Górnik Polkowice – Arka Gdynia typy i składy – 22 sierpnia 2021

Górnik Polkowice – Arka Gdynia typy i składy – 22 sierpnia 2021

W niedzielnym meczu Górnik Polkowice poszuka pierwszego ligowego zwycięstwa w tym sezonie. Arka będzie chciała za to wygrać po raz trzeci z rzędu. Kto okaże się lepszy w meczu Górnik Polkowice – Arka? Typy i kursy znajdziesz poniżej!

Darmowe na Górnik Polkowice – Arka Gdynia typy bukmacherskie

Widoczne poniżej typy są bezstronne. Przygotowaliśmy je, opierając się na formie obu drużyn, ostatnich wynikach oraz analizie danych statystycznych. Zanim jednak zdecydujesz się wysłać zakłady, sprawdź u niżej polecanych bukmacherów, czy na mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia kursy wciąż są aktualne.

Zwycięstwo Arki Gdynia

Arka Gdynia po mieszanym początku sezonu Fortuna 1. Ligi wreszcie złapała odpowiedni rytm. Wygrała dwa ostatnie mecze i nic nie wskazuje na to, aby nie wygrała także trzeciego. Tak sądzimy i dajemy na mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia typy na zwycięstwo przyjezdnych. Zwłaszcza, że w ostatnich dwóch bezpośrednich meczach, Arka za każdym razem wygrywała z Górnikiem Polkowice. Ostatni mecz tych ekip zakończył się pogromem, bowiem Arka zwyciężyła aż 5:0 i to na wyjeździe. Mało tego, Górnik w dwóch ostatnich meczach nie potrafił wbić Arce ani jednego gola. Nie wierzymy więc w nagłe przełamanie ekipy, która od początku sezonu gra kiepsko.

Prowadzenie Arki do przerwy

Patrząc na dysproporcje w formie Arki i Górnika Polkowice, można pokusić się o zakłady, że gdynianie szybko będą chcieli otworzyć wynik meczu. W naszym odczuciu powinni już prowadzić po pierwszych 45 minutach. Spoglądając na to, jakie są na Górnik Polkowice – Arka Gdynia kursy na wynik pierwszej połowy, aż szkoda nie zaryzykować takiego zakładu. Zwłaszcza, że Górnik w 2 z 4 dotychczas rozegranych meczy ligowych tego sezonu przegrywał do przerwy i ani razu nie prowadził. Gdyńska siła powinna tutaj dać znać o sobie i stąd takie też są nasze przed meczem Górnik Polkowice – Arka Gdynia typy.

Arka strzeli co najmniej dwa gole

W ostatnim meczu Górnika z Arką, gdynianie wpakowali rywalom aż pięć bramek. W ostatniej kolejce Arka wbiła trzy gole Widzewowi, a Górnik Polkowice w czterech meczach stracił już siedem goli, więc wcale byśmy się nie zdziwili, jakby Arka w Polkowicach znalazła drogę do bramki przynajmniej dwa razy. Możesz pokusić się o takie zakłady na ten mecz. Zwłaszcza, że kursy są wyjątkowo obiecujące.

Przegląd wojska przed meczem Górnik – Arka: sytuacja kadrowa

Na papierze zdecydowanie silniejszą kadrą dysponuje szkoleniowiec Arki Gdynia i tak też, naszym zdaniem, zakładając, że prezentowane na mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia typy się sprawdzą, powinno być na boisku.

Jakich składów można się spodziewać w meczu Górnik Polkowice – Arka Gdynia?

Nie spodziewamy się zbyt wielu roszad w obu jedenastkach. Na mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia, składy powinny wyglądać następująco:

Górnik: Furtak, Radziemski, Biernat, Magdziak, Opałacz, Bancewicz, Wacławczyk, Purzycki, Pałaszewski, Szmyt, Sobków.

Arka: Krzepisz, Kasperkiewicz, Marcjanik, Dobrotka, Kobacki, Marcus, Deja, Adamczyk, Aleman, Valcare, Czubak.

Ostatnie wyniki

Górnik Polkowice zremisował w ostatniej kolejce 0:0 z Chrobrym Głogów. Arka Gdynia skromnie, bowiem 1:0 pokonała Stomil Olsztyn.

Kiedy i o której mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia i transmisja?

Z meczu Górnik Polkowice – Arka Gdynia transmisja planowana jest na kanale Polsat Sport. Dostępna będzie też w sieci na Ipla TV. Początek meczu już 22 sierpnia 2021, o godzinie 15:00.

Gdzie opłaca się obstawiać mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia?

Sprawdziliśmy na mecz Górnik Polkowice – Arka Gdynia zakłady bukmacherskie. Polecamy wybrać jednego z trzech bukmacherów: STS, Betclic lub Fortuna. Sam powinieneś zapoznać się, który z nich aktualnie ma najbardziej korzystne kursy.