Nadzieja umiera ostatnia – zapowiedź weekendu z III ligą

Przed nami 32. kolejka rozgrywek grupy IV III ligi. Walka trwa. Ostatnie dni obfitowały w niespodzianki. Jedną z nich jest niewątpliwie zwycięstwo Podlasia nad Avią. Kolejny, odważny ruch Piotra Zasady, który dał szansę młodzieżowcom z drużyny U19 i nie pożałował swojej decyzji. W nadchodzący weekend czeka nas kolejny hit. Podopieczni Dominika Bednarczyka zagrają na własnym stadionie z Resovią Rzeszów. W pozostałych parach sytuacja przedstawia się w następujący sposób: Orlęta Radzyń Podlaski podejmą Motor Lublin, Chełmianka Chełm zmierzy się u siebie z Unią Tarnów, a walczące o utrzymanie Podlasie pojedzie na trudny teren do Ostrowca Świętokrzyskiego, aby sprawić niespodziankę. 


AVIA ŚWIDNIK – RESOVIA RZESZÓW

Podopieczni Dominika Bednarczyka zaliczyli już trzy porażki z rzędu. Nikt nie spodziewałby się, że tak dobrze naoliwiona maszyna będzie miała dłuższy przestój w tej rundzie. Kibice liczą na przełamanie, ale nie tylko ci ze Świdnika… Kolejnym przeciwnikiem żółto-niebieskich będzie Resovia, która przewodzi stawce i coraz pewniej określa się ją mianem bezkonkurencyjnej w tym sezonie. Na zwycięstwo Avii będą oczekiwać zapewne zawodnicy Motoru, którzy jeszcze liczą się w walce o awans. Świdniczanie zajmują aktualnie dziesiątą lokatę w tabeli. Ich przeciwnicy z Rzeszowa przewodzą stawce, mając w dorobku cztery oczka przewagi nad podopiecznymi Piotra Zasady. Gospodarze na pewno zechcą zatrzymać przyjezdnych, którzy od 18 listopada 2017 roku są niepokonani. Goście nie będą chcieli łatwo wypuścić z rąk szansy na uzyskanie promocji, a to wszystko zwiastuje wspaniałe widowisko przy Sportowej 2!

STATYSTYKI OBU ZESPOŁÓW

Bilans ostatnich pięciu spotkań Avii:

 • Forma: 2 zwycięstwa, 0 remisów, 3 porażki
 • Bramki: 11:13
 • Punkty: 6 na 15
 • Ostatni mecz: Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 4:3

Bilans ostatnich pięciu spotkań Resovii:

 • Forma: 4 zwycięstwa, 1 remis, 0 porażek
 • Bramki: 9:1
 • Punkty: 13 na 15
 • Ostatni mecz: Resovia Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0

Najskuteczniejsi strzelcy obu ekip:

 • Wojciech Białek (Avia, napastnik, 35 lat) – 18 bramek
 • Bartłomiej Buczek (Resovia, napastnik, 30 lat) – 14 bramek

Łączna liczba kartek:

 • Avia: 58 żółtych, 5 czerwonych
 • Resovia: 94 żółtych, 4 czerwone

Największa liczba żółtych kartek:

 • Jakub Szymala (Avia, obrońca, 21 lat) – 10
 • Konrad Domoń (Resovia, obrońca, 31 lat) – 11

Najczęściej pojawiający się zawodnicy z ławki:

 • Mateusz Wołos (Avia, pomocnik, 21 lat) – 18 razy
 • Radosław Adamski (Resovia, pomocnik, 25 lat) – 15 razy

Skuteczność w rzutach karnych:

 • Avia: 2 wykorzystane, 2 niewykorzystany – 50% skuteczności
 • Resovia: 5 wykorzystanych, 0 niewykorzystanych – 100% skuteczności

Największa liczba rozegranych minut w tym sezonie:

 • Karol Barański (Avia, obrońca, 23 lata) – 29 występów, wszystkie w podstawowej jedenastce, w tym 24 w pełnym wymiarze czasowym – 2501 minut
 • Bartłomiej Buczek – 30 występów, 29 w podstawowej jedenastce, w tym 7 w pełnym wymiarze czasowym – 2332 minuty

Ostatnie spotkanie obu drużyn:

Resovia Rzeszów – Avia Świdnik 1:0
4 listopada 2017, Stadion CWKS Resovia.

OKIEM SZKOLENIOWCA

Dominik Bednarczyk

Jak wygląda sytuacja kadrowa? – Gościmy w sobotę lidera III ligi i nie ukrywam, że chcielibyśmy się zaprezentować z bardzo dobrej strony. Z tego względu oszczędzaliśmy zawodników, którzy mieli jakieś mikrourazy. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to wyjdziemy najmocniejszym składem. Poza Damianem Szpakiem, który wciąż jest nieobecny, wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji. 

Jakie nastroje panują w drużynie? – Na pewno nie są one na tę chwilę takie, jak były wcześniej. Wiadomo, że wyniki budują atmosferę, ale taka jest piłka. Powoli daje się we znaki zmęczenie. Avia jest już raczej utrzymana na przyszły sezon, co pozwala nam myśleć o tym, żeby budować zespół na nową rundę. Nie ukrywam, że chcemy w tej końcówce sezonu odegrać ważną rolę, bo mamy w niedalekiej przyszłości mecze z liderem i wiceliderem. Wstrzymamy się z opiniami co do przyszłego sezonu. Nakreślimy je po zakończeniu tych meczów. 

Kilka słów o przeciwniku: – Do Świdnika przyjeżdża lider, który z tego, co zdążyłem przeanalizować, to stracił najmniej bramek. Spotkają się dwie drużyny, z których w tej rundzie jedna najwięcej strzeliła, a druga najmniej straciła. Mam nadzieję, że po naszych trzech porażkach zadziała taka mobilizacja i chęć powrócenia na te tory zwycięstwa. Nie wyobrażam sobie innego rozwiązania, jak tego, że punkty zostaną w Świdniku.

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

Data i godzina: 2 czerwca, 13:00
Miejsce: Stadion Miejski w Świdniku, ul. Sportowa 2
Sędzia główny: Przemysław Białacki (Kielce).


ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – MOTOR LUBLIN

W poprzednim sezonie, kiedy obie ekipy mierzyły się ze sobą w Radzyniu Podlaskim, niespodziewanie wygrały Orlęta, które przekreśliły marzenia Motoru na awans do II ligi. Podopieczni Damiana Panka zdeklasowali przyjezdnych z Lublina, wygrywając aż 4:1. W tym roku sytuacja zatacza koło i znów wiele zależy od tego spotkania. Jeśli zawodnicy Piotra Zasady zwyciężą, to pozostaną w grze o awans. Natomiast jeżeli żółto-biało-niebiescy polegną lub zremisują, a Resovia zdoła wywalczyć komplet punktów w starciu z Avią, to zawodnicy z Koziego Grodu całkowicie pożegnają się z szansami promocji na szczebel centralny. Odważne ruchy szkoleniowca Motoru, który zaangażował do gry juniorów z roczników 1999-2000, przynoszą efekty. Wyrazem tego jest bramka Maksymiliana Cichockiego, który w końcówce środowego spotkania z Wólczanką dał swojej drużynie nadzieję na to, że gra toczy się do samego końca. Gospodarze zajmują aktualnie dziewiąte miejsce z czterdziestoma oczkami na koncie, natomiast pretendenci do awansu z Lublina z sześćdziesięcioma czterema punktami w dorobku plasują się na drugiej pozycji.

STATYSTYKI OBU ZESPOŁÓW

Bilans ostatnich pięciu spotkań Orląt:

 • Forma: 0 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki
 • Bramki: 3:11
 • Punkty: 1 na 15 możliwych
 • Ostatni mecz: Resovia Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0

Bilans ostatnich pięciu spotkań Motoru:

 • Forma: 3 zwycięstwa, 0 remisów, 2 porażki
 • Bramki: 9:6
 • Punkty: 9 na 15 możliwych
 • Ostatni mecz: Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska 2:1

Najskuteczniejsi strzelcy obu ekip:

 • Krystian Puton (Orlęta, pomocnik, 25 lat) – 7 bramek
 • Konrad Nowak (Motor Lublin, napastnik, 33 lata) – 15 bramek

Łączna liczba kartek:

 •  Orlęta: 50 żółtych, 2 czerwone
 •  Motor: 64 żółtych, 3 czerwone

Największa liczba żółtych kartek:

 • Arkadiusz Kot (Orlęta, pomocnik, 23 lata) – 10
 • Tomasz Tymosiak (Motor Lublin, pomocnik, 25 lat) – 9

Najczęściej pojawiający się zawodnicy z ławki:

 • Karol Kalita (Orlęta, napastnik, 22 lata) – 22 razy
 • Szymon Kamiński (Motor Lublin, pomocnik, 20 lat) – 16 razy

Skuteczność w rzutach karnych:

 • Orlęta: 1 wykorzystany, 0 niewykorzystanych – 100% skuteczności
 • Motor – 4 wykorzystane, 3 niewykorzystane – 57% skuteczności

Największa liczba rozegranych minut w tym sezonie:

 • Rafał Kiczuk (Orlęta, obrońca, 20 lat) – 29 występów, wszystkie w podstawowej jedenastce oraz w pełnym wymiarze czasowym – 2610 minut
 • Artur Gieraga (Motor Lublin, obrońca, 30 lat) – 29 występów, w tym 28 w pełnym wymiarze czasowym – 2541 minut.

Ostatnie spotkanie obu drużyn:

Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
4 listopada 2017, Arena Lublin.

OKIEM SZKOLENIOWCÓW

Damian Panek

Jak wygląda sytuacja kadrowa? – W poprzednim meczu nie mogli zagrać Bartosz Ciborowski Adrian Zarzecki. W ostatniej chwili musieliśmy zrezygnować z Patryka Szymali. Mam nadzieję, że część z tych zawodników będzie do mojej dyspozycji w sobotę. Nikt nie pauzuje za żółte kartki, nikt też nie zgłaszał żadnych urazów, także liczę na to, że przynajmniej personalnie będziemy mocniejsi na konfrontację z Motorem. W piątek mamy ostatni trening przed weekendowym spotkaniem, na którym wszystko się wyklaruje.

Jakie nastroje panują w drużynie? – Spotkanie z Resovią kosztowało nas dużo zdrowia. Były ciężkie warunki, dlatego też gra w drugiej odsłonie nam się nie układała i była nerwowa z naszej strony. Kilka razy zaiskrzyło na boisku. Kolejny mecz z kolei, którego nie potrafimy wygrać. Nie mobilizujemy się jakoś specjalnie na Motor. My po prostu chcemy zapunktować. Mamy jeszcze trzy kolejki do końca. Po drodze jest jeszcze puchar. Zrobimy wszystko, aby przynajmniej punkt został w Radzyniu.

Kilka słów o przeciwniku: – Wiadomo, że goście przyjadą bardzo zmobilizowani. Uważam, że Motor ma jeszcze realną szansę na awans. Niektórzy mówią, że nie, ale ja twierdzę inaczej. Sądzę, iż może się dużo wydarzyć i nie jest powiedziane, że za chwilę Resovia nie zgubi punktów. Znamy się dobrze z naszym przeciwnikiem. Jesteśmy świadomi mocnych, jak i słabych stron lublinian. Będziemy się przygotowywać do tego meczu jeszcze w piątek, ale tak jak powiedziałem, nie czynimy specjalnych przygotowań tylko i wyłącznie na ten Motor, bo dla nas każdy pojedynek jest ważny. 

Piotr Zasada

Jak wygląda sytuacja kadrowa? – Przede wszystkim po sobotnim meczu za kartki będą pauzować Patryk Słotwiński Szymon Zgarda, a po absencji wraca Marcin Michota. Po środowej konfrontacji z Wólczanką nie doszło nam żadnych urazów, tak więc pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji. 

Jakie nastroje panują w drużynie? – To będzie bodajże trzecie spotkanie na przestrzeni tygodnia, które może okazać się tym ostatnim. Od meczu z Chełmianką wiemy, jak wygląda nasza sytuacja. Przede wszystkim staramy się kontrolować swoje emocje. Do każdego spotkania musimy podchodzić jak do ostatniego, ale z drugiej strony każde starcie jest odrobinę inne. Zawodnicy muszą wiedzieć, o co gramy i jak mamy grać. Musimy zachować równowagę wśród piłkarzy i to jest najbardziej istotne. Nastroje na pewno bojowe oraz w dużym stopniu pozytywne, ponieważ wygraliśmy drugi, trudny mecz z rzędu. Nie ma czasu tego rozpamiętywać, tylko wszyscy jesteśmy myślami przy sobocie.

Kilka słów o przeciwniku: – Na pewno jest to zespół silny fizycznie, który próbuje grać w piłkę. Drużyna, która dokonała bardzo rozsądnych, zimowych wzmocnień, bo przyszli Szymon Stanisławski Cezary Demianiuk. Z jednej strony zrównoważona ekipa o umiejętnościach taktyczno-technicznych, a z drugiej strony zespół, który ma kilka indywidualności i na to musimy być też przygotowani. Mogą pojawić się sytuacje, gdzie zawodnicy doświadczeni, którzy dołączyli do Orląt z niższych lig, mogą swoimi umiejętnościami zrobić coś poza schemat, którym drużyna chce grać. 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

Data i godzina: 2 czerwca, 17:00
Miejsce: Stadion Miejski w Radzyniu Podlaskim, ul. Warszawska 32
Sędzia główny:
Piotr Kozłowski (Lublin).


CHEŁMIANKA CHEŁM – UNIA TARNÓW

Mają czego żałować piłkarze Chełmianki, którzy nie zdołali wykorzystać przewagi w meczu z Karpatami Krosno. Jednak to już historia. Teraz podopieczni Artura Bożyka zmierzą się przed własną publicznością z Unią Tarnów, która lub sprawiać niemiłe niespodzianki swoim przeciwnikom. Zielono-biali nie mają już nawet matematycznych szans na awans, posiadają jednak ducha walki, który nie odstępuje ich ani na krok. Wszyscy liczymy zatem, iż niedziela będzie szczęśliwym dniem dla chełmian. Gospodarze zajmują aktualnie czwartą pozycję w stawce z pięćdziesięcioma sześcioma punktami w dorobku, natomiast goście plasują się na ostatnim miejscu, które daje utrzymanie w lidze i uzbierali dotychczas trzydzieści dwa punkty. Spotkanie to będzie ważne nie tylko dla Chełmianki, ale również dla Podlasia. Bialczanie liczą, że ich bezpośredni przeciwnik w batalii o utrzymanie polegnie na stadionie przy 1 Pułku Szwoleżerów.

STATYSTYKI OBU ZESPOŁÓW

Bilans ostatnich pięciu spotkań Chełmianki:

 • Bilans: 1 zwycięstwo, 3 remisy, 1 porażka
 • Bramki: 5:4
 • Punkty: 6 na 15 możliwych
 • Ostatni mecz: Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm 0:0

Bilans ostatnich pięciu spotkań Unii:

 • Bilans: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki
 • Bramki: 6:7
 • Punkty: 5 na 15 możliwych
 • Ostatni mecz: Unia Tarnów – Wisła Sandomierz 0:2

Najskuteczniejsi strzelcy obu ekip:

 • Przemysław Banaszak (Chełmianka, napastnik, 21 lat) – 16 bramek
 • Damian Lubera (Unia, napastnik, 24 lata) i Artur Biały (Unia, napastnik, 27 lat) – obaj po 8 bramek

Łączna liczba kartek:

 • Chełmianka: 74 żółtych, 9 czerwonych
 • Unia: 81 żółtych, 4 czerwone

Największa liczba żółtych kartek:

 • Przemysław Banaszak – 10
 • Artur Hebda (Unia, pomocnik, 20 lat) – 10

Najczęściej pojawiający się zawodnicy z ławki:

 • Michał Budzyński (Chełmianka, napastnik, 23 lata) – 14 razy
 • Kamil Tyrka (Unia, pomocnik, 19 lat) i Damian Bachara (Unia, napastnik, 19 lat) – obaj po 21 razy

Skuteczność w rzutach karnych:

 • Chełmianka – 9 wykorzystanych, 5 niewykorzystanych – 64% skuteczności
 • Unia – 5 wykorzystanych, 1 niewykorzystany – 83 % skuteczności

Największa liczba rozegranych minut w tym sezonie:

 • Damian Drzewiecki (Chełmianka, bramkarz, 23 lata) –  31 występów, wszystkie w podstawowej jedenastce oraz w pełnym wymiarze czasowym – 2790 minut
 • Łukasz Bartkowski (Unia, pomocnik, 33 lata) – 29 występów, w tym 27 w pełnym wymiarze czasowym – 2563 minuty

Ostatnie spotkanie obu drużyn:

Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 1:3
4 listopada 2017 r., Stadion Miejski Jaskółcze Gniazdo w Tarnowie.

OKIEM SZKOLENIOWCA

Artur Bożyk

Jak wygląda sytuacja kadrowa? – Sytuacja kadrowa jest stabilna, nic nie zmieniło się od ostatniego meczu. Sezon wydaje się być zamknięty dla Dawida Niewęgłowskiego Michała Maliszewskiego. Na uraz narzeka Hubert Kotowicz. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji.

Jakie nastroje panują w drużynie? – Mamy ściśle określone cele, które przed sobą postawiliśmy do realizacji. Naczelny to zakończyć ten sezon na podium i zrobimy wszystko, żeby tak się stało, choć mamy świadomość strat punktowych. Drugim celem jest to, żeby cała drużyna pomogła Przemkowi Banaszakowi zdobyć koronę króla strzelców. To jest dla nas wszystkich bardzo ważne, bo wiemy, ile Przemek nam daje, jeśli chodzi o zaangażowanie. Bardzo mocno mu kibicuję i myślę, że przed nim ciekawa przyszłość. Nastroje są bardzo bojowe, bo wszyscy wiedzą, że bardzo mocno zależy nam na osiągnięciu tych celów, które zostały postawione. 

Kilka słów o przeciwniku: – Kolejna, jedna z młodszych drużyn w tej klasie rozgrywkowej z bardzo dużym potencjałem, jeśli chodzi o ofensywę. Zaprezentowali to na Arenie Lublin, kiedy strzelili Motorowi cztery bramki. Jest to zespół, który jeśli pozostanie mu pozostawiona wolna przestrzeń i jednocześnie spadnie koncentracja na jej ograniczaniu, to potrafi on to wykorzystać. My musimy bardzo dobrze się do tego przygotować od strony mentalnej. Jeśli chodzi o założenia taktyczne, to nie będą się wiele różniły od tego, co w ostatnim meczu staraliśmy się robić, czyli zdominować przeciwnika od pierwszych minut i utrzymać taki stan do końca meczu. Niestety w Krośnie nie udokumentowaliśmy swojej przewagi, szczególnie w pierwszej połowie. W sobotnim starciu będziemy starali się i wierzyli w to, że sytuacje, które wykreujemy, a tych jest bardzo wiele, przyniosą nam bramki. Potrzebny jest nam spokój i mocno liczę na to, że w tym aspekcie będzie widać progres. 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

Data i godzina: 3 czerwca, 16:00
Miejsce: Stadion Miejski w Chełmie, ul. 1 Pułku Szwoleżerów 15a
Sędzia główny: Piotr Burak (Zamość).


KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – PODLASIE BIAŁA PODLASKA

Środowe zwycięstwo z Avią Świdnik dało nieco wiatru w żagle podopiecznym Tomasza Złomańczuka, którzy w sobotę zmierzą się z pretendentem do awansu, czyli KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, ponieważ oba zespoły mają do zrealizowania cele, na których bardzo im zależy. Plany te różnią się diametralnie, ponieważ Podlasie walczy o utrzymanie, natomiast gospodarze mają jeszcze nadzieję na to, że zdołają awansować do II ligi. Bialczanie zajmują aktualnie piętnastą lokatę w tabeli z dwudziestoma dziewięcioma oczkami w dorobku, natomiast gracze z Ostrowca Świętokrzyskiego w trzydziestu meczach uzbierali pięćdziesiąt dziewięć punktów, które dają im aktualnie trzecią pozycję. Oba zespoły mają do rozegrania zaległe spotkania, które odbędą się 6 czerwca.

STATYSTYKI OBU ZESPOŁÓW

Bilans ostatnich pięciu spotkań KSZO:

 • Forma: 4 zwycięstwa, 0 remisów, 1 porażka
 • Bramki: 10:4
 • Punkty: 12 na 15 możliwych
 • Ostatni mecz: NKP Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:1

Bilans ostatnich pięciu spotkań Podlasia:

 • Forma: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki
 • Bramki: 8:11
 • Punkty: 5 na 15 możliwych
 • Ostatni mecz: Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 4:3

Najskuteczniejsi strzelcy obu ekip:

 • Łukasz Jamróz (KSZO, napastnik, 28 lat) – 11 bramek
 • Maciej Wojczuk (Podlasie, napastnik, 20 lat) – 9 bramek

Łączna liczba kartek:

 • KSZO: 70 żółtych, 5 czerwonych
 • Podlasie: 88 żółtych, 1 czerwona

Największa liczba żółtych kartek:

 • Władysław Kudriawcew (KSZO, obrońca, 26 lat) – 7
 • Przemysław Grajek (Podlasie, pomocnik, 31 lat) – 11

Najczęściej pojawiający się zawodnicy z ławki:

 • Patryk Cheba (KSZO, pomocnik, 21 lat) – 15 razy
 • Damian Leśniak (Podlasie, pomocnik, 25 lat) – 20 razy

Skuteczność w rzutach karnych:

 • KSZO: 5 wykorzystanych, 0 niewykorzystanych – 100% skuteczności
 • Podlasie: 1 wykorzystany, 0 niewykorzystanych – 100% skuteczności

Największa liczba rozegranych minut w tym sezonie:

 • Dominik Cheba (KSZO, obrońca, 21 lat) – 29 występów, wszystkie w podstawowej jedenastce, w tym 23 w pełnym wymiarze czasowym – 2520 minut
 • Mateusz Łakomy (Podlasie, obrońca, 23 lata) – 28 występów, wszystkie w podstawowej jedenastce, w tym 27 w pełnym wymiarze czasowym – 2494 minut

Ostatnie spotkanie obu drużyn:

Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2
4 listopada 2017 r., Stadion Miejski w Białej Podlaskiej.

OKIEM SZKOLENIOWCA

Przemysław Sałański (asystent Tomasza Złomańczuka)

Jak wygląda sytuacja kadrowa? – W zasadzie jest bardzo dobra, bo oprócz Luki Gugeszaszwiliego, który z powodu kontuzji nie będzie grał do końca sezonu, to większość zawodników jest do dyspozycji. Sebastian Czapski Łukasz Panasiuk mają takie kontuzje, które wykluczają ich na pewno do końca rundy. Wraca Karol Buzun i będzie miał możliwość załapania się do kadry meczowej. Nikt nie pauzuje za kartki, tak więc mamy z kogo wybierać. 

Jakie nastroje panują w drużynie? – Po wygranym meczu z ciężkim rywalem są na pewno dobre. Nie składamy broni i zrobimy wszystko, żeby w kolejnych meczach punktować i się utrzymać. Nasz cel na najbliższe spotkanie to zwycięstwo z kolejnym trudnym rywalem. 

Kilka słów o przeciwniku: – Na pewno jest to przeciwnik, który do poprzedniej kolejki bił się o awans. Niestety przegrana z Podhalem pokrzyżowała mu plany. Nie wiem, czy to będzie dobrze, czy źle. Rywale mogą być zrezygnowani albo zdeterminowani. Nie wiemy, jak zareaguje zespół. Kolejna silna fizycznie drużyna z bardzo dobrym napastnikiem, który jest bramkostrzelny i jest bardzo mocnym punktem zespołu. KSZO to drużyna, która dobrze gra w piłkę, a szczególnie na własnym stadionie jest bardzo groźna dla każdego. Jedziemy tam na mega mocną walkę. Zrobimy wszystko, żeby wywieźć punkty. 

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA

Data i godzina: 2 czerwca, 19:29
Miejsce: Miejski Stadion Sportowy KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Świętokrzyska 11
Sędzia główny:
brak informacji.