Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin typy ✔️ 19.12.2021

Niedzielne emocje związane z PKO BP Ekstraklasą rozpocznie mecz w Łęcznej. Jakie są najlepsze Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin typy?

Typy na mecz Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin

Starcie Górnika Łęczna z Zagłębiem Lubin powinno dostarczyć wielu emocji. Spotkają się zespoły, które do tej pory prezentowały zbliżony poziom – w tabeli dzieli je tylko 5 punktów. Oto nasze Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin typy.

Górnik Łęczna Zagłębie Lubin typy

Górnik zdobędzie pierwszą bramkę

Typujemy, że pierwszego gola w tym spotkaniu wywalczy ekipa Górnika Łęczna. Skąd takie przewidywania? Mamy na uwadze choćby to, że Zagłębie Lubin straciło pierwszą bramkę w 10 z ostatnich 15 meczów w PKO Ekstraklasie.

Triumf gospodarzy

Uważamy, że Górnik Łęczna może wygrać ten pojedynek. Ostatnimi czasy ta ekipa jest w gazie. Wygrała trzy mecze z rzędu i na pewno będzie chciała wydłużyć tę serię. Łęcznianie przegrali tylko w jednym z ostatnich pięciu spotkań, co sprawia, że nasze Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin typy mają sens.

Gole obu ekip

Sądzimy, że w tym spotkaniu na listę strzelców wpisywać się będą przedstawiciele obu drużyn. Przeczuwamy tak, bo aż w czterech z pięciu ostatnich spotkań Górnika Łęczna padały gole z obu stron.

Górnik złapie oddech?

15 punktów Górnika Łęczna to z pewnością nie jest dorobek, jaki satysfakcjonuje piłkarzy czy sympatyków tego klubu. Łęcznianom przydałoby się kolejne ligowe zwycięstwo, które pozwoliłoby na złapanie oddechu.

Szanse na zgarnięcie trzech punktów przez łęcznian jak najbardziej są. Zagłębie nie jest rywalem z najwyższej półki. Ostatnio „Miedziowi” zostali rozbici przez Legię Warszawa aż 0:4. Mogą przegrać i z Górnikiem.

Kontuzje i przewidywane składy

Wiadomo, że w tym meczu w Górniku nie zagrają Mak i Wędrychowski, którzy leczą kontuzje. Ze względu na problemy zdrowotne pauzować będą też zawodnicy Zagłębia – Bieszczad, Soler, Oko, Baszkirow czy Starzyński. Balić natomiast odpoczywa z uwagi na czerwoną kartkę.

A jak prezentują się przewidywane Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin składy?

Górnik: Gostomski – Szcześniak, Rymaniak, Leandro, Goliński, Serrano, Gol, Krykun, Lokilo, Gąska, Śpiączka.

Zagłębie: Hładun – Bartolewski, Simić, Kruk, Chodyna, Żubrowski, Żygulow, Szysz, Zivec, Ratajczyk, Zajic.

Ostatnie wyniki

Po bardzo mizernym okresie Górnik Łęczna znalazł się na fali. Ta drużyna wygrała dwa mecze z rzędu i na pewno apetyty piłkarzy ekipy z Łęcznej są mocno rozbudzone.

Zagłębie natomiast ostatnio przegrało, a wcześniej odnotowało zwycięstwo. Lubinianie generalnie jednak są w dołku i muszą poszukać recepty na to, by grać skuteczniej.

Ostatni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 30 lipca 2021 roku. Wówczas Zagłębie zdołało wygrać 3:1.

Kiedy, gdzie, o której Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin transmisja?

Pojedynek Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin rozpocznie się w niedzielę o 12:30. To spotkanie będzie można zobaczyć na takich kanałach jak Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport. Dostępna będzie też Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin transmisja online – m.in. na nc+ GO.

Sprawdź ofertę polecanych przez nas zakładów bukmacherskich

Najlepsze Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin kursy znajdziesz u takich bukmacherów jak STS, Betclic czy też forBET.

Ważne pytania przed meczem

  • Kto jest faworytem tego meczu?
    Trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Będzie ciekawie!
  • Gdzie najlepsze kursy na to spotkanie?
    Znajdziesz je w naszym tekście.