Górnik Zabrze – Korona Kielce typy i kursy (19.02.2024)

Walec z Zabrza poluje na swoją kolejną ofiarę. Tym razem pochodzącą wprost z województwa świętokrzyskiego. Czy do bilansu popularnych Żaboli może zostać dopisana następna wygrana? Nieco więcej o tym w tekście Górnik Zabrze – Korona Kielce typy. Serdecznie zapraszam.

Górnik Zabrze – Korona Kielce typy bukmacherskie

Żaden fan Trójkolorowych nie może z pewnością narzekać na nudę. Jeszcze parę miesięcy temu zabrzanie byli wszak jedną z najsłabszych ekip w stawce. W zespole martwiono się nawet momentami o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Teraz bardzo cicho mówi się o chęci zajęcie jednego z miejsc w tzw. TOP6.

By tak się jednak stało, Lukas Podolski i spółka musieliby w poniedziałkowy wieczór pokonać swojego oponenta z województwa świętokrzyskiego i następnie równie dobrze prezentować się także w kolejnych pojedynkach. Nie mam pojęcia, co będzie się działo za tydzień lub dwa, ale wierzę, że Górnik Zabrze – Korona Kielce typy na triumf tych pierwszych mają rację bytu.

gornik-zabrze-korona-kielce-typy

Odejście z drużyny najlepszego strzelca to wyraźny sygnał dla reszty zespołu, że należy wziąć wreszcie sprawy w swoje ręce. W rolę zastępcy Daisuke Yokoty bardzo udanie próbuje się jak na razie wcielać Adrian Kapralik. Piłkarz wypożyczony z Żiliny znalazł chyba wreszcie wspólny język z klubowymi kolegami, co w starciu z Piastem zaowocowało dwoma trafieniami oraz asystą, a także nagrodą dla gracza meczu.

Powtórzenie tak imponującego występu przeciwko Koronie może być nieco trudne, ale mimo wszystko mocno wierzę w przynajmniej jedną bramkę 21-letniego Słowaka.

Górnik Zabrze – Korona Kielce kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy wyraźnie faworyzują zespół ze Śląska. Fortuna przykładowo wyceniła ich wygraną na 2.14. Ewentualny triumf kielczan okraszono natomiast kursem 3.55. Podział oczek to tym razem przelicznik wynoszący dokładnie 3.45.

Górnik Zabrze – Korona Kielce bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Z uwagi na niedawne rozpoczęcie rundy rewanżowej PKO Ekstraklasy obie ekipy zdołały rozegrać raptem po jednym oficjalnym spotkaniu. Zabrzanie zdołali pokonać Piast, natomiast Korona była ostatecznie lepsza od ŁKS-u Łódź. Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiła drużyna dowodzona przez Jana Urbana. Jak widać utrzymanie dobrej dyspozycji z końcówki jesieni stało się w przypadku Górników faktem, choć jeszcze niedawno mało kto w to wierzył.

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – Korona Kielce? Transmisja i godzina

Relacja live z tej potyczki będzie dostępna na antenach stacji Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Początek relacji około godz. 19:00 w dniu 19 lutego 2024 roku.