Holandia – Francja gdzie oglądać? Transmisja i stream online (13.10.2023)

Holandia – Francja gdzie oglądać? Transmisja i stream online (13.10.2023)
fot. Icon Sport

To już siódma odsłona kolejka kwalifikacji do mistrzostw Europy 2024. W niniejszym tekście wyjaśniamy, Holandia – Francja gdzie oglądać. Przeczytajcie uważnie, a momentalnie wszystko stanie się jasne.

Gdzie obejrzeć Holandia – Francja? Stream online

Bardzo interesująco zapowiada się pojedynek Holandii z Francją w ramach kwalifikacji do Euro 2024. O końcowym rozstrzygnięciu w ramach tego pojedynku zadecydować mogą totalne detale.

Oczywiście warto rzucić okiem na aktualną sytuację w tabeli grupy B. Francuzi rozegrali już pięć meczów, w których spisywali się bardzo dobrze. Pięciokrotnie wygrywali, nie tracąc przy tym ani jednej bramki! “Trójkolorowi” w kwalifikacjach zdobyli natomiast 11 trafień.

Holandia zaś ma za sobą cztery spotkania w kwalifikacjach Euro 2024. Ta drużyna trzy razy wygrała i poniosła jedną porażkę. W sumie ma dziewięć punktów i z takim dorobkiem zajmuje pozycję wicelidera w tabeli grupy B.

Pewnie zastanawiacie się, czy dostępny będzie Holandia – Francja stream za free. Mamy tutaj bardzo dobrą informację. Ten pojedynek bez ponoszenia żadnych opłat i w pełni legalnie będzie można oglądać w serwisie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. 

Gdzie oglądać Holandia – Francja? Transmisja 

Jak już wspomnieliśmy, dostępna będzie Holandia – Francja transmisja internetowa, ale pojawi się też przekaz w formie tradycyjnej. W telewizji to spotkanie będzie można obejrzeć na takich kanałach jak Polsat Sport Extra i TVP Sport.

Rywalizacja toczyć się będzie w dniu 13 października 2023 roku. Początek zmagań został przewidziany na godzinę 20:45.

Kto jest faworytem starcia Holandia – Francja?

Wyjaśniliśmy już Holandia – Francja gdzie oglądać. Czas wskazać faworyta tego spotkania.

Minimalnie większe szanse na odniesienie sukcesu przypisuje się francuskim piłkarzom. Czas pokaże, czy to właśnie oni wygrają.