Górnik Łęczna – Termalica typy, zakłady i zapowiedź nadchodzącego meczu

32. kolejkę PKO Ekstraklasy zamkniemy w Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik zagra z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Typy na mecz Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (09.05.2022)

Zacznijmy standardowo, a więc przedstawiając nasze na mecz Górnik Łęczna – Termalica typy.

Trwa walka o utrzymanie w PKO Ekstraklasie

Przed nami mecz drużyn, które zamykają ligową tabelę. Górnik Łęczna z 27 punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce, a Termalica z dorobkiem 30 punktów, przedostatnie. Obie więc potrzebują trzech punktów, niczym ryby wody. Remis nie zadowoli nikogo. Wobec tego mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, a nawet bukmacherzy mają spory problem z określeniem jego faworyta, wystawiając dość wyrównane kursy.

górnik łęczna termalica typy

Naszą analizę zacznijmy od tego, że w ostatnim czasie lepiej prezentuje się Termalica. Popularne Słonie wygrały dwa ostatnie mecze – z Wisłą Płock oraz Śląskiem Wrocław. Gospodarze z Łęcznej przystąpią do tego arcyważnego spotkania z serią dwóch porażek z rzędu. Górnik przegrał zarówno z Rakowem Częstochowa, jak i Lechem Poznań. Owszem, trudno nie dostrzec, że łęcznianie mieli znacznie trudniejszych rywali, niż niecieczanie.

Niemniej jednak na mecz Górnik Łęczna – Termalica typy, które przygotowaliśmy, to przede wszystkim podwójna szansa. Stawiamy, że mecz zakończy się zwycięstwem jednej z drużyn. Dlaczego wykluczamy remis? Otóż wszystko przez historię bezpośrednich starć. Dwa ostatnie mecze, pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Bruk-Betem Termalicą Nieciecza kończyły się właśnie remisami.

W naszym odczuciu w tym meczu tylko jedna drużyna będzie trafiać do bramki. Wszystko z prostego powodu. 3 z 4 ostatnich spotkań Górnika Łęczna oraz 4 z 4 Termalici Nieciecza kończyły się z bramkami tylko jednej drużyny.

Ostatnie bezpośednie spotkania

  • Termalica – Górnik Łęczna 1:1
  • Górnik Łęczna – Termalica 3:3
  • Termalica – Górnik Łęczna 2:1

Górnik Łęczna – Termalica transmisja pojedynku

Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna – Bruk-Bet Termalica Nieciecza? Na Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Dodatkowo, jak zwykle, transmisja internetowa na Canal+ Online. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 18:00 i mamy nadzieję, że będziemy świadkami niezwykle emocjonującego spotkania.

Często pojawiające się pytania

  • Kto był lepszy w ostatnim bezpośrednim meczu?

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu padł remis 1:1.

  • Kogo zabraknie w meczu Górnik Łęczna – Termalica? Kto nie zagra?

W drużynie gospodarzy nie zobaczymy prawdopodobnie Pajnowskiego. Goście będą musieli sobie radzić bez Kozulja i prawdopodobnie Żyry.

  • O której godzinie początek spotkania?

Mecz rozpocznie się o 18:00.

Sprawdź także nasze typy na mecz Cracovii z Wisłą Płock.