Holandia – Belgia typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (Liga Narodów, 25.09.2022)

Tylko pewne i wysokie zwycięstwo Czerwonych Diabłów pozwoli im awansować do tzw. Final Four. Czy podopiecznych Roberto Martineza stać na taki wyczyn? Holandia – Belgia gdzie obejrzeć, typy i kursy bukmacherskie. Serdecznie zapraszamy.

Holandia – Belgia typy na Ligę Narodów

Oto Holandia – Belgia typy, które przykuły naszą szczególną uwagę:

Walka o prestiż

Nie milkną komentarze Kevina De Bruyne dotyczące sensu rozgrywania turnieju Ligi Narodów. Rudowłosy Belg jest jedną z osób najmocniej krytykujących stosunkowo nowy twór europejskiej federacji piłkarskiej.

Mimo wszystkich tych negatywnych wypowiedzi nie chce nam się jakoś wierzyć, że zawodnik Manchesteru City nie pragnie dopisać do listy swoich sukcesów triumfu w tych rozgrywkach. Tak się składa, że może do tego dojść już w bieżącej edycji, jednak aby tak się stało, Belgowie muszą spełnić kilka konkretnych warunków. Tym nadrzędnym jest wygrana nad holenderskim rywalem. A to będzie wyjątkowo trudne.

holandia-belgia-typy

Klasa obu stron tej rywalizacji nie pozostawia najmniejszych wątpliwości, iż Holandia – Belgia kursy na przynajmniej dziewięć celnych strzałów to absolutny strzał w dziesiątkę. Już poprzednia odsłona zmagań z czerwca bieżącego roku pokazała dobitnie, na co stać obie te reprezentacje. Liczymy, że w niedzielny wieczór będzie podobnie.

Bezpośrednie mecze Holandia – Belgia

  • Belgia – Holandia 1:4
  • Belgia – Holandia 1:1
  • Holandia – Belgia 1:1

Po krótkiej analizie kilku ostatnich spotkań pomiędzy obiema reprezentacjami nasuwa się jeden prosty wniosek. Rywalizacja ta niemal zawsze była gwarantem wielkich sportowych emocji. Oby i tym razem było podobnie.

Kiedy spotkanie Holandia – Belgia? O której początek?

Pierwszy gwizdek tego meczu zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 25 września 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Holandia – Belgia?

Wszyscy zainteresowani ucieszą się zapewne na informację, iż Holandia – Belgia transmisja na żywo będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Oglądaj tutaj

Kibica futbolu znad Wisły nieco bardziej będzie z pewnością interesowało starcie pomiędzy reprezentacjami Walii oraz Polski. Kilka słów na jego temat znajdziecie pod niniejszym linkiem.