Górnik Łęczna – Cracovia typy, kursy i zapowiedź (27.09.2023)

Trwają zmagania w ramach Fortuna Pucharu Polski 2023/2024. W 1/32 finału tych zmagań dojdzie do starcia Górnik Łęczna vs. Cracovia. Publikujemy kapitalne Górnik Łęczna – Cracovia typy.

Górnik Łęczna – Cracovia typy i przewidywania

Pewnie sprawdziliście już bardzo uważnie nasze Górnik Łęczna – Cracovia typy na mecz w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Ten pojedynek powinien zagwarantować mnóstwo emocji. O finalnym rezultacie zadecydować mogą natomiast totalne detale.

Górnik Łęczna - Cracovia typy

Być może niektórych dziwi to, że stawiamy na triumf Górnika Łęczna. Teoretycznie silniejszym zespołem jest Cracovia, ale my przeczuwamy, że tutaj jak najbardziej może dojść do niespodzianki. Wszystko dlatego, że ostatnimi czasy łęcznianie spisywali się naprawdę solidnie.

Górnik wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów pierwszej ligi. To chyba mówi samo za siebie. Łęcznianie grają na niższym poziomie rozgrywkowym niż Cracovia, ale wydaje się, że w tym pojedynku nie będzie widać jakiejś potężnej różnicy. Górnik powinien wykorzystać atut domowej murawy do tego, by mocno postawić się ekipie ze stolicy Małopolski.

Prognozujemy ponadto, że w trakcie meczu Górnik Łęczna – Cracovia bramki nie będą padać z obu stron. Taką sytuację mieliśmy w trzech z poprzednich pięciu starć tych dwóch drużyn. Dwa razy na listę strzelców wpisywali się wyłącznie zawodnicy Górnika Łęczna, a raz padł bezbramkowy remis.

Górnik Łęczna – Cracovia ostatnie wyniki

Już wspomnieliśmy, że ostatnimi czasy lepsze wyniki notował Górnik Łęczna. A jak sprawowała się Cracovia? Ten zespół ma za sobą dwie porażki z rzędu.

Ostatnie mecze Górnika Łęczna:

 • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 1:1
 • Górnik Łęczna – Resovia 3:1
 • Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 0:1

Ostatnie mecze Cracovii:

 • Cracovia – Pogoń Szczecin 1:5
 • Widzew Łódź – Cracovia 2:0
 • Cracovia – Zagłębie Sosnowiec 3:1

Górnik Łęczna – Cracovia bezpośrednie mecze

12 grudnia 2021 roku doszło do ostatniego bezpośredniego starcia tych dwóch drużyn. Wówczas lepszy okazał się Górnik Łęczna.

 • Cracovia – Górnik Łęczna 0:2
 • Górnik Łęczna – Cracovia 1:1
 • Górnik Łęczna – Cracovia 3:0

24 lipca 2021 roku mieliśmy natomiast rezultat remisowy 1:1. 16 maja 2017 roku zaś Górnik Łęczna triumfował 3:0.

Górnik Łęczna – Cracovia kursy bukmacherskie

Znacie już nasze Górnik Łęczna – Cracovia typy. W kontekście tego spotkania wcale nie stawiamy na faworyta. Kursy bukmacherskie jednoznacznie wskazują na to, że większe szanse na odniesienie sukcesu ma ekipa z Krakowa.

 • Wygrana Górnika Łęczna: 4,60
 • Remis: 3,60
 • Wygrana Cracovii: 1,80

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Cracovia? Transmisja

Mecz Górnik Łęczna – Cracovia dojdzie do skutku w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Spotkanie zostało przewidziane na 27 września 2023 roku. O której Górnik Łęczna – Cracovia? Rywalizacja ruszy o godzinie 18:00.

Dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Mecz będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Stream online znajdziecie z kolei na platformie Polsat Box Go. Niewątpliwie warto rozważyć obejrzenie tego meczu – powinno być ciekawie.