GKS Tychy – Legia Warszawa typy i kursy bukmacherskie (02.11.2023)

Z meczu na mecz kryzys w szeregach Wojskowych zdaje się systematycznie pogłębiać. Czy tę niezbyt wesołą sytuację zdołają wykorzystać podopieczni Dariusza Banasika? O tym nieco więcej w tekście GKS Tychy – Legia Warszawa typy.

GKS Tychy – Legia Warszawa typy bukmacherskie

GKS to jeden z tych pierwszoligowych zespołów, którym to zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym jest już bardzo blisko piłkarskiej elity. To nie przypadek, że Królowie Śląska znajdują się w tym momencie na drugiej lokacie w tabeli i zdaniem wielu ekspertów wymieniani są w wąskim gronie drużyn z największymi szansami na awans do PKO Ekstraklasy.

W ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski tyszanie choć przez moment mogą poczuć zapach tego wielkiego polskiego futbolu. Oczywiście za sprawą rywalizacji z warszawską Legią.

gks-tychy-legia-warszawa-typy

Tyscy mogą mówić o sporym szczęściu, gdyż będzie im dane zmierzyć się z prawdopodobnie najsłabszą Legią od paru dobrych miesięcy. Przebłyski w starciu ze Zrinjskim dały upragnioną wygraną, ale poza tym piętnastokrotni mistrzowie kraju są w naprawdę kiepskim położeniu. Każdy, kto obserwuje polskie podwórko, ten doskonale o tym wie.

Na Stadionie Miejskim w Tychach podczas czwartkowej potyczki emocji powinno być co niemiara. Uważamy, że przynajmniej jedno trafienie na koncie każdej z ekip to absolutne minimum.

Ogólnie kibice zgromadzeni na tym pięknym obiekcie nie będą się raczej nudzić. Dużo bliżej nam bowiem do tego, że samo starcie będzie należało raczej do tych na wskroś ofensywnych, aniżeli nudnego i bezbramkowego remisu. GKS Tychy – Legia Warszawa typy na co najmniej trzy gole są zatem w pełni uzasadnione.

GKS Tychy – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy wyraźnie faworyzują zespół dowodzony przez Kostę Runjaica, czemu dowodzą kursy, jakie zdecydowali się tym razem wystawić. Kurs 1.45 na triumf gości nie należy do przesadnie wysokich i dodatkowo zdaje się być sporą pułapką, albowiem wygrana Legionistów wcale nie jest tak oczywista, jak wielu mogłoby się wydawać.

Dużo atrakcyjniej przedstawia się na pewno wycena zwycięstwo GKS-u. STS opatrzył szansę na powodzenia takiego scenariusza przelicznikiem 6.50. Jak wygląda natomiast kwestia ewentualnego remisu? Tutaj kurs jest równy dokładnie 4.75.

GKS Tychy – Legia Warszawa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Październik to miesiąc, o którym wszyscy fani Wojskowych chcieliby z pewnością jak najszybciej zapomnieć. Ich pupile z sześciu rozegranych spotkań zdołali zwyciężyć zaledwie jedno! Takie osiągnięcie zespołowi pokroju Legii zdecydowanie nie przystoi. W teorii pucharowa potyczka z GKS-em powinna być idealną okazją na przełamanie. Puchar Polski ma jednak to do siebie, iż przynosi często spore niespodzianki. Powracający do dobrej dyspozycji tyszanie będą tym samym bardzo trudnym przeciwnikiem dla Jędrzejczyka i spółki. Co do tego nikt nie ma chyba większych wątpliwości.

Pewnym światełkiem w tunelu dla warszawian może być właśnie dzień 2 listopada. Dokładnie siedem lat wcześniej o tej samej porze Legia stoczyła bowiem jeden ze swoich najważniejszych meczów w najnowszej historii klubu. Przy pustych trybunach na Łazienkowskiej ówcześni podopieczni Jacka Magiery zremisowali z wielkim Realem, w którego to składzie występowali m.in. Cristiano Ronaldo, Karim Benzema czy też Gareth Bale. Jeśli przełamać fatalną passę, to tylko takiego dnia.

Gdzie oglądać GKS Tychy – Legia Warszawa? Transmisja i godzina

Relacja live z tego pojedynku będzie oczywiście dostępna na antenach stacji Polsat Sport. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 2 listopada 2023 roku.

Zachęcamy także do rzucenia okiem na nasze pozostałe propozycje na czwartkowe popołudnie, które niezmiennie znajdziecie w tekście typy dnia.