Motor przegrywa z Resovią na Arenie Lublin (ZAPIS RELACJI NA ŻYWO)

Twierdza Lublin zdobyta. Piłkarze Resovii Rzeszów wygrali z podopiecznymi Marcina Sasala 2:1. Tym samym liderem tabeli grupy IV III ligi została Wólczanka Wólka Pełkińska. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem naszej relacji na żywo!

Motor Lublin – Resovia Rzeszów 1:2 (1:1)
Bramki:
Szymon Kamiński 40′ – Bartłomiej Buczek 19′, Kamil Oziemczuk 79′ (gol samobójczy)

Motor: Socha – Kasolik, Gieraga, Kursa, Słotwiński (73′ Tadrowski) – Dzięgielewski, Zgarda, Kamiński, Burkhardt (66′ Oziemczuk), Kaczmarek (46′ Majkowski) – Nowak (73′ Kozban).
Rezerwowi: Sobieszczyk – Tymosiak, Majkowski, Oziemczuk, Tadrowski, Michota, Kozban.

Resovia: Gnatek – Makowski, Domoń, Kantor, Pawlak, Drobot, Adamski (59′ Ogrodnik), Kaliniec, Pyrdek (90+2′ Bieniasz), B. Buczek (67′ D. Buczek), Hass (85′ Frankiewicz).
Rezerwowi: Pietryka – Ogrodnik, Cach, Frankiewicz, Feret, D. Buczek, Bieniasz.

Żółte kartki: Konrad Domoń, Daniel Pawlak
Widzów: 4575
Sędzia: Marek Śliwa (Kielce)

Koniec meczu. Motor przegrywa z Resovią 1:2.

90+2′ Czwarta zmiana w drużynie z Rzeszowa. Na boisku pojawił się Dawid Bieniasz, który zastąpił Przemysława Pyrdka.

90′ Druga połowa meczu potrwa cztery minuty dłużej.

89′ Zawodnicy Motoru Lublin próbują odrobić straty. Niestety ich ataki pozycyjne nie przynoszą skutku.

87′ Żółtą kartką ukarany Daniel Pawlak.

85′ Trzecia zmiana w drużynie Resovii. Boisko opuszcza Paweł Hass, a w jego miejsce pojawia się Dariusz Frankiewicz.

82′ Żółtą kartką napomniany Konrad Domoń.

79′ GOL dra Resovii Rzeszów. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i nieszczęśliwym zbiegu okoliczności piłka po interwencji Kamila Oziemczuka całym obwodem przekroczyła linię bramkową boiska. 1:2.

73′ Dwie zmiany w drużynie Motoru Lublin. Julien Tadrowski zastępuje Patryka Słowtińskiego, a Dmytro Kozban zmienia Konrada Nowaka.

71′ Akcja prawą stroną Michała Ogrodnika zakończona strzałem. Na posterunku Paweł Socha.

69′ Próba rozciągnięcia akcji na lewą stronę boiska przez Kamila Oziemczuka. Do piłki nie zdołał dobiec jednak Kamil Majkowski.

67′ Druga zmiana w Resovii. Dorian Buczek zmienia Bartłomieja Buczka.

66′ Zmiana w szeregach Motoru. Na boisku pojawił się Kamil Oziemczuk. Plac gry opuścił Marcin Burkhardt.

65′ Pomoc medyczna dla Dawida Dzięgielewskiego.

63′ Dośrodkowanie Marcina Burkhardta z wysokości linii środkowej boiska okazało się zbyt głębokie, by któryś z jego kolegów z drużyny mógł wykończyć akcję.

59′ Pierwsza zmiana w drużynie Resovii. Na placu gry pojawił się Michał Ogrodnik, który zastąpił Radosława Adamskiego.

56′ Dużo nerwowości po obydwu stronach. Gra zaostrza się, co powoduje większą ilość fauli. Jak do tej pory obyło się bez upomnień sędziego z Kielc.

54′ Po strzale kapitana Motoru piłka trafia w mur. Ciągle remis.

53′ W okolicy szesnastego metra faulowany Konrad Nowak. Znakomita okazja dla Motoru na podwyższenie wyniku. Do piłki podchodzi Marcin Burkhardt i to zapewne on będzie egzekutorem tego stałego fragmentu.

49′ Odważnie od pierwszych minut Resovia. Podopieczni Szymona Grabowskiego szukają swojej szansy poprzez akcje w bocznych sektorach boiska.

47′ Wysuniętego bramkarza Motoru zauważył Radosław Adamski, który próbował zaskoczyć Pawła Sochę efektownym strzałem z połowy boiska, jednak czujnie w bramce golkiper żółto-biało-niebieskich.

46′ Zmiana w zespole Motoru Lublin.  Boisko opuszcza Paweł Kaczmarek, a w jego miejsce wchodzi Kamil Majkowski.

Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy mamy remis 1:1. Strzelcami bramek byli Szymon Kamiński oraz Bartłomiej Buczek. Wracamy za kwadrans!

45′ Marek Śliwa doliczył minutę do pierwszej połowy.

43′ W końcówce pierwszej połowy młodzieżowiec żółto-biało-niebieskich dał wyrównanie swojej drużynie po świetnym uderzeniu główką.

40′ GOL! Bramka po rzucie rożnym dla Motoru! Strzelcem gola zawodnik oznaczony numerem 23 – Szymon Kamiński.

39′ Do narożnika podbiega Marin Burkhardt. Rzut rożny.

37′ Po rzucie rożnym dla drużyny z Rzeszowa pewnie interweniuje Paweł Socha oddalając niebezpieczeństwo od własnej bramki.

35′ Od 10 minut gra toczy się głównie pod bramką Resovii. Przed chwilą próbował Szymon Kamiński, jednak bardzo niecelnie.

33′ W bocznym sektorze boiska faulowany Przemysław Prydek. Po dośrodkowaniu Mateusza Kantora piłkę z szesnastki wybijają obrońcy.

30′ Po składnej akcji Resovii Szymon Kaliniec próbował podwyższyć wynik spotkania. Paweł Socha czujnie w bramce.

28′ Piłkarze Piotra Zasady próbują konstruować atak pozycyjny, jednak od dłuższej chwili są zamknięci na swojej połowie.

25′ Po strzeleniu gola podopieczni Szymona Grabowskiego nabrali wiatru w żagle. Coraz śmielej atakują bramkę Motoru.

24′ Brzydki faul Szymona Kamińskiego. Ofiarą środkowego pomocnika Motoru padł strzelec bramki – Bartłomiej Buczek. Tym razem obyło się bez kartki.

21′ Z dystansu próbował Szymon Zgarda. Zbyt lekki strzał pewnie wyłapany przez golkipera Resovii.

19′ Bramka dla Resovii. Po wyrzucie z autu i przedłużeniu piłki na długi słupek do strzału doszedł Bartłomiej Buczek. 0:1.

15′ Świetna okazja na objęcie prowadzenia dla Motoru! Po dośrodkowaniu Patryka Słotwińskiego do strzału doszedł Paweł Kaczmarek. Piłka centymetry od długiego słupka bramki Resovii.

12′ Po początkowym szybkim tempie z obydwu stron mamy chwilę przestoju. Przed chwilą rzut wolny dla gospodarzy wywalczył Dawid Dzięgielewski. Do piłki podchodzi Marcin Burkhardt. Słabe dośrodkowanie. Od bramki Gnatek.

8′ Bardzo dużo niedokładności w obydwu zespołach. Gra od kilku minut toczy się głównie w środku pola.

5′ Groźny przechwyt Przemysława Pyrdka w okolicach 25 metra od bramki Motoru. Mogło się to skończyć nawet bramką, ale czujnie w obronie Artur Gieraga.

4′ Bardzo aktywny jest dzisiaj Dawid Dzięgielewski. Kolejna indywidualna akcja pomocnika Motoru. Czujnie defensywa z Rzeszowa.

3′ Od pierwszego gwizdka sędziego żółto-biało-niebiescy ruszyli do ataku. Resovia zamknięta na własnej połowie.

2′ Po dośrodkowaniu Dawida Dzięgielewskiego do strzału doszedł Konrad Nowak. Piłka trafiła w poprzeczkę!

1′ Zaczęli!

Godzina 17:30 – Mecz rozpocznie się z niewielkim opóźnieniem.

Godzina 17:27 – W dzisiejszym spotkaniu w zespole Motoru Lublin nastąpiły trzy zmiany w stosunku do wyjściowej jedenastki sprzed dwóch tygodni.

Godzina 17:20 – Piotr Zasada ponownie zasiądzie na ławce rezerwowych Motoru Lublin w funkcji pierwszego trenera. Zastępuje on zawieszonego Marcina Sasala.

Godzina 17:15 – Witamy z Areny Lublin! Do startu meczu już niewiele ponad kwadrans. Za chwilę poznamy składy obu drużyn!

Godzina 9:10 – Nasza relacja z Areny Lublin rozpocznie się około godziny 17:15. Przypominamy, że spotkanie ruszy punktualnie o 17:30.