GKS Tychy – Wisła Płock typy i kursy na mecz (28.09.2023)

Kolejne mecze w 1/32 rozgrywek Fortuna Pucharu Polski przed nami. Sprawdźcie przygotowane przez nas, darmowe na potyczkę GKS Tychy – Wisła Płock typy i wykorzystajcie je u bukmacherów.

GKS Tychy – Wisła Płock typy i przewidywania

To może być jedno z najciekawszych i najbardziej wyrównanych spotkań w tej fazie rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. W szranki staną dwa zespoły, które na co dzień rywalizują na tym samym poziomie a co ciekawsze w miniony weekend rozegrały pomiędzy sobą ligowe starcie. Nasze na mecz GKS Tychy – Wisła Płock typy wybraliśmy po analizie statystyk z minionych pojedynków jak i historii bezpośrednich potyczek.

GKS Tychy - Wisła Płock typy

Ekipa GKS Tychy dwukrotnie w swojej historii dochodziła do ćwierćfinału rozgrywek o krajowy puchar. Czy w tym sezonie podopieczni Dariusza Banasika powtórzą lub przebiją ten sukces? Na zapleczu Ekstraklasy Tyszanie radzą sobie dobrze. W dziewięciu rozegranych do tej pory starciach zaliczyli oni pięć zwycięstw, remis i trzy porażki. Z dorobkiem szesnastu oczek śląski zespół zamyka w tej chwili ligowe podium.

Ekipa Wisły Płock to tegoroczny spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Drużyna ta to dość niespodziewany zwycięzca rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2005/2006. Wielu płockich kibiców, którzy pamiętają tamte wydarzenia z pewnością chciałby nawiązania do tych wydarzeń. Tegoroczny spadkowicz na zapleczu Ekstraklasy znajduje się w górnej części ligowej tabeli. Bilans czterech zwycięstw, trzech remisów i dwóch porażek daje Nafciarzom piętnaście oczek i klasyfikuje ich na piątej pozycji w tabeli.

Naszym zdaniem czwartkowe starcie w Tychach zakończy się zwycięstwem ekipy przyjezdnej. Spoglądając w statystyki bezpośrednich pojedynków widzimy, że to oni zdecydowanie częściej triumfowali w takich meczach. Ostatni triumf Wisły Płock nas ekipą GKS-u Tychy miał miejsce w miniony weekend, 24 września kiedy to Nafciarze pokonali przed własną publicznością Tyszan 4:1.

GKS Tychy – Wisła Płock ostatnie wyniki

Tak prezentują się rezultaty z ostatnich pojedynków obydwu zespołów.

Ostatnie mecze GKS Tychy

 • Wisła Płock – GKS Tychy 4:1
 • GKS Tychy – Motor Lublin 2:0
 • Chrobry Głogów – GKS Tychy 2:1

Ostatnie mecze Wisły Płock

 • Wisła Płock – GKS Tychy 4:1
 • Stal Rzeszów – Wisła Płock 0:1
 • Wisła Płock – Polonia Warszawa 3:0

GKS Tychy – Wisła Płock bezpośrednie mecze

Historia pojedynków między tymi drużynami to dziewięć pojedynków. Wyniki ostatnich wyglądają następująco.

 • Wisła Płock – GKS Tychy 4:1
 • GKS Tychy – Wisła Płock 1:2
 • GKS Tychy – Wisła Płock 2:4

Cztery ostatnie starcia tych ekipa zakończyło się triumfem Płocczan. Jakiego wyniku spodziewać możemy się w czwartek?

GKS Tychy – Wisła Płock kursy bukmacherskie

Nasze na mecz GKS Tychy – Wisła Płock typy są podobne do tych przedstawionych przez bukmacherów. Oni również w roli faworytów stawiają gości.

 • Wygrana GKS Tychy: 2.90
 • Remis: 3.25
 • Wygrana Wisły Płock: 2.50

Gdzie oglądać GKS Tychy – Wisła Płock? Transmisja

Kiedy i o której GKS Tychy – Wisła Płock? Pojedynek rozpocznie się w czwartek, 28 września o godzinie 18:00. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport oraz na platformie Polsat Box Go.