La Celeste tylko zremisowali bezbramkowo z Koreańczykami. Drugie spotkanie to porażka z drużyna z Portugalii. Jeśli zespół z Urugwaju chce powtórzyć sukces z poprzednich Mundiali i wyjść z grupy to musi wygrać w piątkowym starciu a także liczyć na korzystny rezultat w drugim meczu.

Analizując ostatnie wyniki i grę zespołów oraz wydarzenia około piłkarskie nasze na mecz Ghana – Urugwaj typy bukmacherskie to wygrana reprezentacji z Afryki. Po ostatnich wydarzeniach Urugwajczycy są w dołku nie tylko sportowo ale i mentalnie i uważamy, że odbije się to na ich dyspozycji. Spoglądając w statystyki ostatnich meczów reprezentantów Ghany twierdzimy, że w pojedynku z podopiecznymi Diego Alonso zdobędą oni powyżej 1.5 gola.

Wiele wskazuje na to, że w meczu o wszystko piłkarze z Ameryki Południowej wystąpią z dodatkową presją. Po meczu z Portugalczykami w mediach gruchnęła wiadomość o konflikcie liderów kadry z selekcjonerem. Edinson Cavani czy Jose Maria Gimenez w pomeczowych wywiadach krytykowali postawę trenera drużyny narodowej.

Uważają oni, że ich zespół ustawiony jest zbyt defensywnie co uniemożliwia kreowania akcji a w konsekwencji zdobywanie bramek. Spoglądając w skład Urugwaju trudno uwierzyć, że ta reprezentacja nie zdobywa goli. Cavani, Suarez czy Fede Valverde to przecież piłkarze światowego formatu. Czy piłkarze i selekcjoner będą umieli zażegnać ten konflikt w zarodku i z czystą kartą przystąpić do piątkowego pojedynku?

Bezpośrednie mecze Ghana – Urugwaj

  • Urugwaj – Ghana 1:1 (2:1 po rzutach karnych)

Tylko jeden raz spotkały się ze sobą te reprezentacje. Miało to miejsce na Mistrzostwach Świata w 2010 rozgrywanych w Republice Południowej Afryki.

Ghana – Urugwaj kursy

Pomimo zawirowań wokół południowoamerykańskiej reprezentacji przed meczem Ghana – Urugwaj kursy bukmacherskie stawiają w roli faworytów zespół Diego Alonso.

  • Ghana- 4.80
  • Remis- 3.85
  • Urugwaj- 1.75

OBSTAW TUTAJ

Gdzie postawić na Ghana – Urugwaj zakłady bukmacherskie?

Zapewne większość z was chciałaby postawić na piątkowe starcie zakłady. Jeśli nie wiecie z jakich bukmacherów korzystać, poniżej prezentujemy wam listę tych, którzy według nas oferują najlepsze kursy.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Ghana – Urugwaj: o której?

Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się w piątek, 2 grudnia o godzinie 16:00. Miejscem rozegrania pojedynku będzie Al Janoub Stadium w Al Wakrah. Będzie to przedostatni mecz, który odbędzie się na tym obiekcie. Ostatnie spotkanie na Al Janoub Stadium rozegrane zostanie 5 grudnia i będzie to mecz 1/16 finału.

Gdzie oglądać Ghana – Urugwaj? Transmisja

Każdy mecz Mistrzostw Świata 2022 w Katarze transmitowany będzie w Telewizji Publicznej. Spotkanie pomiędzy Ghaną a Urugwajem obejrzeć będzie można w TVP1 i TVP Sport. Dodatkowo mecz transmitowany będzie w aplikacji TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Poniżej przedstawiamy wam typy na pozostałe mecze Mundialu w Katarze. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.