GKS Tychy – Miedź Legnica typy i składy – 13 sierpnia 2021

GKS Tychy – Miedź Legnica typy i składy – 13 sierpnia 2021

Tyszanie podejmą lidera Fortuna 1. Ligi. Co z tego wyjdzie? Sprawdź już teraz przygotowane przez nas na mecz GKS Tychy – Miedź typy bukmacherskie!

Dzisiejsze typy na GKS Tychy – Miedź Legnica

Poniżej zamieściliśmy przed meczem GKS Tychy – Miedź prognozy bukmacherskie. Jeżeli zdecydujesz się na któryś z typów, sprawdź, czy prezentowane kursy bukmacherskie są aktualne (przejdź do wybranego bukmachera).

Powyżej 1.5 gola w całym meczu

W piątek 13 sierpnia dojdzie do ciekawego meczu GKS Tychy – Miedź. Typy na wynik spotkania nie są takie oczywiste. Historia spotkań jest dość zacięta, a obie drużyny chcą zająć na koniec sezonu czołowe lokaty, myśląc o awansie do PKO Ekstraklasy. Kto więc wygra? Ten zakład odpuścimy, a postawimy na over 1.5 gola. Dlaczego na mecz GKS Tychy – Miedź typy na co najmniej dwie bramki? Ano dlatego, że w 7 z 8 bezpośrednich meczów GKS – Miedź padały właśnie co najmniej dwa gole. Także w 9 z 10 ostatnich spotkań GKS-u Tychy u siebie, byliśmy świadkami minimum dwóch trafień. Historia powinna się więc powtórzyć, kiedy naprzeciwko siebie stają tak bramkostrzelne drużyny.

Obie drużyny strzelą bramkę

Oprócz over 1.5 gola, stawiamy też na GKS Tychy – Miedź typy na BTTS, a więc na to, że obie strzelą. Dlaczego? Dlatego, że w 5 z 8 ostatnich bezpośrednich spotkań tyszan z legniczanami obie ekipy strzelały gole. BTTS miał też miejsce w 4 z 5 ostatnich spotkań GKS-u i w 3 z 4 ostatnich meczów Miedzi Legnica. W ostatnim bezpośrednim pojedynku GKS-u z Miedzią byliśmy świadkami aż pięciu goli i ciężko uwierzyć, że tym razem, obie drużyny znacznie obniżą strzeleckie loty.

Więcej goli w drugiej połowie

Jesteśmy też zdania, że mecz rozkręci się dopiero po przerwie, kiedy to powinniśmy zobaczyć więcej bramek, niż w pierwszej połowie. I takie są nasze przed GKS Tychy – Miedź typy. Więcej goli w drugiej, niż w pierwszej połowie padło w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji GKS-u z Miedzią. Takie mecze jak ten, czyli drużyn, które zamierzają odgrywać znaczące role w Fortuna 1. Lidze lubią trzymać w napięciu do samego końca i na to też liczymy, próbując wykorzystać atrakcyjne na GKS Tychy – Miedź kursy na to, że druga połowa przyniesie nam więcej goli.

Ciekawe starcie, a jak wygląda sytuacja kadrowa przed GKS Tychy – Miedź Legnica?

Z obu obozów nie docierają na szczęście żadne niepokojące informacje o nowych urazach. Nie ma też zawieszeń za kartki, co zapewne cieszy trenerów GKS-u i Miedzi, którzy w pełni będą mogli wykorzystać dostępny potencjał. My za to liczymy na świetne widowisko.

GKS Tychy – Miedź składy obu drużyn

Jak będą wyglądać na mecz GKS Tychy – Miedź składy wyjściowe? Tego jeszcze nie wiemy, ale możemy zabawić się w typowanie. Nasze prognozowane jedenastki zobaczysz poniżej.

GKS: Jałocha – Mańka, Nedić, Szymura, Wołkowicz, Staniucha, Żytek, Grzeszczyk, Piątek (Jaroch), Steblecki, Malec.

Miedź: Lenarcik – Garuch, Mijusković, Matuszek, Aurtenetxe, Śliwa, Dominguez, Lehaire (Tront), Drzazga (Zapolnik), Makuch.

Spójrzmy na ostatnie wyniki

To dopiero 3. kolejka Fortuna 1. Ligi. Jak na razie w lepszej sytuacji w ligowej tabeli jest Miedź Legnica, która jest liderem z kompletem 6 punktów. Tyszanie uciułali jak na razie tylko jeden punkcik. Miedź wygrała 4:1 z Odrą Opole i 1:o z GKS-em Katowice. Tyszanie zaś zremisowali 1:1 z silnym ŁKS-em, by w drugiej kolejce przegrać 0:1 z Resovią.

Gdzie obejrzysz transmisję meczu GKS Tychy – Miedź Legnica?

Transmisję telewizyjną przeprowadzi jeden z kanałów Polsat Sport, a transmisja online dostępna będzie na Ipla TV. Mecz wystartuje 13 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:30.

U którego bukmachera warto obstawiać? Najlepsze na GKS Tychy – Miedź kursy

Jeśli zamierzasz postawić na GKS Tychy – Miedź zakłady, sprawdź ofertę Betclic, Fortuna oraz STS. To właśnie u tych bukmacherów sugerujemy wykorzystać widoczne w tym tekście przedmeczowe GKS Tychy – Miedź typy bukmacherskie. Co tu ukrywać, w momencie porównania kursów, były one tam po prostu najwyższe.