GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec typy i kursy (15.09.2023)

Pora przedstawić GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec typy bukmacherskie. Niewątpliwie zanosi się na bardzo duże emocje w tym pojedynku ósmej kolejki Fortuna 1. ligi.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec typy i przewidywania

Koniecznie przeanalizujcie nasze GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec typy na pojedynek w ramach ósmej kolejki Fortuna 1. Ligi. Niewątpliwie zanosi się na bardzo duże emocje i o końcowym wyniku mogą zadecydować detale. Za faworyta uznać należy zespół gospodarzy. To właśnie GKS wygrał trzy z ostatnich pięciu pojedynków.

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec typy

Na uwadze warto mieć także poprzednie bezpośrednie starcia GKS-u oraz Zagłębia. Dwukrotnie padały w nich zwycięstwa drużyny z Sosnowca, zaś trzykrotnie triumfowali katowiczanie. Bilans jest zatem korzystny dla GKS-u. Wydaje się, że ta drużyna jak najbardziej ma patent na pokonywanie zespołu Zagłębia Sosnowiec.

Musimy wyjaśnić jeszcze nasz drugi typ. Nie przez przypadek przeczuwamy, że wynik rywalizacji otworzy zespół gospodarzy. Tutaj uwzględniliśmy kwestię tego, iż Zagłębie Sosnowiec straciło pierwszego gola w trzech z ostatnich pięciu meczów przeciwko GKS-owi Katowice.

A jak obecnie wygląda tabela Fortuna 1. ligi? GKS Katowice zajmuje piąte miejsce. Na koncie tego zespołu widnieje 14 punktów. To efekt czterech wygranych, dwóch remisów oraz jednej porażki. Zagłębie Sosnowiec natomiast jest szesnaste. Na razie wywalczyło pięć “oczek”, co jest pokłosiem jednego triumfu, dwóch remisów i czterech porażek.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec ostatnie wyniki

Jak ostatnimi czasy sprawowały się te dwie ekipy? GKS Katowice ma za sobą mecze, w których prezentował się zarówno lepiej, jak i nieco słabiej. Podobnie zresztą jak Zagłębie Sosnowiec…

Ostatnie mecze GKS-u Katowice:

 • Raków Częstochowa – GKS Katowice 3:2
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 1:1
 • GKS Katowice – Resovia Rzeszów 3:0

Ostatnie mecze Zagłębie Sosnowiec:

 • Cracovia – Zagłębie Sosnowiec 3:1
 • Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk 5:2
 • Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 0:0

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 25 lutego 2023 roku. Wtedy Zagłębie wygrało z GKS-em 2:1.

 • Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 2:1
 • GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 3:1
 • GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 2:3

Wcześniej te drużyny mierzyły się 6 sierpnia 2022 roku. Wówczas GKS okazał się lepszy – triumfował 3:1.

GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

Już znacie przygotowane przez nas GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec typy. A co w kontekście tego pojedynku przewidują bukmacherzy? Oni większe szanse na sukces dają GKS-owi.

 • Wygrana GKS-u Katowice: 1,85
 • Remis: 3,60
 • Wygrana Zagłębia Sosnowiec: 4,00

Gdzie oglądać GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec? Transmisja

Przed nami bardzo dobrze zapowiadający się mecz w Katowicach. Ten pojedynek toczyć się będzie 15 września 2023 roku. O której GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec? Początek rywalizacji przewidziany został na 20:30.

Warto podkreślić, że dostępna będzie transmisja na kanale Polsat Sport. Mecz obejrzysz także na Polsat Box Go.