GKS Katowice – GKS Tychy typy – 9 października 2021

Sobota przyniesie starcie dwóch GKS-ów. Katowiczanie będą podejmować ekipę z Tychów. Przygotowaliśmy GKS Katowice – GKS Tychy typy, które bez wątpienia zasługują na uwagę.

Atrakcyjne typy bukmacherskie na starcie GKS Katowice – GKS Tychy

Choć tyszanie znajdują się w tabeli znacznie wyżej, to z pewnością GKS Katowice tanio skóry nie sprzeda i na własnym stadionie będzie chciał wygrać. Spójrzmy, jakie GKS Katowice – GKS Tychy zakłady przygotowali bukmacherzy.

GKS Katowice - GKS Tychy typy

Pierwsza połowa na remis

Przewidujemy, że pierwsza odsłona tego spotkania zakończy się remisem. Dlaczego proponujemy takie GKS Katowice – GKS Tychy typy? Ma to związek z tym, że GKS Katowice zremisował pierwszą połowę w trzech z ostatnich czterech meczów.

Bramki z obu stron

Godne uwagi są też GKS Katowice – GKS Tychy kursy na bramki. Naszym zdaniem obie drużyny strzelą gola. Prognozujemy tak dlatego, że w trzech z ostatnich czterech meczów GKS-u Katowice obie ekipy zdobywały bramki.

Co najmniej dwa gole

Sześć z ostatnich dziesięciu meczów, w których tyszanie grali na wyjeździe, zakończyło się więcej niż 1,5 golami. Stąd też nasze GKS Katowice – GKS Tychy typy, że tym razem będzie podobnie.

Problemy kadrowe. Duży cios dla GKS-u Katowice

Obie ekipy mają pewne problemy kadrowe, co oczywiście wpłynie na GKS Katowice – GKS Tychy składy. Na początku września niemały cios dostał zespół z Katowic. Właśnie wtedy poinformowano, że Dominik Kościelniak zerwał więzadła krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę boczną, co oznacza kilkumiesięczną przerwę od gry. Pewne problemy zdrowotne dopadły też zespół z Tychów.

Liderzy. Oni zdobywali najwięcej bramek

Do tej pory najwięcej goli dla GKS-u Tychy zdobyli Grzeszczyk (4), Malec i Wołkowicz (po 2). Po przeciwnej stronie barykady, czyli w zespole GKS-u Katowice, najczęściej na listę strzelców wpisywali się Szymczak (3) i Błąd oraz Woźniak (po 2).

Jak im szło do tej pory?

GKS Tychy obecnie jest trzecią siłą pierwszoligowych rozgrywek. Ten zespół zgromadził na swoim koncie 21 punktów. Na ten dorobek złożyło się sześć zwycięstw, trzy remisy, a także dwie porażki. W ostatnich pięciu meczach tyszanie czterokrotnie wygrywali, a raz podzielili się punktami z rywalem.

GKS Katowice w ligowej tabeli zajmuje miejsce trzynaste. W dorobku tego zespołu znajdują się dwa zwycięstwa, cztery remisy i pięć przegranych, co daje w sumie dziesięć punktów. W zeszłej kolejce katowiczanie wygrali, a we wcześniejszych czterech spotkaniach trzy razy przegrali i raz zremisowali.

Do ostatniego bezpośredniego starcia tych dwóch zespołów doszło 27 stycznia 2021 roku. Był to mecz towarzyski. Wówczas GKS Katowice odnotował skromne zwycięstwo – 1:0.

GKS Katowice – GKS Tychy transmisja. Gdzie, kiedy i o której obejrzeć mecz?

GKS Katowice zmierzy się z GKS-em Tychy w sobotę (9 października) o godzinie 12:40. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Już teraz warto uszykować sobie wolne popołudnie.

Obstawiasz mecz? Jeśli tak, sprawdź ich oferty!

Atrakcyjne kursy i szeroką ofertę na ten mecz znajdziesz u takich bukmacherów jak STS, 3i LVBET. Gwarantują oni również sprawną obsługę klienta i skuteczne rozwiązywanie problemów. Polecamy!

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu?
    Transmisja odbędzie się na Polsacie Sport.
  • Kto jest faworytem?
    Trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Zanosi się na zacięty mecz i tak też przewidują bukmacherzy.