Miedź – Arka typy, analiza oraz zapowiedź – 31/10/2021

Przed nami jedno z hitowych starć 15. kolejki Fortuna 1. Ligi. Zmierzą się dwie drużyny, zainteresowane awansem do PKO BP Ekstraklasy. Kto wygra? Sprawdź typy poniżej.

Typy bukmacherskie na Miedź Legnica – Arka Gdynia (31 października)

Zacznijmy od trzech typów, a następnie będziesz mógł przejść do ich analizy oraz zapowiedzi meczu.

Miedź - Arka typy

Czy dobra passa Miedzi Legnica będzie trwać? Arka zrobi wszystko, by ją przerwać

Przed nami niezwykle interesujący pojedynek. Na pierwszoligowym froncie Miedź Legnica i Arka Gdynia już od początku sezonu wymieniane były w gronie kandydatów do awansu do PKO BP Ekstraklasy. Na razie lepiej idzie Miedzi, która z 28 punktami na koncie przed startem 15. kolejki była wiceliderem. Arka uzbierała do tej pory 23 “oczka” i przed 15. serią gier była na szóstym miejscu.

Miedź nie przegrała od pięciu ligowych meczy, wygrywając cztery z nich. Mało tego, legniczanie nie stracili żadnego gola w trzech ostatnich spotkaniach. Arce aż tak dobrze ostatnio nie “żre”. Gdynianie wygrali co prawda dwa ostatnie mecze ligowe, także bez straty gola, ale wcześniej przegrali z ŁKS-em Łódź.

To wszystko powoduje, że szykują nam się zapewne spore emocje. Nasze przed Miedź – Arka typy dajemy na remis lub wygraną gości. Dlaczego? Patrząc w statystyki bezpośrednich spotkań widać, że Arce po prostu Miedź leży. Z ostatnich 10 bezpośrednich spotkań, 6 zakończyło się wygraną gdynian, a 4 remisem. Miedź nie potrafi wygrać z Arką właśnie od dziesięciu gier.

Żadna passa nie może trwać wiecznie. Miedź nie straciła gola od trzech spotkań, ale tym razem przeanalizowaliśmy i wynika, że ofensywa Arki może sforsować legniczan. W każdym z trzech ostatnich bezpośrednich meczy, Arka strzelała Miedzi co najmniej dwa gole.

Spodziewamy się, że w meczu zobaczymy co najmniej dwie bramki. Dlaczego? Otóż, co najmniej dwoma golami kończyło się 6 z 6 ostatnich bezpośrednich spotkań Miedzi i Arki.

Na tych piłkarzy warto mieć oko

Przeanalizowaliśmy już nasze przed Miedź – Arka typy, a kto może zostać graczem meczu? Kandydatów jest co najmniej kilku, ale my skoncentrowalibyśmy się na dwóch postaciach. Pierwszą z nich jest Karol Czubak z Arki Gdynia, który w tym sezonie Fortuna 1. ligi strzelił już 6 goli. Tyle samo trafień na koncie ma Patryk Makuch z Miedzi Legnica. Oj, obie defensywy będą musiały uważać na tych bramkostrzelnych zawodników. Czekamy na mecz i na Miedź – Arka składy wyjściowe. Nadmieniając warto też rzucić okiem na zapowiedź meczu Puszcza – GKS Tychy.

Miedź Legnica – Arka Gdynia bezpośrednie spotkania

Spójrz na wyniki ostatnich pięciu meczów Miedzi Legnica z Arką Gdynia.

  • Miedź – Arka 1:2
  • Arka – Miedź 4:0
  • Arka – Miedź 2:0
  • Arka – Miedź 1:1
  • Miedź – Arka 0:4

Jak widać, Miedź ma wyraźny problem, aby pokonać Arkę. Taki scenariusz trwa już 10 kolejnych spotkań. Czas na przełamanie? Oj, naszym zdaniem, nie tym razem, co doskonale obrazują nasze typy bukmacherskie.

Czy będzie w telewizji Miedź – Arka? Transmisja na żywo

Mecz rozpocznie się o 12:40, a transmisja przeprowadzona zostanie na kanale Polsat Sport. Ponadto, transmisja online na stronie i platformie Polsat Box Go.

Gdzie obstawiać? Porównanie kursów bukmacherskich

Betclic, STS oraz PZBuk. Naszym zdaniem to właśnie ta trójka ma najciekawsze oferty przed meczem Miedź – Arka. Zakłady lubią zmieniać swoje kursy, dlatego warto porównać je tuż przed postawieniem kuponu. Życzymy powodzenia!

Często pojawiające się pytania

  • Gdzie z Miedź – Arka transmisja na żywo?

Na Polsat Sport od 12:40.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Arka 2:1. Miedź nie wygrała z Arką od 10 meczy.