GKS Tychy – Skra typy i zapowiedź – 23 października 2021

GKS Tychy niespodziewanie przegrał w ostatniej kolejce ze Stomilem. Niemoc Skry trwa zdecydowanie dłużej. Czego świadkami będziemy w sobotę?

Nasze przewidywania i typy na GKS Tychy – Skra Częstochowa (23.10.2021)

Odbierz od nas poniżej trzy darmowe typy bukmacherskie, a następnie przeczytaj krótką zapowiedź meczu.

GKS Tychy - Skra typy

Tyszanie zrehabilitują się przed własną publiką?

Tego oczekują kibice. Porażka ze Stomilem Olsztyn w poprzedniej kolejce została nazwana wstydliwą, a GKS stracił punkty do ligowej czołówki. Dlatego teraz, kibice w Tychach nie wyobrażają sobie, by miejscowy GKS przegrał drugi mecz z rzędu. Na piękny stadion do tyszan przyjeżdża Skra Częstochowa, która jednak również ma swoje ambicje. Częstochowianie chcieliby przerwać fatalną passę, 4 meczy bez ligowego zwycięstwa i oderwać się od miejsc nad strefą spadkową. Czy to się uda?

Naszym zdaniem nie, i jak możesz zauważyć, nasze przed meczem GKS Tychy – Skra typy wskazują na zwycięstwo gospodarzy spotkania. Uważamy, że warto wykorzystać wysokie przed GKS Tychy – Skra kursy na czystą jedynkę. Dlaczego tak? Otóż, na ten moment tyszanie są drużyną zdecydowanie lepszą od Skry. Skra nie zdobyła żadnego gola w swoich ostatnich pięciu meczach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

Dlatego, nie mamy wątpliwości, że górą będzie GKS Tychy, który nie będzie chciał stracić kolejnych punktów do ligowej czołówki. Oczywiście, nie sądzimy, że zwycięstwo przyjdzie łatwo. Ba, sądzimy, że strzelecka niemoc Skry Częstochowa musi się w końcu skończyć. W ekipie spod Jasnej Góry wbrew pozorom i złym statystykom, ma kto strzelać. Dlatego biorąc pod uwagę brak gola od pięciu meczy oraz to, że GKS nie zachował czystego gola w żadnym z poprzednich czterech spotkań, uważamy, że Skra tym razem “ukłuje”. Stąd oprócz zakładu na wygraną tyszan, obstawiamy BTTS i over 2.5 gola. Jak widzisz, wszystkie kursy bukmacherskie są atrakcyjne. Warto więc pomyśleć nad tymi zakładami.

Na tych piłkarzy warto zwrócić uwagę

Zanim poznamy wyjściowe na mecz GKS Tychy – Skra składy, warto pomówić o piłkarzach, którzy mogą przesądzić o losach meczu. W ekipie gospodarzy cztery gole w tym sezonie Fortuna 1. Ligi ma na koncie Łukasz Grzeszczyk. W ostatnim spotkaniu nie wykorzystał rzutu karnego i teraz spróbuje zrehabilitować się przed własną publicznością. W szeregach gości najskuteczniejszy jest Kamil Wojtyra (2 gole) i kto wie, czy nie będzie on tym razem lekarstwem na zaciętą od pięciu spotkań ofensywę Skry Częstochowa.

GKS Tychy – Skra bezpośrednia rywalizacja

Do tej pory jeszcze GKS Tychy i Skra Częstochowa nigdy nie krzyżowały ze sobą przysłowiowych rękawic w oficjalnym spotkaniu. Pierwszy mecz dzięki temu będzie tym bardziej emocjonujący. Obie ekipy będą chciały zapisać zwycięstwo na czystej karcie historii bezpośrednich pojedynków.

Czy będzie z meczu GKS Tychy – Skra transmisja na żywo?

Niestety, transmisji meczu nie pokaże żadna ze stacji telewizyjnych. Dostępna będzie jednak w serwisie Polsat Box Go, gdzie można wykupić dostęp bądź uzyskać “wejście”, będąc abonentem Cyfrowego Polsatu. Początek sobotniego meczu o godzinie 20:30, a poprowadzi je jako główny sędzia Wajda.

Gdzie stawiać zakłady przedmeczowe?

Polecamy Fortunę, LVBET oraz forBET. W momencie, w którym tworzyliśmy na GKS Tychy – Skra typy, to właśnie ta trójka operatorów oferowała najkorzystniejsze warunki do postawienia zakładów przedmeczowych. Porównaj jednak kursy, zanim wyślesz kupon.

FAQ

  • Gdzie transmisja meczu?

Polsat Box Go od godziny 20:30.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Bukmacherzy stawiają na zespół gospodarzy, GKS Tychy. Nasze typy sprawdzisz w zapowiedzi meczu.