Górnik Polkowice – GKS Tychy typy – 24 września 2021

Górnik Polkowice – GKS Tychy typy – 24 września 2021

W piątek kolejny mecz Fortuna 1. ligi. O godzinie 20:30 dojdzie do pojedynku ekip z Polkowic i Tychów. Specjalnie dla was mamy atrakcyjne Górnik Polkowice – GKS Tychy typy.

Zobacz dobre typy bukmacherskie na mecz Górnik Polkowice – GKS Tychy

GKS Tychy nie traci dużo do pierwszoligowego podium. Trzecia Sandecja ma 16 punktów, a tyszanie – 15 „oczek”. W gorszej sytuacji jest Górnik Polkowice. Ten zespół z dorobkiem ośmiu „oczek” plasuje się na trzynastym miejscu. Kto jest faworytem tego spotkania? Na jakie Górnik Polkowice – GKS Tychy zakłady warto zwrócić uwagę?

Co najmniej dwa gole

Lubisz Górnik Polkowice – GKS Tychy typy dotyczące liczby goli? Mamy pomysł, który bez wątpienia warto wziąć pod uwagę. Przewidujemy, że w tym spotkaniu padną przynajmniej dwie bramki. Wymowne jest to, że dziewięć z ostatnich dziesięciu meczów, w których Górnik Polkowice grał u siebie, zakończyło się więcej niż 1,5 golami.

Pierwsza połowa dla GKS-u

Z pewnością nie brakuje takich, którzy poszukują nieco wyższe Górnik Polkowice – GKS Tychy kursy. Takie osoby powinny rozważyć wytypowanie wyniku pierwszej połowy. Naszym zdaniem na przerwę z prowadzeniem będą podążać tyszanie. Nie ma co ukrywać, że GKS jest uważany za faworyta tego spotkania i powinien dobrze wypaść w Polkowicach. Sugerując takie Górnik Polkowice – GKS Tychy typy, bierzemy pod uwagę fakt, że tyszanie wygrali pierwszą połowę w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych.

Tyszanie otworzą wynik meczu

A jakie są Górnik Polkowice – GKS Tychy typy na zdobywcę premierowego gola w tym spotkaniu? My stawiamy na gości. Ten zespół ma bez wątpienia spore szanse na otwarcie wyniku meczu, a wszystko za sprawą tego, że polkowiczanie stracili pierwszą bramkę w pięciu z ostatnich ośmiu meczów u siebie w pierwszej lidze.

Górnik Polkowice – GKS Tychy. Kontuzje i absencje

Nie ma sygnałów wskazujących na to, że Górnik Polkowice – GKS Tychy składy będą poważnie osłabione. Oczywiście w obu ekipach przytrafiały się jakieś urazy, ale na ten moment trudno stwierdzić, czy trenerzy będą zmuszeni do mocnego główkowania podczas ustalania wyjściowych jedenastek.

Górnik Polkowice – GKS Tychy składy – przewidywane jedenastki

Jakich składów powinniśmy się spodziewać? Dobrą podpowiedzią jest z pewnością to, jak ostatnio zagrały oba zespoły.

Górnik Polkowice: Szymański – Magdziak, Ratajczak, Kucharczyk, Szmyt, Żołądź, Radziemski, Purzycki, Bancewicz, Szuszkiewicz, Piątkowski.

GKS Tychy: Jałocha – Mańka, Nedić, Szymura, Wołkowicz, Janiak, Paprzycki, Grzeszczyk, Żytek, Biel, Nowak.

Tak grali ostatnio

Górnik Polkowice w ostatnich spotkaniach non stop remisował. Ten zespół dzielił się punktami w trzech meczach z rzędu. W minionej kolejce Fortuna 1. ligi polkowiczanie zmierzyli się z GKS-em Katowice. W tym spotkaniu padł rezultat 1:1.

Co ciekawe, GKS Tychy w zeszłej kolejce również zremisował. Tyszanie podzielili się punktami z Widzewem Łódź. Tutaj również było 1:1. Wcześniej natomiast GKS wygrywał mecz za meczem. Każda seria kiedyś musi się jednak skończyć.

Do ostatniego starcia tych dwóch ekip doszło 16 lutego 2018 roku. Był to mecz towarzyski. Wówczas tyszanie okazali się lepszym zespołem. Spotkanie kontrolne zakończyło się triumfem GKS-u 1:0. Wiadomo jednak, że podczas sparingów wyniki nie są najważniejsze.

Górnik Polkowice – GKS Tychy – transmisja. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Piątkowy mecz 10. kolejki Fortuna 1. ligi w Polkowicach będzie transmitowany w telewizji. Górnik Polkowice – GKS Tychy transmisja udostępniona zostanie na kanale Polsat Sport. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30.

Sprawdź ofertę tych bukmacherów

Tym, którzy zamierzają obstawiać mecz Górnik Polkowice – GKS Tychy, rekomendujemy zapoznanie się z ofertą takich bukmacherów jak Betclic, STS i Fortuna. Mają oni przyjazne strony internetowe, a na dodatek proponują atrakcyjne kursy.