Górnik Zabrze – Raków typy, kursy, analiza (07.08.2022)

Mierzenie się z Rakowem to dla każdej z ekstraklasowych ekip zadanie niezwykle trudne. Tym razem przyszła pora na popularnych Górników. Czy mecz na ich własnym obiekcie będzie miał pożądany przebieg? A może częstochowianie zepchną ich do głębokiej defensywy? Górnik Zabrze – Raków typy, kursy, analiza. Miłej lektury!

Najciekawsze Górnik Zabrze – Raków typy

Jakie Górnik Zabrze – Raków zakłady należy brać pod uwagę podczas tworzenia swojego kuponu? Oto kilka naszych propozycji:

Brak złudzeń

Zdaje się, że Marek Papszun uczula swoich graczy na to, żeby zaznaczyć dominację drużyny już w początkowych fragmentach spotkania. Tylko w jednym z sześciu rozegranych w tym sezonie spotkań o stawkę popularne Medaliki nie zdołały bowiem pokonać bramkarza rywali w trakcie trzech pierwszych kwadransów. Jako że defensywa zabrzan nie jawi się jako zbyt szczelna, to uważamy, że podobny scenariusz będzie miał miejsce także w trakcie rywalizacji na Stadionie im. Ernesta Pola.

gornik-zabrze-rakow-typy

Poszukiwanie ciekawych propozycji na omawiany pojedynek przywiodło nasz aż do zakładów związanych z liczbą, a raczej częstotliwością zdobywanych goli. Intuicja podpowiada nam, że obie połowy tego starcia mogą obfitować w interesujące akcje. Oby ich wynikiem były przynajmniej dwie bramki. Najlepiej, gdyby każda z nich padła w innej połowie. Górnik Zabrze – Raków kursy na takie zdarzenie przedstawiają się naprawdę zacnie. Głupio byłoby ich nie wykorzystać.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Górnik – Raków 1:1
  • Raków – Górnik 1:2
  • Raków – Górnik 0:0

Co ciekawe częstochowianie nie zdominowali jakoś wyraźnie rywalizacji z Górnikiem na przestrzeni paru ostatnich meczów. Nawet będąc w bardzo wysokiej formie, nie wracali z Zabrza z kompletem oczek. Jesteśmy zatem bardzo ciekawi, czy tym razem będzie podobnie.

Ostatnie mecze Górnika

  • Radomiak – Górnik 0:3
  • Górnik – Ruch Lwów 4:2
  • Górnik – Cracovia 0:2

Przewidzenie postawy zabrzan w meczu z Rakowem to zadanie wręcz niemożliwe. Po niemrawym meczu i zasłużonej porażce z Cracovią Trójkolorowi pokonali bowiem zdecydowanie zespół z Radomia. Którą ze swoich meczowych postaw powtórzą podczas niedzielnego starcia? Nie mamy bladego pojęcia.

Ostanie spotkania Rakowa

  • Trnava – Raków 0:2
  • Raków – Stal Mielec 3:2
  • Astana – Raków 0:1

Minione tygodnie to nieustające pasmo sukcesów zespołu dowodzonego przez Marka Papszuna. Kolejna wygrana leży rzecz jasna w ich zasięgu, lecz prawdopodobnie będzie o nią walczyć tzw. drugi garnitur zespołu. W takich okolicznościach o niespodziankę nietrudno. Warto mieć to na uwadze.

Kiedy Górnik Zabrze – Raków? O której?

Start pojedynku Górnik Zabrze – Raków Częstochowa powinien mieć miejsce dokładnie o godz. 20:00 w dniu 7 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Raków?

Transmisję na żywo z tej potyczki będzie można śledzić na antenach aż czterech stacji telewizyjnych. Będą to kolejno TVP Sport, Canal + Sport, Canal + Sport 3 oraz Canal + 4K Ultra.

Zainteresowanym podrzucamy także krótką analizę rywalizacji Zagłębia Lubin z Lechem Poznań.