Górnik Polkowice – Widzew typy, transmisja i zakłady

W ten weekend będziemy świadkami pojedynku drugiego z ostatnim zespołem w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Typy na spotkanie Górnik Polkowice – Widzew Łódź (13.03.2022)

Przygotowaliśmy na mecz Górnik Polkowice – Widzew typy całkowicie za darmo.

górnik polkowice widzew typy

Czy Widzewiacy zrobią kolejny krok do awansu?

Zapraszamy na zapowiedź spotkania Górnik Polkowice – Widzew. Typy przedstawione przez nas oparte są o aktualną formę, dyspozycję strzelecką czy ostatnie wyniki. Ekipa z Polkowic jest w obecnej chwili najgorszą drużyną w lidze. Po 22 rozegranych spotkaniach, legitumuje się bilansem 1 zwycięstwa, 10 remisów i 11 porażek. Polkowiczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Widzewiacy na Dolny Śląsk przyjadą w odmiennych nastrojach. W tej chwili zajmują oni 2 miejsce w tabeli, przed nimi jest tylko drużyna Miedzi Legnica. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zgromadzili na swoim koncie 42 punkty, na co złożyło się 12 zwycięstw, 6 remisów i 4 porażki.

Do tej pory drużyny te grały ze sobą 9-krotnie. Polkowiczanie zwyciężali 2-krotnie, 4- krotnie wygrywali łodzianie, a 3 razy padł wynik remisowy. W niedzielnym starciu stawiamy na ekipę przyjezdnych. Nie dość, że łodzianie są na fali wznoszącej, to zespół Górnika Polkowice w ostatnich 10 spotkaniach zaliczył aż 6 porażek.

Pomimo wytypowania zwycięstwa drużyny przyjezdnej uważamy, że pierwsza połowa może zakończyć się wynikiem remisowym. Spoglądając w statystykę rozegranych spotkań polkowiczan widzimy, że zespół trenera Szymona Szydełko remisował pierwszą połowę w 6 z 10 ostatnio rozegranych pojedynków na własnym stadionie.

Kontynuując analizę statystyk zauważamy, że w 6 z 10 ostatnio rozegranych spotkań wyjazdowych Widzewiacy strzelali gole jako pierwsi, dlatego również i ten typ znalazł się tutaj. Oto najciekawsze typy na mecz Górnik Polkowice – Widzew. Kursy przedstawione przez nas mogą ulec zmianie dlatego warto monitorować je na bieżąco.

Warto zapoznać się z tabelą z ostatnimi wynikami zespołów

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Widzew – Górnik Polkowice 4:2
 • Górnik Polkowice – Widzew 4:2
 • Widzew – Górnik Polkowice 1:0

Ostatnie mecze Górnika Polkowice

 • Arka Gdynia – Górnik Polkowice 2:0
 • Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 2:0
 • Górnik Polkowice – Polonia Bytom 4:0

Ostatnie mecze Widzewa Łódź

 • Stomil Olsztyn – Widzew 0:2
 • Widzew – Arka Gdynia 2:5
 • Inhułeć – Widzew 1:1

Przegląd sytuacji kadrowej przed pojedynkiem Górnik Polkowice – Widzew Łódź

Jednym z kluczowych zawodników niedzielnego spotkania może być z pewnością Bartosz Guzdek. 19-letni zawodnik Widzewa w tym sezonie zdobył 6 bramek w 19 meczach, w których brał udział. Po drugiej stronie mamy niesamowicie doświadczonego zawodnika z Polkowic. O 2 lata starszy od Guzdka Mateusz Piątkowski w 20 spotkaniach, w których grał, trafił do siatki rywala 7-krotnie.

W drużynie z Łodzi z pewnością zabraknie Juliusza Letniowskiego, który w tym tygodniu przeszedł zabieg niwelujący zapalenie spojenia łonowego.

Powyżej przedstawiliśmy dla chcących obstawiać spotkanie Górnik Polkowice – Widzew typy, które według są najbardziej prawdopodobne.

Górnik Polkowice – Widzew Łódź – transmisja w TV i online

Wszyscy kibice chcący obejrzeć ten mecz w TV muszą obejść się smakiem. Na szczęście ze spotkania Górnik Polkowice – Widzew transmisja online dostępna będzie w serwisie Polsat Box Go oraz na platformie statscore (jednorazowy dostęp 10 zł). Pierwszy gwizdek arbitra w niedzielę, 13 marca o godzinie 18:00.

Sprawdź także nasze typy na Miedź Legnica – Korona Kielce.

FAQ

 • Kto jest faworytem?

Faworytem jest Widzew Łódź.

 • Kto ma najlepsze kursy?

Według nas najlepsze kursy na to spotkanie oferują STS, Fortuna i Betclic. W tekście powyżej wyodrębniliśmy najciekawsze kursy.