GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec typy i zapowiedź

Czy gospodarze wywiążą się z roli faworyta i zgarną komplet punktów?

Typy na mecz GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec (11.03.2022)

Mamy dla was GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec typy.

gks tychy zagłębie sosnowiec typy

GKS Tychy faworytem

Wydaje się, że ten mecz Fortuna 1. Ligi powinien zakończyć się wygraną GKS-u Tychy. Proponując takie GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec typy mamy na uwadze fakt, że tyszanie wygrali dwa z ostatnich trzech pojedynków przeciwko ekipie z Sosnowca.

Również sytuacja w tabeli sprawia, że to GKS jest faworytem. Tyszanie zajmują w ligowym zestawieniu siódme miejsce i mają na koncie 34 punkty, natomiast Zagłębie Sosnowiec póki co zgromadziło 22 „oczka”, co pozwala na zajmowanie 15. lokaty.

GKS ostatnio wygrał, wcześniej zremisował, a także dwukrotnie przegrywał. Co ciekawe, cztery punkty w ostatnich czterech meczach zgromadziło też Zagłębie. Ta ekipa w zeszłej kolejce jednak musiała uznać wyższość przeciwnika.

Naszym zdaniem gole będą zdobywać obie drużyny. Takie GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec typy nie są wyssane z palca. Bazujemy choćby na tym, że gole z obu stron padały w sześciu z ostatnich siedmiu bezpośrednich meczów tych ekip.

Skusić mogą również GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec kursy na pierwszego gola. Stawiamy, że w tym przypadku wynik spotkania otworzy ekipa przyjezdna. Sosnowiczanie strzelali pierwszego gola w 10 z ostatnich 15 meczów. To chyba mówi samo za siebie.

W ostatnim bezpośrednim starciu tych dwóch drużyn padł remis 1:1. Wcześniej dwa razy wygrywało Zagłębie. Zanim obstawisz GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec zakłady, koniecznie zapoznaj się z poniższą tabelą. Może się przydać.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:1
 • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2
 • GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 3:1

Ostatnie mecze GKS-u Tychy

 • Sandecja – GKS Tychy 2:3
 • GKS Tychy – Podbeskidzie 0:0
 • GKS Tychy – Hutnik Kraków 1:2

Ostatnie mecze Zagłębia Sosnowiec

 • Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:1
 • Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 1:1
 • Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 1:1

Oni są liderami GKS-u i Zagłębia

Przed meczami zawsze warto rzucić okiem na klasyfikację strzelców. Jeżeli chodzi o Zagłębie, to najczęściej gole zdobywał dotychczas Sobczak. Wywalczył 12 bramek, co jest drugim wynikiem w zestawieniu strzelców. Liderem GKS-u pod kątem zdobyczy bramkowej jest Rumin (6).

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec transmisja

Pojedynek GKS-u i Zagłębia zaplanowano na 11 marca (piątek), godz. 20:30. Spotkanie będzie można oglądać na kanale Polsat Sport Extra. Poza tym dostępna będzie GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec transmisja w internecie – pojedynczy dostęp można wykupić na fortuna1liga.statscore.com.

Zobacz też: GKS Jastrzębie – Miedź Legnica.

FAQ

 • Gdzie znajdziesz najlepsze typy na to spotkanie?
  W naszym tekście.
 • Która drużyna jest faworytem?
  Faworyt to GKS Tychy.