GKS Katowice – Arka typy, analizy, zapowiedź, gdzie obejrzeć? (28.08)

Przed nami 8 kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Jeśli chcecie poznać nasze na mecz GKS Katowice – Arka typy ten artykuł jest dla was. Zapraszamy do lektury.

GKS Katowice – Arka typy, analizy i zapowiedź przedmeczowa

Niedzielne wczesne przedpołudnie stoi pod znakiem pojedynku GKS Katowice – Arka. Kursy bukmacherów nie wskazują jednego, zdecydowanego faworyta. Nie można się temu dziwić, gdyż w ligowej tabeli obydwa zespoły idą łeb w łeb.

Pojedynek na Górnym Śląsku powinien dostarczyć nam nie lada emocji. Czy tak będzie?

Od startu sezonu obydwie ekipy prezentują dobrą formę. Po 7 kolejkach jesteśmy świadkami ciekawej sytuacji w tabeli Fortuna 1 Ligi. Przed niedzielnym pojedynkiem obydwie drużyny posiadają tą samą ilość punktów oraz bilans wyników. Katowiczanie plasują się oczko wyżej (7 lokata) dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Obydwa zespoły zaliczyły już w tym sezonie 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki.

gks katowice - arka typy

Jak zakończy się spotkanie GKS Katowice – Arka? Typy które prezentujemy opierają się w dużej mierze o ostatnie wyniki zespołów, ale także między innymi o historię bezpośrednich spotkań. Naszym zdaniem w spotkaniu w stolicy Górnego Śląska górą będzie zespół przyjezdnych. Gdynianie zwyciężali w 4 z 6 ostatnich bezpośrednich spotkań z ekipą Gieksy, a także wygrali 7 z 10 ostatnich spotkań, które rozgrywali na wyjeździe. Uważamy również, że to siatki trafią obydwa zespoły. Forma prezentowana zarówno przez gospodarzy jak i przez gości daje nadzieję na otwarte spotkanie, a 9 z 15 ostatnich pojedynków gdynian na wyjeździe obydwa zespoły kończyły z dorobkiem bramkowym. Jeśli chcecie postawić przed meczem GKS Katowice – Arka zakłady, naszym zdaniem to dwie ciekawe propozycje.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Arka – GKS Katowice 2:2
  • GKS Katowice – Arka 2:4
  • GKS Katowice – Arka 0:2

W ostatnich bezpośrednich pojedynkach lepiej prezentowała się drużyna znad Bałtyku.

Ostatnie mecze GKS-u Katowice

  • Resovia – GKS Katowice 0:1
  • GKS Katowice – Sandecja 0:0
  • Wisła Kraków – GKS Katowice 2:1

W ostatnich pojedynkach katowiczanie odprawili z kwitkiem chociażby rywala zza miedzy – Zagłębie Sosnowiec czy Resovię.

Ostatnie mecze Arki

  • Arka – Odra Opole 1:2
  • Górnik Łęczna – Arka 1:2
  • Resovia – Arka 1:3

W ostatniej kolejce gdynianie ulegli dość niespodziewanie Odrze Opole i w najbliższym spotkaniu będą chcieli odkuć się za ten wynik.

O której początek niedzielnego pojedynku?

Pierwszy gwizdek arbitra w meczu GKS Katowice – Arka Gdynia o godzinie 12:40. Mecz rozegrany zostanie na w stolicy Górnego Śląska.

GKS Katowice – Arka gdzie obejrzeć to spotkanie?

Jak większość starć w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi, niedzielny mecz obejrzeć będzie można w Polsacie Sport Extra oraz na platformie Polsat Box Go i w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu.