GKS Tychy – Sandecja typy i składy – 22 sierpnia 2021

GKS Tychy – Sandecja typy i składy – 22 sierpnia 2021

Będzie to pojedynek w ramach piątej kolejki pierwszoligowych zmagań. Sprawdź najlepsze GKS Tychy – Sandecja typy.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz – najlepsze darmowe typy

Sandecja Nowy Sącz do tej pory odnotowała dwa zwycięstwa, jeden remis, a także jedną porażkę i zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli. Znacznie słabiej w trwającym sezonie pierwszoligowych rozgrywek spisuje się GKS Tychy. Tyszanie mają na koncie dwa remisy oraz dwie porażki. Jak łatwo policzyć, zgromadzili tylko tylko dwa punkty. Z tym skromnym dorobkiem są przedostatnią siłą Fortuna 1. Ligi. Czy dziś zdołają przerwać fatalną passę? Sprawdzamy GKS Tychy – Sandecja kursy.

Pierwszy gol dla gospodarzy

GKS Tychy na pewno nie ma powodów do zadowolenia. Drużyna spisuje się słabo i okupuje dolne rejony pierwszoligowej tabeli. Ambicje zawodników tego zespołu z całą pewnością są mocno podrażnione. Najpewniej są odpowiednio zmobilizowani, by przed własną publicznością pokusić się o rehabilitację. Czy to się uda? Kluczowa może okazać się pierwsza bramka. A tyszanie udowodnili już, że wiedzą, jak otwierać wynik spotkania. Strzelili pierwszego gola w dziewięciu z ostatnich piętnastu meczów w 1. lidze. To sprawia, że nasze GKS Tychy – Sandecja typy mają sens.

Remis lub wygrana Sandecji

Gołym okiem widać, że GKS Tychy znajduje się w głębokim dołku. To sprawia, że Sandecja Nowy Sącz ma spore szanse na odnotowanie zwycięstwa. Pod uwagę warto wziąć również to, że zespół z Nowego Sącza nie przegrał w trzech z ostatnich czterech meczów w pierwszej lidze. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że jeżeli tym razem nie wygra, to przynajmniej zremisuje. Te GKS Tychy – Sandecja typy bez wątpienia mogą się sprawdzić. Goście na pewno zrobią wszystko, by wykorzystać szansę i zapunktować w starciu ze słabym rywalem.

Przynajmniej dwie bramki

Interesują cię GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz kursy na liczbę bramek? Podsuwamy zatem ciekawy pomysł. Trzy z ostatnich czterech meczów, w których Sandecja grała na wyjeździe, zakończyło się więcej niż 1,5 golami. To prognostyk, że także i tym razem GKS Tychy – Sandecja typy na co najmniej dwie bramki mogą się sprawdzić. Wiele wskazuje na to, że goli w tym spotkaniu zabraknąć nie powinno. Szykuje się ciekawe widowisko.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz: absencje i sytuacja kadrowa

Czy wszyscy zawodnicy obu ekip są zdrowi? Czy GKS Tychy – Sandecja składy będą mieć jakieś poważniejsze luki? Na to się nie zanosi. Nie ma oficjalnych wieści o kontuzjach najważniejszych zawodników zespołów, które zmierzą się w niedzielę w Tychach. To bez wątpienia dobry sygnał.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz – składy. Oto najważniejsze ogniwa

Do tej pory GKS Tychy zdobył tylko jedną bramkę, a jej autorem został Krzysztof Wołkowicz. Kibice tyskiego zespołu z pewnością będą liczyć na to, że ten zawodnik znów odpali. Oczywiście mocno wierzą też w pozostałych graczy, którzy mają potencjał na zapewnianie drużynie dobrych wyników.

Jeżeli chodzi o Sandecję Nowy Sącz, to ten zespół wygląda trochę lepiej w zakresie zdobywania goli. Dawid Błanik dotychczas wywalczył dwa trafienia, a Damir Sovsic i Błażej Szczepanek – po jednym.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz – wyniki w ostatnich meczach

Tyszanie w ostatnim spotkaniu zremisowali bezbramkowo z Podbeskidziem Bielsko-Biała, natomiast wcześniej zostali pokonani aż 0:3 przez Miedź Legnica.

Sandecja Nowy Sącz również w ostatnim meczu zremisowała 0:0. Wcześniej Sandecji udało się natomiast wygrać z opolską Odrą. Ten mecz zakończył się rezultatem 1:2.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz transmisja. O której mecz?

Nie wszyscy kibice, którzy chcą zobaczyć ten mecz, będą mogli pojawić się na stadionie. Na szczęście będzie GKS Tychy – Sandecja transmisja. Przekaz live zostanie udostępniony za pośrednictwem platformy ipla.tv. Początek transmisji o 17:50, natomiast mecz zacznie się o 18:00. Koszt transmisji to 10 złotych.

Polecani bukmacherzy na mecz GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz

Gdzie najlepsze GKS Tychy – Sandecja zakłady? Polecamy skorzystanie z oferty takich bukmacherów jak STS, PZbuk czy Fortuna. Atrakcyjne kursy sprawią, że na pewno będziecie zadowoleni. Warto wykorzystać nasze na GKS Tychy – Sandecja typy! Powodzenia w walce o wygrane!