Górnik Łęczna – Resovia typy na Fortuna 1. Ligę (06.08.2022)

Co łączy dwa zespoły mające swoją siedzibę w południowo-wschodniej części naszego kraju? Brak zwycięstwa w trwającym sezonie ligowym. Czy ulegnie to niebawem zmianie? Górnik Łęczna – Resovia typy, kursy oraz przewidywania.

Najlepsze Górnik Łęczna – Resovia typy

Które Górnik Łęczna – Resovia zakłady warto umieścić na swoich kuponach? O tym w kilku słowach w niniejszym akapicie:

Punkty potrzebne jak tlen

Liczenie punktów na finiszu sezonu i modlenie się o potknięcie głównych rywali w walce o utrzymanie, to scenariusz powtarzający się w każdym z kolejnych sezonów. Nie da się ukryć, że zarówno Górnik jak i Resovia to ekipy, które mogą być jednymi z głównych bohaterów podobnych historii. Niezwykle istotne jest zatem dorzucanie do swojego dorobku cennych oczek już w początkowej fazie zmagań. Jak wiemy, nieodłącznym elementem wygranych są bramki. W omawianym starciu muszą się one pojawić. Czy na kontach obydwu drużyn? Mamy taką nadzieję!

gornik-leczna-resovia-typy

Intuicja podpowiada nam, że prawdziwe emocje w tym starciu zaczną się dopiero w drugich czterdziestu pięciu minutach. W pierwszej odsłonie tego pojedynku zespoły nie pozwolą sobie prawdopodobnie na zbyt duże ryzyko, gdyż są świadome konsekwencji wynikających z choćby najmniejszego błędu. Górnik Łęczna – Resovia typy na remis do przerwy to zatem zakład, którego szanse powodzenia oceniamy bardzo wysoko.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Górnik – Resovia 0:4
  • Resovia – Górnik 0:2
  • Górnik – Resovia 2:0

Jak widać, żadna z drużyn nie lubi się bawić w tzw. półśrodki. Na bezbramkowy remis nie mamy więc co liczyć. Pozycje w tabeli zajmowane aktualnie przez obie ekipy determinują walkę o pełną pulę. Emocji na obiekcie w Łęcznej zabraknąć więc nie powinno.

Ostatnie spotkania Górnika Łęczna

  • Stal Rzeszów – Górnik 1:0
  • Górnik – Sandecja 1:1
  • Puszcza – Górnik 1:0

Kalendarz gier Fortuna 1 Ligi ułożył się tak, że łęcznianie tydzień po tygodniu mierzą się z dwoma drużynami pochodzącymi ze stolicy województwa podkarpackiego. Poprzedniego pojedynku nie wspominają raczej zbyt dobrze. Jak będzie z tym sobotnim? To okaże się już niebawem.

Ostanie mecze Resovii

  • Resovia – Sandecja 0:0
  • Resovia – Wisła 0:2
  • Zagłębie – Resovia 2:1

Kibice z biało-czerwonej części Rzeszowa wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w kampanii 2022/2023. Niestety niewiele wskazuje na to, jakoby taki scenariusz miał się ziścić już podczas ich najbliższego starcia.

Kiedy Górnik Łęczna – Resovia? O której?

Start potyczki Górnik Łęczna – Resovia Rzeszów zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 6 sierpnia 2022r.

Gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Resovia?

Niestety żadna polska telewizja nie będzie prowadziła relacji live z tego meczu.

W wolnej chwili rzućcie okiem także na nasz kolejny tekst, w którym to tematem rozważań było starcie Jagiellonii z Radomiakiem.