GKS Jastrzębie – Miedź typy i transmisja na żywo

Mamy godne uwagi GKS Jastrzębie – Miedź typy.

Świetne typy na spotkanie GKS Jastrzębie – Miedź Legnica (12.03.2022)

Na wstępie warto wyraźnie podkreślić, że bezsprzecznym faworytem będzie ekipa z Legnicy.

gks jastrzębie miedź typy

Faworyt jest jeden

Miedź Legnica otwiera zestawienie Fortuna 1. Ligi. Obecnie ten zespół ma na swoim koncie 50 punktów. Na ten dorobek złożyło się 15 zwycięstw, pięć remisów i dwie porażki. Nad drugim w tabeli Widzewem Łódź legniczanie mają 8 punktów przewagi. To całkiem niezła zaliczka. GKS Jastrzębie jest natomiast wiceliderem, ale od końca zestawienia. Warto mieć to na uwadze, obstawiając GKS Jastrzębie – Miedź zakłady. Zespół z Jastrzębia-Zdroju wywalczył tylko 14 „oczek”. Ma dwa zwycięstwa, osiem remisów i jedenaście porażek.

Jeżeli spojrzymy na ligowe zestawienie, to między ekipami Jastrzębia i Miedzi widzimy wręcz przepaść. Choćby dlatego proponujemy GKS Jastrzębie – Miedź typy, że wygrają goście. Na uwadze mamy też to, że legniczanie triumfowali w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych.

Mimo wszystko przewidujemy, że gospodarze zdobędą choćby jednego gola. Skąd takie GKS Jastrzębie – Miedź typy? Na uwadze mamy to, że w ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach tych ekip bramki padały z obu stron.

Poza tym zakładamy, że do przerwy będzie remis. To dlatego, że Miedź zremisowała pierwszą połowę w 9 z ostatnich 15 meczów. Wymowne, prawda? Ostatni bezpośredni pojedynek tych ekip zakończył się remisem 1:1. Wcześniej Miedź wygrała 2:1, a jeszcze szybciej również padł rezultat 1:1. Jak będzie tym razem? Zanim sprawdzisz meczowe GKS Jastrzębie – Miedź kursy, spójrz na poniższą tabelę – może ona pomóc!

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Miedź – GKS Jastrzębie 1:1
 • GKS Jastrzębie – Miedź 1:2
 • Miedź – GKS Jastrzębie 1:1

Ostatnie mecze GKS-u Jastrzębie

 • Resovia – GKS Jastrzębie 1:0
 • GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź 1:1
 • GKS Jastrzębie – LKS Goczałkowice Zdrój 2:0

Ostatnie mecze Miedzi

 • Miedź – Puszcza Niepołomice 3:1
 • Skra Częstochowa – Miedź 0:2
 • Miedź – KKS Kalisz 4:3

Oto liderzy obu ekip

Do tej pory najwięcej bramek dla Miedzi Legnica wywalczył Makuch. Ma on na swoim koncie 10 trafień. Po przeciwnej stronie barykady najlepszymi strzelcami są Niewiadomski i Witkowski. Obydwaj zgromadzili tylko po dwie bramki.

GKS Jastrzębie – Miedź transmisja. Kiedy, na jakim kanale, o której?

Chcesz obejrzeć to spotkanie? GKS Jastrzębie – Miedź transmisja dostępna będzie w internecie. Dostęp można wykupić za pośrednictwem platformy fortuna1liga.statscore.com/pl. Koszt to 10 zł brutto. Zobacz typy na kolejny mecz, a więc Korona – Resovia.

FAQ

 • Gdzie znajdziesz świetne typy na to spotkanie?
  Zostały one zawarte w naszym tekście.
 • Która drużyna to faworyt?
  Za faworyta uznać można Miedź Legnica.