Górnik Łęczna – Sandecja typy na ten mecz (24.07)

W 2 kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi czekają na nas emocje związane z derbami południowego-wschodu Polski. Przygotowaliśmy specjalne na spotkanie Górnik Łęczna – Sandecja typy, które pomogą w obstawianiu, znajdziecie je poniżej.

Górnik Łęczna – Sandecja typy na niedzielny mecz ligowy

Punktualnie o 15 w niedzielę rozpocznie się spotkanie w ramach 2 kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Kto w nim zwycięży? Jakie ciekawe na pojedynek Górnik Łęczna – Sandecja kursy oferują bukmacherzy?

Kto zwycięży pojedynek na Lubelszczyźnie? Czy będziemy świadkami wielu bramek?

Górnik Łęczna do tego sezonu przystępuje jako spadkowicz z Ekstraklasy. Kibice klubu ze wschodu Polski z pewnością chcieliby zobaczyć rychły powrót swojego klubu do najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszej kolejce łęcznianie zaliczyli falstart, ulegając na wyjeździe Puszczy Niepołomice. Ekipa Sandecji w pierwszej odsłonie rozgrywek nowego sezonu udała się do grodu Kraka, gdzie bezbramkowo zremisowała z innym spadkowiczem z Ekstraklasy- Wisłą Kraków. Przedstawmy zatem dwa najciekawsze, naszym zdaniem na spotkanie Górnik Łęczna – Sandecja typy.

górnik leczna - sandecja ns typy

Wiele wskazuje na to, że niedzielny pojedynek Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz będzie niezwykle wyrównany. Większość bezpośrednich spotkań obydwu zespołów kończyło się wynikiem remisowym lub zwycięstwem którejś z drużyn różnicą jednego gola. Czy tak będzie i tym razem?

Spoglądając w statystyki klubów, możemy postawić, że do przerwy na tablicy widnieć będzie wynik remisowy. Taki scenariusz miał miejsce w 9 z 15 ostatnich spotkań rozegranych przez Sandecję Nowy Sącz. Naszym zdaniem po przerwie mecz powinien się otworzyć i jako strzelców pierwszego gola obstawiamy ekipę gospodarzy. Na stadionie w Łęcznej podopieczni Marcina Prasoła zdobywali bramkę jako pierwsi w 6 z 10 ostatnich pojedynków. Uważamy, że te typy mają dużą szansę sprawdzenia się i przy korzystnym kursie warto rozważyć takie na pojedynek Górnik Łęczna – Sandecja zakłady.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Górnik Łęczna – Sandecja 3:0
  • Sandecja – Górnik Łęczna 1:1
  • Sandecja – Górnik Łęczna 1:2

Historia bezpośrednich pojedynków sięga roku 2009. Tak jak pisaliśmy wyżej przeważnie były to spotkania wyrównane, zakończone remisami lub niewielkimi różnicami bramkowymi.

Ostatnie mecze Górnika Łęczna

  • Puszcza – Górnik Łęczna 1:0
  • Górnik Łęczna – Motor Lublin 1:1
  • Górnik Łęczna – FC Voluntari 2:1

Górnik Łęczna nie udanie zainaugurował nowe rozgrywki ulegając Puszczy Niepołomice. Mimo wszystko wyniki meczów kontrolnych przed sezonem mogą kibiców z Lubelszczyzny napawać optymizmem.

Ostatnie mecze Sandecji

  • Wisła Kraków – Sandecja 0:0
  • Bruk – Bet Termalica – Sandecja 0:0
  • Widzew – Sandecja 1:3

Sandecja ostatnią porażkę odnotowała w maju w ostatniej kolejce ligowej, kiedy to uległa Arce Gdynia. Okres przygotowawczy to spotkania zakończone zwycięstwami bądź remisami.

Górnik Łęczna – Sandecja o której start meczu oraz gdzie on się odbędzie?

Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Górnika w Łęcznej, pierwszy gwizdek arbitra w niedzielę, 24 lipca o godzinie 15:00.

Górnik Łęczna – Sandecja gdzie obejrzeć spotkanie w TV i internecie?

Niestety z niedzielnego spotkania najprawdopodobniej nie będzie przeprowadzona transmisja w telewizji. Na szczęście mecz obejrzeć będzie można w Polsat Box Go oraz w serwisie statscore po wykupieniu dostępu PPV.