GKS Katowice – Arka Gdynia typy i kursy bukmacherskie (02.12.2023)

Również na zapleczu Ekstraklasy docieramy do półmetka rozgrywek. Sprawdźcie nasze na potyczkę GKS Katowice – Arka Gdynia typy i analizy.

GKS Katowice – Arka Gdynia typy bukmacherskie

Ostatnia kolejka rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi przed nami. Na obiekcie w Katowicach miejscowy GKS podejmie rewelację ostatnich kolejek Gdyńska Arkę. Na jakie rozstrzygnięcia możemy liczyć w tym sobotnim pojedynku? Czy gospodarze będą w stanie stawić czoła rozpędzonym piłkarzom znad Morza Bałtyckiego. Ekipa GKs-u chciałaby z pewnością oddalić się od strefy spadkowej a Żółto- Niebiescy zakończyć jesień na fotelu lidera. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie. Wykorzystajcie przedstawione przez nas na potyczkę GKS Katowice – Arka Gdynia typy u swoich ulubionych bukmacherów. Powodzenia!

GKS Katowice - Arka Gdynia typy

Kibice w Katowicach od wielu lat czekają na sukcesy swojego ukochanego zespołu. Wiele wskazuje na to, że i w tym sezonie będą oni musieli obejść się smakiem. Pozycja w tabeli podopiecznych Rafała Góraka pozwala zakładać, że Gieksie bliżej będzie do walki o utrzymanie niż o awans. Po szesnastu kolejkach zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia oczek na co złożyło się pięć wygranych, pięć remisów i sześć porażek. Daje to ekipie z Górnego Śląska odległą, dwunastą lokatę.

Gdynianie przyjadą na stadion w Katowicach niezwykle rozpędzeni. Ostatnie mecze w wykonaniu podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego są wręcz fantastyczne. Arkowcy zanotowali w szesnastu meczach dziesięć zwycięstw, dwa remisy i cztery porażki. Z dorobkiem trzydziestu dwóch oczek przewodzą oni pierwszoligowej stawce i po korzystnym wyniku w Katowicach zostać mogą oni mistrzami jesieni.

Według nas pojedynek na Górnym Śląsku zakończy się triumfem ekipy przyjezdnych. Tak jak pisaliśmy wyżej Gdynianie są w niedawno rozegranych meczach niezwykle skuteczni. Spoglądając w statystyki widzimy, że wygrali oni siedem ostatnich pojedynków w Fortuna 1 Lidze. Naszym zdaniem w meczu tym zobaczyć możemy dość dużo goli- my stawiamy powyżej 3.5 Taki scenariusz miał miejsce w trzech z ostatnich czterech bezpośrednich pojedynkach tych drużyn.

GKS Katowice – Arka Gdynia kursy bukmacherskie

Według bukmacherów delikatnym faworytem sobotniej potyczki są przyjezdni. W Fortunie kursy wyglądają następująco: 2.80 na triumf GKS-u Katowice, 3.40 na remis oraz 2.36 na wygraną Arki Gdynia.

GKS Katowice – Arka Gdynia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Katowiczanie w ostatnich kolejkach zanotowali remis ze Stalą Rzeszów (2:2) wygraną z GKS-em Tychy (1:0) oraz porażkę z Wisłą Kraków (2:3). Gdynianie pokonali w Pucharze Polski Polonię Bytom (3:1) oraz w lidze Zagłębie Sosnowiec (3:1) i Lechię Gdańsk (1:0). W ostatnich trzech pojedynkach bezpośrednich tych zespołów dwukrotnie byliśmy świadkami remisu (2:2) oraz wygranej Arki (1:0).

Gdzie oglądać GKS Katowice – Arka Gdynia? Transmisja i godzina

Pojedynek w Katowicach rozpocznie się w sobotę, 2 grudnia o godzinie 15:00. Obejrzeć go będzie można na platformie Polsat Box Go i w serwisie statscore po wykupieniu dostępu.