GKS Tychy – Odra Opole typy – 3 października 2021

GKS Tychy – Odra Opole typy – 3 października 2021

Do tej pory Odra Opole i GKS Tychy prezentowały podobny poziom. W związku zanosi się na bardzo zacięte widowisko na szczeblu Fortuna 1. Ligi. Spójrzmy na GKS Tychy – Odra Opole typy.

Nasze pewniaki – typy bukmacherskie na spotkanie GKS Tychy – Odra Opole

GKS Tychy zgromadził do tej pory 18 punktów, natomiast Odra Opole ma w dorobku jedno „oczko” mniej. Śmiało można zatem stwierdzić, że te dwie ekipy prezentują w obecnym sezonie wyrównany poziom. Sprawdźmy ciekawe GKS Tychy – Odra Opole typy.

Co najwyżej dwa gole

Ktoś może uznać, że tego rodzaju GKS Tychy – Odra Opole typy są ryzykowne. My jednak uważamy, że warto zdecydować się obstawić, że nie będzie tutaj więcej goli niż dwa. Skąd taki pomysł? Wzięliśmy pod uwagę średnią liczbę bramek w ostatnich pięciu spotkaniach obu ekip. W przypadku GKS-u jest to 1,20, a jeżeli chodzi o Odrę Opole, to średnia wynosi 1,40.

Trzy punkty dla GKS-u Tychy

GKS Tychy – Odra Opole kursy na wynik spotkania są kuszące. Przewidujemy, że tyszanie ustrzelą hat-tricka zwycięstw. Wyniki ostatnich pięciu meczów zdecydowanie za nimi przemawiają. GKS nie przegrał żadnego z nich. Aż czterokrotnie triumfował!

GKS Tychy na pewno strzeli

GKS Tychy w ostatnich pięciu meczach zdobywał co najmniej jedną bramkę. Zakładamy, że także tym razem tyszanie nie zakończą spotkania z zerowym dorobkiem bramkowym. Tym bardziej, że grają u siebie.

Czy kogoś zabraknie?

W obu ekipach – co w sporcie jest zupełnie normalne – pojawiają się urazy. Wobec tego nie jest pewne, że trenerzy obu zespołów będą mogli skorzystać ze wszystkich najważniejszych zawodników. Wszystko się okaże w dniu meczowym.

GKS Tychy – Odra Opole składy. Tak grali ostatnio

Przewidywane jedenastki? Prezentujemy składy obu ekip z ostatnich meczów ligowych. Powinny stanowić podpowiedź. Warto jednak pamiętać o tym, że Biel ostatnio dostał czerwoną kartkę.

GKS Tychy: Jałocha – Połap, Nedić, Szymura, Mańka – J. Piątek, Paprzycki – Janiak, Grzeszczyk, Biel – Malec.

Odra Opole: Kuchta – Żemło, Niziołek, Janus, Mikinić, Marzec, Tkocz, Maćkowiak, Piech, Trojak, Nowak

Ostatnie pojedynki, mecze bezpośrednie

W czterech z pięciu ostatnich meczów bezpośrednich tych dwóch drużyn górą była ekipa GKS-u Tychy. Tyszanie pokazali, że wiedzą, jak strzelać bramki drużynie z Opola. Odra nie umiała natomiast znaleźć recepty na pokonanie GKS-u. Tylko raz zremisowała z tym zespołem.

Jeżeli chodzi o ostatnie mecze ligowe, to obie ekipy z pewnością znajdują się w całkiem dobrych nastrojach. Odra ostatnio pokonała GKS Katowice aż 4:2. Wcześniej opolanie przegrali w Pucharze Polski z Miedzią Legnica 0:4.

GKS Tychy ma za sobą natomiast ligowe zwycięstwo nad Górnikiem Polkowice. To spotkanie zakończyło się rezultatem 0:1. Tyszanie wygrali też w Pucharze Polski. Tam pokonali 2:1 ekipę KSZO Ostrowiec.

GKS Tychy – Odra Opole – transmisja. Gdzie, kiedy, o której?

Spotkanie GKS Tychy – Odra Opole zaplanowano na niedzielę. Początek o godz. 12:40. Transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport.

Sprawdź tych bukmacherów

Szeroka oferta i zróżnicowane GKS Tychy – Odra Opole zakłady dostępne są u takich bukmacherów jak LVBET, STS, a także forBET. Polecamy skorzystanie z ich usług. Na pewno będziecie odczuwać pełną satysfakcję.

Pytania dotyczące meczu

  • Który zespół wygrał ostatni bezpośredni pojedynek?
    Zakończył się on okazałym triumfem tyszan – 5:1.
  • Kiedy odbędzie się mecz GKS Tychy – Odra Opole?
    W niedzielę o godz. 12:40.