Górnik Zabrze – Stal Mielec typy i składy – 7 sierpnia 2021

Górnik Zabrze – Stal Mielec typy i składy – 7 sierpnia 2021

Obie ekipy jeszcze nie wygrały w sezonie 2021/2022 PKO Ekstraklasy. Ba, gospodarze mają na koncie zero “oczek”. Jakim wynikiem zakończy się starcie Górnik Zabrze – Stal? Typy prezentujemy poniżej.

Najlepsze darmowe typy na Górnik Zabrze – Stal Mielec

Neutralne i sprawdzone prognozy bukmacherskie zobaczysz poniżej. Nasze typy oparliśmy o statystyki i ostatnie wyniki obu drużyn, zebrane w momencie pisania tego materiału. Pamiętaj, że bezpośrednio przed meczem Górnik Zabrze – Stal kursy mogą się zmienić.

Górnik Zabrze wygra ze Stalą

Ten sezon PKO Ekstraklasy nie zaczął się dla Górnika Zabrze najlepiej. Zabrzanie przegrali dwa pierwsze mecze: 0:2 z Pogonią Szczecin oraz 1:3 z Lechem Poznań. Łącznie Górnik Zabrze nie wygrał 13 z 15 ostatnich meczów w PKO Ekstraklasie! Czas jednak się przełamać, a kiedy, jak nie w meczu przeciwko Stali Mielec? Górnik ma dobry bilans bezpośrednich starć przeciwko mielczanom. Na dotychczas rozegrane oficjalne 4 spotkania, Górnik Zabrze wygrał trzy, a raz zremisował. Jest to więc doskonała okazja na przełamanie się dla podopiecznych Jana Urbana. I takie też wystawiamy na Górnik Zabrze – Stal typy bukmacherskie.

W meczu zobaczymy powyżej 1.5 bramki

Dwa pierwsze mecze Górnika, jak i dwa pierwsze spotkania Stali Mielec w tym sezonie kończyły się wynikami powyżej 1.5 gola. Także wszystkie, z czterech ostatnich bezpośrednich starć Górnik Zabrze – Stal Mielec przynosiły co najmniej 2 bramki, w tym ostatnie spotkanie trzy. Jak widać, obie ekipy lubią postrzelać, ale też i stracić. Obie drużyny mają swoje problemy w defensywie i wydaje nam się, że dwie bramki w tym meczu to po prostu mus. Analizując dostępne na Górnik Zabrze – Stal kursy, warto pokusić się o takie zakłady.

Sędzia pokaże powyżej 4.5 żółtych kartek

Naszym trzecim typem na mecz Górnik – Stal jest zakład na liczbę żółtych kartek. Spodziewamy  się, że sędzia sięgnie do kieszonki co najmniej pięć razy. W ostatnim meczu Górnik Zabrze – Stal Mielec (15 lutego 2021) sędzia pokazał aż siedem żółtych kartek, a w przedostatnim cztery. Mogą to być ciekawe zawody, gdzie piłkarze obu drużyn nie odstawią nogi, a to spowoduje, że sędzia będzie musiał sięgać po indywidualne kary.

Sytuacja kadrowa przed Górnik Zabrze – Stal Mielec: zawieszenia, kontuzje i inne

Poznałeś już nasze na Górnik Zabrze – Stal typy, a czas nieco przybliżyć sytuację kadrową przed meczem tych drużyn. W ekipie Stali Mielec po groźnej kontuzji kolana z początku roku wraca Kamil Kościelny. Nie wiadomo jednak, czy jest już w odpowiedniej dyspozycji, aby wybiec na boisko przeciwko Górnikowi. W drużynie Górnika Zabrze liczą, że w coraz lepszej dyspozycji będzie znajdował się Lukas Podolski, co tu dużo ukrywać, jeden z największych transferów w historii PKO Ekstraklasy. Na mecz Górnik – Stal nikt nie jest zawieszony, bowiem żaden z graczy nie otrzymał ostatnio czerwonej kartki, a także z racji, że to dopiero 3. kolejka ligowa, nikt nie przekroczył limitu żółtych kartek.

Górnik Zabrze – Stal Mielec składy wyjściowe

Obaj trenerzy mogą zdecydować się na 2 czy nawet 3 zmiany w wyjściowych składach.

Przewidywane składy:

Górnik: Sandomierski – Michalski, Wiśniewski, Janicki, Janza, Dadok, Dziedzic, Podolski, Nowak, Cholewiak, Jimenez.

Stal: Gliwa – Sitek, de Amo, Matras, Flis, Getinger, Mateusz Mak, Kolew, Tomasiewicz, Budziński, Jankowski.

Górnik Zabrze - Stal Mielec typy

Ostatnie wyniki obu drużyn

Górnik po dwóch meczach tego sezonu PKO Ekstraklasy ma w dorobku… zero punktów. Zabrzanie przegrali 0:2 z Pogonią Szczecin oraz ostatnio, 1:3 z Lechem Poznań przed własną publicznością. Stal Mielec sezon rozpoczęła od remisu 1:1 z beniaminkiem z Niecieczy, a w drugiej kolejce musiała uznać wyższość Piasta Gliwice (0:2). Jak widzisz, w tym sezonie, zarówno Górnik, jak i Stal jeszcze nie wygrały. Dlatego przed meczem Górnik Zabrze – Stal typy dajemy na przełamanie się zabrzan.

Kiedy, o której i gdzie transmisja meczu Górnik Zabrze – Stal Mielec?

Mecz zostanie rozegrany 7 sierpnia 2021 na Arenie w Zabrzu. Początek spotkania o godzinie 17:30, a transmisję przeprowadzi Canal+ Sport. Chcesz obstawiać? Sprawdź na wstępie tekstu nasze na spotkanie Górnik Zabrze – Stal prognozy bukmacherskie.

Gdzie najlepiej obstawiać? Najlepsi bukmacherzy na Górnik Zabrze – Stal Mielec

Jeśli chcesz postawić na Górnik Zabrze – Stal zakłady, polecamy Fortunę, STS oraz LVBET. To tam możesz wykorzystać widoczne na mecz Górnik Zabrze – Stal typy. Wskazani bukmacherzy w momencie pisania tego tekstu mieli najlepsze  kursy bukmacherskie.