Górnik Łęczna świętuje 40. urodziny!

Górnik Łęczna świętuje 40. urodziny!

20 września Górnik Łęczna będzie świętował 40. urodziny. Z okazji zbliżającej się rocznicy powstania Klubu, kibice na piątkowy mecz z Gryfem Wejherowo wejdą za darmo.

Darmowe bilety można odbierać online w tym miejscu lub w punktach sprzedaży sieci Kolporter. Także kasa na stadionie jest czynna od środy w godzinach 10:00-13:00. W dniu meczu wejściówki będzie można odbierać od godziny 10.00. Ponadto klub przygotował 3000 darmowych kubków piwa od Perła-Browary Lubelskie dla pełnoletnich kibiców oraz darmowy grill dla wszystkich fanów zgromadzonych na stadionie.

Początek piątkowych uroczystości zaplanowany jest na godzinę 17:00, kiedy to w kościele pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny odbędzie się Msza Święta w intencji Klubu. – Przed meczem na boisku zaprezentuje się nasza Akademia i wszystkie osoby, które trenują oraz pracują w niej. Będziemy gościli także Orkiestrę Górniczą. Chcemy, aby 40-lecie naszego Klubu wyglądało okazale przy jak największej frekwencji, stąd atrakcje, które przygotowaliśmy dla kibiców. Zaprosiliśmy także szereg osób związanych z Górnikiem Łęczna, więc na trybunach będzie można spotkać ciekawe osoby, które osiągnęły tutaj sukcesy – mówi Piotr Sadczuk, prezes Górnika Łęczna.

fot. Grafika Górnik Łęczna