Górnik Zabrze – Warta typy i statystyki – 19 września 2021

Górnik Zabrze – Warta typy i statystyki – 19 września 2021

Obie ekipy we wrześniu jeszcze nie wygrały. Niemoc Górnika i Warty trwa jednak nieco dłużej. Zabrzanie nie wygrali dwóch ostatnich meczy, a Warta na ligowe zwycięstwo w PKO Ekstraklasie czeka już od czterech spotkań. Co przyniesie ich najbliższa konfrontacja? Postaraliśmy się to przewidzieć i dlatego też, znajdziesz u nas na spotkanie Górnik Zabrze – Warta typy bukmacherskie. Historia bezpośrednich pojedynków wskazuje, że na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu możemy być świadkami ciekawych emocji. Sprawdź naszą zapowiedź.

Prognozy przed meczem Górnik Zabrze – Warta Poznań (19.09.2021)

Przed 8. kolejką Warta zajmowała czternaste miejsce, a Górnik piętnaste w ligowej tabeli. Pojedynki sąsiadów zawsze budzą sporo emocji, a my widzimy to tak:

Kliknij w wybrany przez Ciebie typ, a my przekierujemy Cię bezpośrednio na stronę wybranego bukmachera.

Czas na przełamanie, czy kolejny ligowy remis?

Jak już zauważyliśmy, niedzielna konfrontacja Górnika z Wartą zapowiada się interesująco w dużej mierze ze względu na to, że obie drużyny poszukają ligowego przełamania.

Górnik po raz ostatni w PKO Ekstraklasie wygrał 16 sierpnia i był to wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok. Później przydarzyła się domowa porażka 0:1 z Piastem Gliwice oraz wyjazdowy remis 2:2 z Cracovią. Można rzec, że jeszcze gorzej radzą sobie popularni Zieloni. Warta na ligowe zwycięstwo czeka już od czterech kolejek. W tym czasie przegrali dwa mecze, a dwa ostatnie zremisowali. W poprzedniej kolejce, Warciarze w Grodzisku Wielkopolskim gościli “Słoniki” z Niecieczy. Padł bezbramkowy remis.

W meczu Górnik Zabrze – Warta typy zaprezentowane przez nas nie wskazują jednak na przełamanie żadnej z drużyn. Sądzimy, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. W czterech ostatnich bezpośrednich pojedynkach zabrzan z poznaniakami, ekipy te dzieliły się zwycięstwami naprzemiennie. Każdy z tych meczów był na styku, a więc jest doskonała okazja na przełamanie tej serii i remis. Zwłaszcza, że na ten moment, obie drużyny dysponują zbliżoną do siebie siłą rażenia.

Warta Poznań w swoich czterech ostatnich meczach ligowych zdobyła tylko jednego gola (przeciwko Jagielloni). Myślimy, że tym razem Zieloni się przełamią w tym kontekście. Strzelili gola w każdym z dwóch ostatnich meczów przeciwko Górnikowi Zabrze. Mało tego, Warta otwierała wynik 7 z 10 ostatnich spotkań PKO Ekstraklasy.

Skoro remis i pierwszy gol Warty, to dla odważnych typerów mamy przed spotkaniem Górnik Zabrze – Warta typy na dokładny wynik. Uważamy, że można pokusić się o wytypowanie rezultatu 1:1. Warta zremisowała już w ten sposób z Jagiellonią, a Górnik, który trafiał w 4 ze swoich ostatnich 5 meczy, z pewnością nie będzie chciał zagrać na zero z przodu.

Kto nie zagra w meczu Górnika z Wartą?

Wiemy też już, jakie mogą być na Górnik Zabrze – Warta składy. W ekipie gospodarzy zabraknie Lukasa Podolskiego, a Zieloni nie będą mogli skorzystać z usług Wiktora Pleśnierowicza. Czyli nic nowego.

Ostatnie bezpośrednie mecze Górnik Zabrze – Warta Poznań

Sprawdź historię ostatnich spotkań Górnika i Warty:

  • Warta – Górnik 1:2
  • Górnik – Warta 1:2
  • Warta – Górnik 0:1
  • Warta – Górnik 2:1

Ostatni bezpośredni mecz miał miejsce 10 lipca 2021 roku.

Górnik Zabrze – Warta transmisja meczu

Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Dostępna będzie też transmisja online na NC+ GO oraz w Canal+ Sport Online. Pierwszy gwizdek Pawła Raczkowskiego rozbrzmi o 15:00 (19 września 2021).

Gdzie obstawiać to spotkanie?

Zakłady polecamy robić w STS, Fortunie lub forBET. Właśnie ta trójka w momencie przygotowywania przez nas typów posiadała najwyższe kursy na mecz Górnik Zabrze – Warta Poznań.

Co jeszcze w tej kolejce PKO Ekstraklasy?

Mamy dla Ciebie nie tylko na Górnik Zabrze – Warta typy, ale też na inne mecze tej kolejki PKO Ekstraklasy. Ciekawi nas pojedynek Legia – Górnik Łęczna. Jak zareagują Wojskowi po ostatniej wygranej nad Spartakiem i jaki skład desygnuje Michniewicz?