Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice typy i kursy (17.05.2024)

Jedni walczą o miejsce na podium, drudzy wciąż drżą o ligowy byt. Jaki będzie wynik ich bezpośredniego starcia? Sprawdź Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice typy. Serdecznie zapraszam.

w

Jan Urban to jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Poczynania Górnika pod jego wodzą idealnie to potwierdzają. W klubie z Roosevelta nic nie funkcjonuje, tak jak powinno. Jedynym, ale jakże ważnym pozytywem są wyniki KSG.

Na dwie kolejki przed końcem kampanii 2023/2024 zabrzanie nadal mają realne szanse na zajęcie trzeciej lokaty w stawce. Ta pozycja gwarantuje jak wiadomo udział w kwalifikacjach do następnej odsłony Ligi Konferencji Europy. W europejskich rozgrywkach pieniądze leżą niemal na ziemi. Należy tylko umiejętnie się po nie schylić, o czym Lukas Podolski i spółka aktualnie bardzo marzą.

gornik-zabrze-puszcza-niepolomice-typy

Problemem przed pierwszym gwizdkiem piątkowego starcia dla Górników jest jednak aktualne położenie popularnych Żubrów. Beniaminek PKO Ekstraklasy wciąż nie może być pewien gry w piłkarskiej elicie podczas następnego sezonu. To będzie determinowało ich do ogromnego poświęcenia na Arenie Zabrze.

Jakie Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice typy warto więc umieścić tym razem na kuponie. Ja osobiście celuję w zdobycz bramkową obydwu drużyn oraz więcej napomnień po stronie gości.

Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

Walczący o europejskie puchary Górnik jest oczywiście wyraźnym faworytem tej potyczki w opinii legalnych polskim bukmacherów. Superbet wycenił przykładowo triumf Żaboli na 1.75. Ewentualne zwycięstwo niepołomiczan opisano kursem 4.60, a remis to tym razem przelicznik równy 4.00.

Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Nie od dziś wiadomo, że większość polskich drużyn jest prawdziwymi ekspertami w utrudnianiu sobie życia w najważniejszych momentach sezonu. W bieżącej kampanii do tego grona dołączył także Górnik Zabrze. Przez jakiś czas wydawało się, że Górnicy mają nawet szanse na walkę o mistrzostwo kraju, ale ostatnia porażka z Cracovią oraz remis ze Stalą Mielec zdecydowanie temu przeczą.

Podopieczni Tomasza Tułacza nadal znajdują się w strefie bezpośredniego zagrożenia spadkiem do 1. ligi, ale ich postawa na przestrzeni paru minionych tygodni daje spore nadzieje na utrzymanie. Łatwo o korzystny rezultat w Zabrzu im na pewno nie będzie, ale rzucone rękawice przez gospodarzy na pewno podejmą. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.

Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice przewidywane składy

Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to obie drużyny przystąpią do tej potyczki w następujących zestawieniach:

Górnik: Bielica – Sekulic, Triantafyllopoulos, Janicki, Janza – Kapralik, Pacheco, Podolski, Rasak, Ennali – Musiolik

Puszcza: Zych – Revenco, Craciun, Sołowiej, Yakuba – Bartosz, Serafin, Hajda, Walski, Lee – Firlej

Gdzie oglądać Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice? Transmisja i godzina

Wszyscy zainteresowani śledzeniem relacji live z tego pojedynku mają do wyboru przynajmniej dwie opcje. Pierwsza z nich to transmisje na antenach stacji Canal+Sport, Canal+Sport 3 oraz Canal+4K Ultra.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oprócz tego dedykowany przekaz na żywo znajdzie się także na platformie Canal+online. Pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 17 maja 2024 roku.