GKS Katowice – Sandecja typy, kursy, zakłady i transmisja (12.08)

Rozgrywki piłkarskie w Polsce nabierają tempa. Szóstą kolejkę spotkań w ramach Fortuna 1 Ligi rozpocznie pojedynek w sercu Górnego Śląska. Nasza redakcja przygotowała na mecz GKS Katowice – Sandecja typy, z których skorzystacie podczas obstawiania.

GKS Katowice – Sandecja typy, przewidywania, analizy i kursy bukmacherskie

Pojedynek w Katowicach rozpocznie szóstą kolejkę rozgrywek. Spoglądając na wyniki zakończonych już spotkań możemy nieśmiało wskazywać faworytów obecnego sezonu jak również drużyny, które będą walczyć o ligowy byt. Piątkowi rywale w chwili obecnej znajdują się w środkowej części tabeli. Zobaczmy jakie najciekawsze na mecz GKS Katowice – Sandecja kursy oferują wybrani bukmacherzy.

Czy drużyna z Nowego Sącza zanotuje pierwsze ligowe zwycięstwo?

Z pewnością wielu z was chciałoby złożyć na spotkanie GKS Katowice – Sandecja zakłady lecz nie macie swoich typów. Ten artykuł może wam w tym pomóc. Zagłębiając się w historię dostrzegamy, że zespół z Katowic jest klubem zdecydowanie bardziej utytułowanym od swojego najbliższego rywala. Niestety wydaje się, że lata świetności “Gieksa” ma już za sobą. Zespół Sandecji również posmakował gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym lecz nie z takimi sukcesami. Kto w piątek wykona malutki krok w stronę awansu?

gks katowice - sandecja typy

W pierwszej fazie sezonu Katowiczanie zanotowali dwa zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę (8 miejsce w tabeli), drużyna z Nowego Sącza w 4 ligowych kolejkach nie zaznała jeszcze smaku zarówno zwycięstwa jak i porażki (10 lokata). Kto w piątkowym starciu wypadnie lepiej? Po przeanalizowaniu garści statystyk uważamy, że pojedynek w Katowicach zakończy się bramkowym remisem. Pierwsze trafienie, według nas padnie łupem gospodarzy. Działo się tak w 10 z ostatnich 15 meczów, które rozgrywali podopieczni trenera Rafała Góraka. Po 90 minutach powinniśmy zobaczyć na tablicy wynik remisowy. Taka sytuacja miała miejsce w 4 ostatnich ligowych pojedynkach, rozegranych przez ekipę Sandecji. Trzy z czterech ostatnich bezpośrednich pojedynków tych zespołów również kończyło się remisem. Oto nasze dwa na mecz GKS Katowice – Sandecja typy, które warto wziąć pod uwagę.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Sandecja – GKS Katowice 1:1
  • GKS Katowice – Sandecja 0:0
  • GKS Katowice – Sandecja 1:0

Ostatnie spotkania tych drużyn kończyły się wynikiem remisowy bądź przewagą maksymalnie jednego gola. Ostatni pojedynek zakończony różnica więcej niż bramki miał miejsce w 2016 roku.

Ostatnie mecz GKS-u Katowice

  • GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 3:1
  • Podbeskidzie – GKS Katowice 1:0
  • GKS Katowice – Termalica 3:3

Katowiczanie do piątkowego pojedynku przystąpią uskrzydleni zwycięstwem na własnym obiekcie w derbowym starciu z Zagłębiem Sosnowiec.

Ostatnie mecze Sandecji

  • Arka – Sandecja 1:1
  • Resovia – Sandecja 0:0
  • Górnik Łęczna – Sandecja 1:1

Tak jak pisaliśmy już wyżej ostatnie ligowe wyniki Sandecji to pasmo remisów.

O której start piątkowego spotkania?

Pierwszy gwizdek arbitra w meczu GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz w piątek, 12 sierpnia o godzinie 20:30.

GKS Katowice – Sandecja gdzie obejrzeć?

Transmisję piątkowego spotkania przeprowadzi Polsat Sport. Mecz obejrzeć będzie można również online w serwisie Statscore (po wykupieniu dostępu) oraz na platformie Polsat Box Go.