Wyniki na żywo – piłka nożna (1 maja)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

    • Górnik II Łęczna – Lewart Lubartów o godzinie 11:00
    • Lublinianka – Włodawianka Włodawa o godzinie 11:00
    • Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim o godzinie 13:00
    • Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 14:00
    • Huczwa Tyszowce – Orlęta Łuków o godzinie 14:00
    • Łada 1945 Biłgoraj – Victoria Żmudź o godzinie 15:00
    • Kryształ Werbkowice – Hetman Zamość o godzinie 16:00
    • Powiślak Końskowola – Kłos Chełm o godzinie 16:00
    • Avia Świdnik – Wisła Sandomierz o godzinie 17:00
    • Chełmianka Chełm – Czarni Połaniec o godzinie 17:00
    • Podhale Nowy Targ – Wisła Puławy o godzinie 17:00
    • Polesie Kock – MKS Ryki o godzinie 17:00
    • Tomasovia Tomaszów Lubelski – Start Krasnystaw o godzinie 17:00
    • Motor Lublin – Stal Kraśnik o godzinie 19:00

 

2019-05-01
11:00

Górnik II Łęczna
0

Lewart Lubartów
3

Koniec meczu 48′ Michał Budzyński
60′ Grzegorz Fularski
62′ Michał Budzyński

 

 

2019-05-01
11:00

Lublinianka
9

Włodawianka Włodawa
0

Koniec meczu 13′ Dominik Ptaszyński
17′ Adrian Rapa
19′ Adrian Rapa
43′ Adrian Rapa
48′ Adrian Rapa
50′ Klim Morenkov
53′ Jakub Baran
63′ Grzegorz Mulawa
87′ Damian Kuzioła

 

 

2019-05-01
13:00

Orlęta Radzyń Podlaski
2

Soła Oświęcim
4

Koniec meczu 31′ niewykorzystany rzut karny – Radosław Kursa (obrona bramkarza)
75′ Maciej Wojczuk (rzut karny)
90+3′ Bartosz Ciborowski
2′ Adrian Wójcik
11′ Mateusz Wyjadłowski
21′ Adrian Wójcik
27′ Adrian Wójcik

 

 

2019-05-01
14:00

Wólczanka Wólka Pełkińska
2

Podlasie Biała Podlaska
3

Koniec meczu 67′ Adrian Kajpust
77′ Krzysztof Pietluch
12′ Damian Leśniak
44′ Jakub Syryjczyk
45+1′ Patryk Mitura

 

 

2019-05-01
14:00

Huczwa Tyszowce
2

Orlęta Łuków
0

Koniec meczu 63′ Damian Ziółkowski (rzut karny)
72′ Tomasz Kłos

 

 

2019-05-01
15:00

Łada 1945 Biłgoraj
0

Victoria Żmudź
0

Koniec meczu

 

 

2019-05-01
16:00

Kryształ Werbkowice
1

Hetman Zamość
2

Koniec meczu 50′ Krystian Wołoch 81′ Paweł Myśliwiecki
90+4′ Mateusz Olszak

 

 

2019-05-01
16:00

Powiślak Końskowola
5

Kłos Chełm
2

Koniec meczu
5′ Marcin Gil
47′ Adrian Dudkowski
53′ Damian Koprucha
88′ Oskar Leszczyński
89′ Damian Koprucha
70′ Paweł Fornal
86′ Paweł Fornal

 

 

2019-05-01
17:00

Avia Świdnik
1

Wisła Sandomierz
1

Koniec meczu 44′ Piotr Darmochwał 59′ Kamil Bętkowski (rzut karny)

 

 

2019-05-01
17:00

Chełmianka Chełm
4

Czarni Połaniec
1

Koniec meczu 68′ Michał Efir
82′ Damian Szpak (rzut karny)
84′ Kamil Kocoł (rzut karny)
90+4′ Kamil Kocoł
90+5′ czerwona kartka – Hubert Kotowicz (za drugą żółtą)
88′ Damian Skiba

 

 

2019-05-01
17:00

Podhale Nowy Targ
2

Wisła Puławy
0

Koniec meczu 1′ Artur Pląskowski
45+1′ Artur Pląskowski
80′ czerwona kartka – Piotr Zmorzyński (za drugą żółtą)

 

 

2019-05-01
17:00

Polesie Kock
4

MKS Ryki
1

Koniec meczu
3′ Szymon Bielecki
29′ Piotr Waszczyński
53′ Szymon Bielecki
70′ Piotr Waszczyński
74′ Jakub Wasilewski

 

 

2019-05-01
17:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski
6

Start Krasnystaw
1

Koniec meczu
11′ Arkadiusz Smoła
12′ Ireneusz Baran
13′ Yaroslav Poplavka
37′ Yaroslav Poplavka
51′ Maciej Żerucha
90+1′ Jakub Szuta
20′ Łukasz Mietlicki

 

2019-05-01
19:00

Motor Lublin
3

Stal Kraśnik
0

Koniec meczu 45′ Michał Paluch
69′ Szymon Kamiński
89′ Grzegorz Bonin

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)

0 0 votes
Article Rating