Inter – FC Porto typy, kursy i zapowiedź (22.02.2023)

Wiceliderzy rozgrywek krajowych staną tym razem do bezpośredniej rywalizacji w ramach Champions League. Kto i dlaczego może wyjść z takiego pojedynku w charakterze zwycięzcy? Inter – FC Porto typy, kursy, zapowiedź.

Inter – FC Porto typy i przewidywania

Brak choćby jednej porażki po stronie Portugalczyków w 2023 roku może imponować. Sergio Conceicao stworzył bardzo dobrze funkcjonującą maszynę, która będzie się prawdopodobnie bić o ligowy tytuł aż do ostatniej z zaplanowanych kolejek. Czy oprócz tego uda się osiągnąć historyczny sukces także podczas zmagań w Europie?

Pokonanie faworyzowanego Interu byłoby nie lada sensacją. Zakładanie się z bukmacherem o podobny scenariusz to chyba zbyt duże ryzyko. O wiele rozsądniej przestawia się opcja, zgodnie z którą każda ze stron tego starcia trafi do siatki rywala przynajmniej raz. Pragnienie zwycięstwa w szeregach gospodarzy oraz przyjezdnych z Porto będzie na pewno ogromne. Nie ukrywamy, że jesteśmy wyjątkowo ciekawi, kto ostatecznie zakończy tę rywalizację jako wygrany.

inter-porto-typy

Jak już zapewne doskonale wiecie, zakłady odnoszące się bezpośrednio do statystyk to właściwie nieodłączny element każdego z naszych typowań. Podobnej przyjemności nie mogliśmy sobie więc odmówić także w kontekście potyczki pomiędzy ekipą popularnych Nerazzurrich a Smokami.

Średnia rzutów rożnych oscylująca wokół sześciu to chyba wyraźny argument ku temu, by móc zaproponować zakład na co najmniej dziewięć takich stałych fragmentów gry. Uważamy, że przy interesującym i zaciętym meczu pokrycie takiej linii będzie w zasadzie tylko kwestią czasu.

Inter – FC Porto ostatnie wyniki

Nie licząc wygranych z odwiecznymi przeciwnikami tj. kolejno Milanem oraz Sportingiem obie opisywane ekipy rozgrywały ostatnio niezbyt miarodajne pojedynki. Bezpośrednia rywalizacja będzie więc najprawdopodobniej istotnym testem weryfikacyjnym. Zapowiada to naprawdę ciekawy wieczór na legendarnym Giuseppe Meazza.

Ostatnie mecze Interu

 • Inter – Udinese 3:1
 • Sampdoria – Inter 0:0
 • Inter – Milan 1:0

Ostatnie mecze FC Porto

 • FC Porto – Rio Ave 1:0
 • Sporting – FC Porto 1:2
 • Academico Viseu – FC Porto 0:1

Inter – FC Porto bezpośrednie mecze

 • Inter – FC Porto 3:2
 • Inter – FC Porto 2:1
 • FC Porto – Inter 2:0

Długa obecność w piłkarskiej elicie na Starym Kontynencie sprawia, że drogi Interu oraz Porto krzyżowały się już w przeszłości kilkukrotnie. Po rezultatach tych starć można wywnioskować, że Portugalczycy zwykle sprawiali swoim rywalom z Półwyspu Apenińskiego naprawdę spore problemy. Nie inaczej będzie prawdopodobnie także i tym razem.

Inter – FC Porto kursy bukmacherskie

Kolejną niezwykle istotną informacją po sekcji Inter – FC Porto typy jest kwestia kursów bukmacherskich na to spotkanie. Sprawdźcie, co dla swoich graczy przygotował tym razem bukmacher eToto:

 • Wygrana Interu – 1.75
 • Remis – 3.70
 • Wygrana FC Porto- 5.00

Gdzie oglądać Inter – FC Porto? Transmisja

Przekaz na żywo z tego wydarzenia będzie dostępny na antenach stacji Polsat Sport Premium 1. Chcielibyście też zapewne wiedzieć, o której Inter – FC Porto. Tak więc oficjalne starcie niniejszego pojedynku zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 22 lutego bieżącego roku.