Górnik Zabrze – Pogoń typy i analiza ✔️ 12.12.2021

W ostatnim niedzielnym meczu PKO Ekstraklasy, Górnik Zabrze podejmie Pogoń Szczecin. Spodziewamy się ciekawej rywalizacji.

Ciekawe typy bukmacherskie na Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin

Sprawdź nasze trzy typy bukmacherskie, a następnie zapoznaj się z ich analizą.

górnik zabrze pogoń typy

Nadszedł czas na koniec zwycięskiej ścieżki

Dla jednej z drużyn, a może i dla obu (jeśli padnie remis) mecz będzie przerwaniem zwycięskiej serii. Górnik Zabrze wygrał trzy ostatnie spotkania w PKO Ekstraklasie, a Pogoń Szczecin też trzy, przy czym już od sześciu jest niepokonana. Mecz zapowiada się więc niezwykle emocjonująco, a my standardowo pokusiliśmy się o Górnik Zabrze – Pogoń typy.

Naszym zdaniem będąca w gazie Pogoń Szczecin będzie w stanie pokonać na wyjeździe dobrze dysponowanego Górnika Zabrze. Pogoń nie przegrała żadnego z trzech ostatnich wyjazdowych meczy w Ekstraklasie, dwukrotnie wygrywając. Także dwa ostatnie bezpośrednie spotkania Portowcy rozstrzygnęli na swoją korzyść. Coraz to lepsza forma Kamila Grosickiego i innych piłkarzy ze Szczecina każe nam sądzić, że są w stanie wywieźć z Zabrza komplet punktów.

Nikt jednak nie mówi, że przyjdzie to łatwo. O ile Górnik nie strzelił żadnego gola w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach z Pogonią, to tym razem stawiamy zakłady na obie strzelą. Dlaczego? Otóż W 10 z 15 ostatnich meczy Pogoni taki fakt miał miejsce. Ponadto w dwóch ostatnich meczach u siebie Górnik Zabrze zdobył po trzy gole. Nie chce nam się wierzyć, by tym razem, choć raz nie znalazł sposobu na szczecinian.

Niemniej jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to Pogoń Szczecin otworzy wynik spotkania. Portowcy robili to w trzech ostatnich meczach przeciwko zabrzanom oraz aż w 11 ze swoich ostatnich 15 spotkań. Stąd takie, a nie inne nasze na Górnik Zabrze – Pogoń typy.

Tych graczy zabraknie

Dziedzic, Sobczyk i Wojtuszek to gracze, z których nie będzie mógł skorzystać trener Górnika Zabrze. Portowcy udadzą się na mecz bez Gorgonia, Kurzawy, Smolińskiego oraz Żurawskiego. Nie słychać na szczęście o kolejnych urazach, czy to w zespole Górnika Zabrze czy Pogoni Szczecin.

Ostatnia forma

W ostatniej kolejce obie ekipy wygrały. Tak, jak pisaliśmy, Górnik Zabrze pokonując 3:1 Śląska Wrocław przedłużył do trzech serię meczy ze zwycięstwem. Trzecią wygraną z rzędu odniosła też Pogoń Szczecin, która pokonała 3:1 Termalikę. Dla szczecinian był to już szósty mecz bez ligowej porażki, a w tym czasie odnieśli pięć zwycięstw i tylko raz podzielili się punktami. W ostatnim bezpośrednim meczu Pogoń ograła Górnik Zabrze 2:0, a miało to miejsce w lipcu tego roku.

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin transmisja

Niedzielna konfrontacja rozpocznie się o godzinie 17:30. Z meczu Górnik Zabrze – Pogoń transmisję przeprowadzi Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Premium. Czekają nas ciekawe emocje w Zabrzu, a mecz posiędziuje Tomasz Musiał. Sprawdź też typy na zaległy mecz Radomiak – Piast.

Gdzie obstawiać?

Zdecydowałeś się wykorzystać nasze Górnik Zabrze – Pogoń typy i poszukujesz, gdzie są na Górnik Zabrze – Pogoń kursy warte uwagi? Zalecamy sprawdzić ofertę PZBuk, Betfan oraz STS. Tam odnotowaliśmy korzystne dla graczy kursy i dodatkowo ciekawe bonusy na start.

Pytania przed meczem Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin

  • Gdzie obejrzeć mecz Górnika z Pogonią?

Canal+ Premium oraz Canal+ Sport 3.

  • Kto będzie sędzią meczu Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin?

Tomasz Musiał.