Hetman długo prowadził z rezerwami Korony, ale wrócił z Kielc “tylko” z jednym punktem

Bardzo blisko swojego pierwszego kompletu punktów w sezonie 2020/2021 był zespół Hetmana Zamość. Ostatecznie konfrontacja 15. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi, w której zamościanie mierzyli się z rezerwami Korony Kielce, zakończyła się remisem 1:1. Podopieczni Jarosława Czarnieckiego podobnie jak we wrześniowym spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola jako pierwsi objęli prowadzenie. W 19. minucie piłkę w bramce rywali umieścił Norbert Myszka, wykorzystując dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Biało-zielono-czerwoni długo utrzymywali korzystny wynik. W potyczce z ekipą ze Stalowej Woli wyrównujące trafienie padło pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Tym razem Grzegorz Gibki skapitulował w 81. minucie po skutecznym uderzeniu Jakuba Konstantyna. Końcówkę meczu goście rozgrywali w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą kartką został napomniany Rafał Kruczkowski. Jednak wynik nie uległ już zmianie. Dla zamojskiej drużyny był to drugi z rzędu, a ogólnie czwarty remis w bieżącej kampanii.

W następnej kolejce Korona II Kielce zmierzy się na wyjeździe z Chełmianką Chełm (24 października, 15:00). Natomiast Hetman Zamość również w meczu wyjazdowym zagra z Podhalem Nowy Targ (24 października, 15:00).

Korona II Kielce − Hetman Zamość 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Konstantyn 81′ − Norbert Myszka 19′

Korona: Osobiński – Więckowski, Kośmicki, Dziubek, Cukrowski (83′ Kralka) – D. Lisowski (58′ Konstantyn), Turek (65’ Bujak), Prętnik, J. Górski (58′ Przybysławski) (83′ Malec) – Sowiński, Piróg.

Hetman: Gibki – Wolanin, Grzęda, Myszka, Szatała – Pupeć (75′ Jaroszyński), Kruczkowski, Ozcifici (60′ Dajos), Pokrywka (90′ Gierowski), Białousko – Cain.

Żółte kartki: Łukasz Bujak, Dawid Więckowski – Okan Enes Ozcifici, Piotr Białousko, Michał Wolanin, Rafał Kruczkowski x2, Piotr Dajos, Norbert Myszka, Mikołaj Grzęda.
Czerwona kartka: Rafał Kruczkowski 90′ (za dwie żółte)
Sędziował: Michał Wasil (Lublin).