Hiszpania – Czechy typy, kursy, gdzie obejrzeć? (12.06, Liga Narodów)

W ciekawie zapowiadającym się niedzielnym meczu Ligi Narodów UEFA, Hiszpania podejmie Czechy. Czy będziemy świadkami porywającego widowiska?

Hiszpania – Czechy typy na mecz Ligi Narodów (12.06.2022)

Zobacz przygotowane przez naszych ekspertów na mecz Hiszpania – Czechy typy oraz najlepsze kursy bukmacherskie, które znaleźliśmy.

Powtórka z Pragi?

To już mecz rewanżowy obecnej edycji Ligi Narodów. Pierwsze spotkanie Hiszpania – Czechy zaserwowało nam sporo emocji. Nasi południowi sąsiedzi wyszli bowiem na prowadzenie już w 4 minucie, Hiszpanie wyrównali, a później znów trafili Czesi. Ostatecznie reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego uratowała remis dopiero w 90 minucie gry, dzięki trafieniu Inigo Martineza.

hiszpania czechy typy

Hiszpanie po dwóch remisach – z Czechami i Portugalią oraz ostatniej wygranej 1:0 ze Szwajcarią zajmują drugie miejsce w grupie, tracąc dwa punkty do Portugalczyków. Chcąc nawiązać kontakt, muszą w niedzielę ograć Czechów. Czesi oprócz remisu z Hiszpanią, wygrali ze Szwajcarią i ostatnio przegrali 0:2 z Portugalią.

Hiszpania jest zdecydowanym faworytem meczu i choć Czesi postraszyli ją w pierwszym spotkaniu, to przed własną publiką w Maladze uważamy, że Hiszpanie zainkasują trzy punkty. Będą chcieli się odgryźć Czechom. Stawiamy, że trafią jako pierwsi, a mecz będzie obfitował w wiele trafień. Stąd na Hiszpania – Czechy typy łączone na wygraną gospodarzy i minimum 3 bramki w całym spotkaniu. Hiszpanie jeszcze nigdy nie przegrali z Czechami przed własną publicznością, wygrywając każde z trzech dotychczas rozegranych spotkań.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Czechy – Hiszpania 2:2
  • Hiszpania – Czechy 1:0
  • Czechy – Hiszpania 0:2

O której grają mecz Hiszpania – Czechy? Kiedy?

Mecz zaplanowano na 12 czerwca 2022 roku, godzinę 20:45.

Gdzie oglądać Hiszpania – Czechy na żywo?

Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsacie Sport Extra.

Sprawdź również typy na poniedziałkowy mecz Duńczyków z Austriakami.