GKS Tychy – Znicz Pruszków typy i kursy (01.10.2023)

Dziesiąta kolejka rozgrywek Fortuna 1. Ligi przed nami. Sprawdźcie na potyczkę GKS Tychy – Znicz Pruszków typy i wykorzystajcie je podczas obstawiania.

GKS Tychy – Znicz Pruszków typy i przewidywania

Całkiem niedawno pozytywne emocje wzbudzały w nas rozpoczynające się rozgrywki w poszczególnych ligach piłkarskich w Europie a w ten weekend na zapleczu Ekstraklasy rozgrywana zostanie już dziesiąta kolejka. Zmierzą się w niej GKS Tychy – Znicz Pruszków. Typy na ten pojedynek wybraliśmy po analizie statystyk. Zachęcamy do korzystania z nich podczas obstawiania kuponów.

GKS Tychy - Znicz Pruszków typy

Ekipa GKS Tychy to jeden z zespołów, który w tym sezonie ma chrapkę na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Śląski zespół w przeszłości spędził w niej już trzy sezony. Po dziewięciu kolejkach ligowych fani zespołu prowadzonego przez Dariusza Banasika nie mogą mieć powodów do narzekań. Tyszanie legitymują się bilansem pięciu zwycięstw, remisu i trzech porażek i z dorobkiem szesnastu oczek plasują się na trzeciej pozycji, zamykając ligowe podium. Czy dalsza część sezonu 2023/2024 będzie dla piłkarzy z tego Śląskiego miasta równie owocna?

Zespół Znicza Pruszków to tegoroczny beniaminek w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi, więc teoretycznie nie można wymagać zbyt wiele w tym sezonie od piłkarzy Mariusza Misiury. W poprzedniej kampanii Żółto- Czerwoni zajęli drugą lokatę w rozgrywkach ustępując tylko Polonii Warszawa. Po dziewięciu rozegranych spotkaniach ekipa Znicza Pruszków legitymuje się bilansem trzech zwycięstw, remisu oraz pięciu porażek i z dorobkiem dziesięciu oczek sklasyfikowani są na dwunastej pozycji.

Naszym zdaniem niedzielne starcie w Tychach zakończy się triumfem ekipy gospodarzy. Od początkowej fazy sezonu są oni zespołem lepszym. Spoglądając w statystyki widzimy, że wygrali oni dziewięć z piętnastu rozegranych w ostatnim czasie meczów. Uważamy także, że ekipa z Górnego Śląska strzeli w meczu tym powyżej 1.5 gola. Taki scenariusz miał miejsce w siedmiu z dziesięciu ostatnich pojedynków przed własną publicznością.

GKS Tychy – Znicz Pruszków ostatnie wyniki

Tak wyglądają rezultaty z ostatnich pojedynków rozegranych przez obydwa zespoły.

Ostatnie mecze GKS Tychy

 • GKS Tychy – Wisła Płock 3:1
 • Wisła Płock – GKS Tychy 4:1
 • GKS Tychy – Motor Lublin 2:0

Ostatnie mecze Znicza Pruszków

 • Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków 2:0
 • Znicz Pruszków – Stal Rzeszów 1:2
 • Polonia Warszawa – Znicz Pruszków 0:1

GKS Tychy – Znicz Pruszków bezpośrednie mecze

Dotychczas rozegrane zostały cztery, bezpośrednie pojedynki.

 • GKS Tychy – Znicz Pruszków 4:1
 • Znicz Pruszków – GKS Tychy 2:0
 • Znicz Pruszków – GKS Tychy 0:0

Bilans bezpośrednich pojedynków to po jednym triumfie każdej z ekip i dwa remisy.

GKS Tychy – Znicz Pruszków kursy bukmacherskie

Nasze na mecz GKS Tychy – Znicz Pruszków typy pokrywają się z tymi przedstawionymi przez bukmacherów. Oni również stawiają na gospodarzy.

 • Wygrana GKS Tychy: 2.09
 • Remis: 3.40
 • Wygrana Znicza Pruszków: 3.40

Gdzie oglądać GKS Tychy – Znicz Pruszków? Transmisja

O której GKS Tychy – Znicz Pruszków i kiedy? Pierwszy gwizdek rozlegnie się w niedzielę, 1 października o godzinie 18:00. Obejrzeć je będzie można na platformie Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu PPV.