GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce typy, gdzie obejrzeć? Czy będzie transmisja? Zapowiedź (26.08.2022)

Przed nami interesujące starcie eWinner 2. ligi, GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce. Typy bukmacherskie i informację, gdzie obejrzeć mecz na żywo, znajdziesz w naszym tekście.

GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce typy bukmacherskie

Zacznijmy jednak od prognoz. Oto nasze dwa przed meczem GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce typy bukmacherskie.

Pojedynek sąsiadów

Choć z Jastrzębia Zdroju do Siedlec jest kawałek, to oba miasta sąsiadują ze sobą, ale w ligowej tabeli. Zarówno GKS, jak i Pogoń uzbierały po 7 kolejkach po 9 punktów i zajmują miejsca w drugiej połowie ligowej tabeli. Pojedynek zapowiada się naprawdę interesująco, a to ze względu na to, że obie ekipy powalczą o przełamanie.

gks jastrzębie pogoń siedlce

W ostatniej kolejce GKS Jastrzębie przegrało 2:4 z Radunią Stężyca. Pogoń Siedlce musiała uznać z kolei wyższość KKS-u Kalisz, przegrywając 2:3. Co ciekawe, dla siedlczan była to pierwsza porażka po dwóch wygranych – z Motorem Lublin i Górnikiem Polkowice. Kto jest faworytem meczu GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce? Typy bukmacherów wskazują na gospodarzy. I naszym zdaniem, ma to sens. Zwłaszcza, że jastrzębianie wygrali 6 z 10 ostanich meczy na własnym stadionie. Pogoń Siedlce przegrała z kolei 3 z 5 ostatnich spotkań wyjazdowych. W dwóch ostatnich meczach GKS-u Jastrzębie i trzech Pogoni Siedlce oba zespoły wpisywały się na listę strzelców. Uważamy, że typy na obie strzelą znów mogą się sprawdzić. Co ciekawe, będzie to pierwszy bezpośredni pojedynek GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce w historii. Tym ciekawiej się zapowiada.

Gdzie z GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce transmisja na żywo?

Niestety, ale z meczu GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce transmisja nie będzie dostępna na żadnym kanale telewizyjnym. Mecz będzie można oglądać za to online, w aplikacji bukmachera eWinner. Wystarczy założyć konto, korzystając z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Przy okazji możesz zgarnąć atrakcyjny bonus, który wykorzystasz na obstawianie meczu GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce.

Zweryfikowana
Ewinner
610 zł
ODBIERZ BONUS
  • Bonus na start: 610 zł
  • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500

O której GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce? Kiedy mecz?

Pierwszy gwizdek sędziego 26 sierpnia 2022 roku, o godzinie 17:00.