Holandia – USA typy, kursy i zakłady (03.12.22)

Czas więc na 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022. Przed nami pierwszy mecz w tej fazie rozgrywek. Holendrzy zagrają z jedną z niespodzianek turnieju, a więc USA. Zobacz przed meczem Holandia – USA typy bukmacherskie, które przygotowaliśmy w niniejszym tekście.

Holandia – USA typy – 1/8 finału MŚ 2022

Holendrzy od początku Mistrzostw Świata 2022 uważani byli za reprezentację, która może zajść daleko. Owszem, nie stawiano ich w jednym rzędzie z Brazylijczykami, Argentyńczykami czy Francuzami, ale nikt nie wątpił w siłę Oranje. Amerykanie z kolei zaskoczyli pozytywnie, wychodząc z grupy za plecami Anglii, a eliminując między innymi Walię. Teraz jednak dla którejś z drużyn Mundial 2022 dobiegnie końca. Kto awansuje do ćwierćfinału?

Holandia - USA typy

W fazie grupowej Holandia zgromadziła siedem punktów, dzięki wygranym z Senegalem i Katarem, a także remisowi z Ekwadorem. Holendrzy strzelili łącznie pięć bramek i stracili tylko jedną. Dobra gra defensywna była również kluczem do awansu Stanów Zjednoczonych. USA zremisowali 1:1 z Walią, 0:0 z Anglią, a na sam koniec, w decydującym o awansie meczu ograli 1:0 Iran.

Skąd wzięły się nasze na mecz Holandia – USA typy bukmacherskie? Stawiamy na to, że obie reprezentacje strzelą gola. Warto zauważyć, że Holendrzy trafiali w każdym meczu tego Mundialu, a Amerykanom nie udało się jedynie pokonać bramkarza reprezentacji Anglii. Holendrzy mają spory potencjał w ofensywie, a Stany Zjednoczone nie lubią kunktatorstwa i też potrafią atakować. Nie bez znaczenia może być również fakt, że w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach tych reprezentacji, strzelały oba zespoły.

Nie odważymy się wytypować wyniku spotkania po 90. minutach, gdyż uważamy, że może być konieczna nawet dogrywka czy rzuty karne. Sądzimy jednak, że to Holandia awansuje do ćwierćfinału. Jest to dużo bardziej doświadczona reprezentacja, mająca w składzie wiele gwiazd. Młodzi Amerykanie już i tak zrobili wiele, a sporo ekspertów spodziewa się, że jest to już faza turnieju, w której będzie widać różnicę umiejętności, a przede wszystkim braku doświadczenia pomiędzy nimi, a innymi reprezentacjami. Holendrzy wygrali 3 z 4 bezpośrednich spotkań przeciwko Stanom Zjednoczonym. Choć trzeba zauważyć, że ostatni mecz wygrali 4:3 właśnie Amerykanie.

Zwycięzca meczu Holandia – USA zagra z wygranym starcia Argentyna – Australia. Wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazują, że może to być więc ćwierćfinałowy pojedynek Holendrów z Argentyńczykami. Oranje w 1/8 finału liczą na dobrą skuteczność Cody'ego Gakpo, który zdobył już w Katarze trzy bramki. Razem z kilkoma innymi zawodnikami przewodzi klasyfikacji najlepszych strzelców Mistrzostw Świata 2022.

Bezpośrednie mecze Holandia – USA

  • Holandia – USA 3:4
  • Holandia – USA 2:1
  • Holandia – USA 1:0

Oranje wygrali dwa z trzech ostatnich bezpośrednich meczów. Wspomnieliśmy już, że obie reprezentacje lubią strzelać i stąd i tym razem spodziewamy się goli obu reprezentacji.

Holandia – USA kursy

  • Holandia – 1.97
  • Remis – 3.40
  • USA – 4.40

Obstaw tutaj

Bukmacherzy faworyzują dużo bardziej doświadczonych Holendrów. Amerykanie na pewno łatwo nie odpuszczą, ale trudno nie zgodzić się z przewidywaniami zakładów bukmacherskich. Powyżej sprawdzisz na mecz Holandia – USA kursy, wystawione przez Superbet.

Gdzie postawić na Holandia – USA zakłady bukmacherskie?

Jeżeli chodzą Ci po głowie Holandia – USA zakłady bukmacherskie, sugerujemy zapoznać się z jedną, z poniższych ofert.

  1. STS
  2. Fortuna
  3. Superbet
  4. Betclic

Kiedy mecz Holandia – USA: o której?

To będzie pierwszy mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022. Rozpocznie się 3 grudnia, o godzinie 16:00.

Gdzie oglądać Holandia – USA? Transmisja

Transmisja Holandia – USA na TVP 1 oraz TVP Sport.

Typy na Mistrzostwa Świata 2022

Sprawdź nasze pozostałe typy na Mundial 2022, dotyczące innych meczów 1/8 finału i nie tylko. Kliknij w wybrany mecz, żeby zapoznać się ze szczegółowymi analizami.