Gruzja – Grecja typy i kursy bukmacherskie (26.03.2024)

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia w barażach o udział w Mistrzostwach Europy, które w tym roku rozegrane zostaną na niemieckich boiskach. Sprawdź i wykorzystaj moje na pojedynek Gruzja – Grecja typy. Zapraszam do lektury!

Gruzja – Grecja typy bukmacherskie

To może być bardzo ciekawe spotkanie. Na mecz Gruzja – Grecja typy wykorzystać możesz u swoich ulubionych bukmacherów.

Gruzja - Grecja typy

Gruzini stoją przed historyczną szansą awansu na turniej rangi mistrzowskiej. Do tej pory zespół ten nigdy nie rozegrał spotkania na Mundialu, Euro czy też Igrzyskach Olimpijskich. Podopiecznym Willego Sagnola został jeden, lecz chyba najtrudniejszy krok- pokonanie Greków. Reprezentanci Gruzji awansowali do baraży z czwartego miejsca w grupie A. W pierwszy spotkaniu play off pokonali oni zespół Luksemburga 2:0. Czy we wtorek Gruzini napiszą nowy rozdział swojej reprezentacyjnej piłki?

Wydawać może się, że Grecy są faworytem tego pojedynku. Chociaż Mistrzowie Europy z 2004 nie grali na ostatnich dwóch turniejach EURO wciąż są zespołem bardziej kompletnym. Piłkarze Gustavo Poyeta w kwalifikacjach zajęli trzecie miejsce w grupie B (ustępując tylko reprezentacją Francji i Holandii). W pierwszej rundzie baraży rozgromili oni największą niespodziankę kwalifikacji- ekipę Kazachstanu aż 5:0. Czy drugi mecz będzie dla Greków równie łatwy?

Według mnie wtorkowy pojedynek na stadionie w Tbilisi zakończy się triumfem reprezentacji Grecji. Piłkarze z południa Europy są w chwili obecnej zdecydowanie lepszym zespołem. Ponadto przemawiają za nimi statystyki bezpośrednich spotkań- Grecy wygrali sześć z ośmiu bezpośrednich starć pomiędzy tymi reprezentacjami. Drugi mój typ to gole dla obydwu zespołów. Po pierwsze będzie to mecz “ostatniej szansy” więc obydwa zespoły przystąpią do ataku. Po drugie w pięciu z ośmiu bezpośrednich starciach obydwie ekipy strzelały gole.

Gruzja – Grecja kursy bukmacherskie

Tak jak dla mnie tak i dla bukmacherów faworytem tej potyczki są Grecy. W STS kurs na triumf Gruzinów to 3.35, na remis 2.95 a na zwycięstwo Niemców 2.24.

Gruzja – Grecja bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Gruzini w ostatnim czasie w eliminacjach Euro 2024 zaliczyli remis ze Szkotami (2:2), porażkę z reprezentacją Hiszpanii (1:3) oraz zwycięstwo z Luksemburgiem (2:0). Grecy pokonali z towarzyskim pojedynku Nową Zelandię (2:0), a w eliminacjach EURO zremisowali z Francją (2:2) i pokonali Kazachstan (5:0). Trzy ostatnie pojedynki tych ekip to wyniki 2:1 dla Grecji, remis 1:1 i 2:0 dla Greków.

Gdzie oglądać Gruzja – Grecja? Transmisja i godzina

Mecz rozpocznie się we wtorek, 26 marca o godzinie 18:00. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport Premium 1 oraz na platformie Polsat Box Go.