GKS Tychy – GKS Jastrzębie typy ✔️ 6 listopada 2021

Przed nami interesujący pojedynek dwóch GKS-ów. Obie ekipy czekają już dość długo na przełamanie. Czy wreszcie dla którejś zaświeci słońce?

Typy bukmacherskie na GKS Tychy – GKS Jastrzębie (6.11.2021)

Zapoznaj się z naszymi przewidywaniami. Na mecz GKS Tychy – GKS Jastrzębie typy sprawdzisz poniżej. Kliknij w wybrany typ, aby przejść na stronę bukmachera i sprawdzić czy na GKS Tychy – GKS Jastrzębie kursy są aktualne.

gks tychy gks jastrzębie typy

Obie drużyny zapomniały, jak smakuje zwycięstwo

Tak można rzec z przekorą. Otóż, GKS Tychy nie wygrał od pięciu meczów, przegrywając w tym czasie trzy spotkania. Niemoc jastrzębian trwa od trzech meczy, z których dwa zakończyły się remisem. Nie wpłynęło to jednak na posady szkoleniowców obu zespołów. Trzeciak i Derbin wydaje się, że jak na razie mogą spać spokojnie.

Czy wreszcie któraś z drużyn się przełamie? Liczymy na duże emocje w Tychach, a więc przeanalizujmy teraz na mecz GKS Tychy – GKS Jastrzębie typy widoczne we wstępie tekstu.

Stawiamy na to, że wygrają gospodarze bądź padnie remis. Dlaczego? GKS Tychy wygrał ostatnie trzy bezpośrednie pojedynki z jastrzębianami. Mało tego, tyszanie nie wygrali żadnego z trzech ostatnich meczy u siebie. Czas zatem na przełamanie, a argumentów czysto piłkarskich mają naszym zdaniem więcej, niż przyjezdni. Spodziewamy się jednak, że jastrzębianie łatwo skóry nie sprzedadzą. Dlatego też stawiamy przed GKS Tychy – GKS Jastrzębie typy na BTTS. Oba zespoły strzelały przynajmniej po jednej bramce w 10 z ostatnich 15 spotkań GKS-u Tychy. Także 6 z 7 bezpośrednich meczy tyszan z jastrzębianami kończyło się bramkami z obu stron.

I na zakończenie nasz trzeci typ. Stawiamy do przerwy na remis. Tutaj znów posiłkujemy się statystykami. GKS Tychy zremisował bowiem pierwszą połowę w 6 z ostatnich 10 meczy przed własną publicznością.

Dodajmy jeszcze, że w ostatnim meczu GKS Tychy przegrał 1:3 w Fortuna Pucharze Polski z Wisłą Kraków, a GKS Jastrzębie w tych samych rozgrywkach aż 1:4 z Widzewem Łódź.

Tyszanie będą musieli sobie radzić bez kontuzjowanego Oskara Paprzyckiego, który przeszedł już zabieg artroskopii kolana po urazie, którego nabawił się w meczu ze Skrą Częstochowa. Paprzycki nie zagra już niestety do końca rundy jesiennej.

Tychy – Jastrzębie historia bezpośrednich rywalizacji

Obie zespoły grały ze sobą do tej pory 7 razy. 4 razy górą był GKS Tychy, tylko raz GKS Jastrzębie. Dwukrotnie byliśmy świadkami remisu. Zobacz pięć ostatnich wyników bezpośrednich meczy.

  • Jastrzębie – Tychy 2:5
  • Jastrzębie – Tychy 0:1
  • Tychy – Jastrzębie 3:1
  • Tychy – Jastrzębie 2:2
  • Jastrzębie – Tychy 2:1

Trzy ostatnie mecze i trzy wygrane tyszan, którzy nie przegrali z jastrzębianami od czterech spotkań. Wymowne? Z pewnością tak.

Gdzie z GKS Tychy – GKS Jastrzębie transmisja na żywo?

Niestety mecz tyszan z jastrzębianami nie jest tzw. spotkaniem telewizyjnym. Dlatego z GKS Tychy – GKS Jastrzębie transmisja dostępna będzie wyłącznie online na Polsat Box Go. Początek o godzinie 20:30.

Których bukmacherów warto odwiedzić, aby obstawiać ten mecz?

Polecamy STS, PZBuk oraz Betclic. Właśnie w tych zakładach bukmacherskich znaleźliśmy najbardziej korzystne kursy na mecz Tychy – Jastrzębie. Weź jednak pod uwagę, że kursy są dynamiczne i mogą się pozmieniać. Dlatego sam porównaj oferty przed postawieniem zakładów.

Takie pytania nam zadajecie

  • Gdzie transmisja meczu?

Polsat Box Go.

  • Jaki był wynik ostatniego bezpośredniego starcia?

Tychy rozbiły Jastrzębie aż 5:2.