Izrael U21 – Polska U21 typy, transmisja, gdzie oglądać?

Przed nami eliminacyjne spotkanie reprezentacji do lat 21, Izrael – Polska. To kluczowy dla biało-czerwonych mecz w kontekście awansu na Mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w Rumunii i Gruzji.

Izrael – Polska typy, kursy i zakłady (24.03.2022)

Zobacz przygotowane przez nasz zespół Izrael – Polska typy.

To może być mecz o wszystko

Polacy nie mogą sobie pozwolić na porażkę na HaMoshava Stadium. Po sześciu rozegranych meczach biało-czerwoni zajmują w tabeli grupy b trzecie miejsce, tracąc do drugiego Izraela 2 punkty i tyle samo do liderujących Niemiec. Awans na Mistrzostwa Europy U21 uzyska najlepsza drużyna z każdej grupy oraz najlepsza drużyna z wszystkich drugich miejsc. Pozostałe reprezentacje, które zajmą drugie lokaty zagrają w barażach o cztery dodatkowe miejsca na Euro U21. Polacy potrzebują więc zwycięstwa albo przynajmniej nie przegrać, żeby nie stracić dystansu.

izrael polska typy

Podopieczni Macieja Stolarczyka nie są faworytami, ale bukmacherzy nie faworyzują też znacznie Izraela. Wszyscy spodziewają się zaciętego meczu. Co ciekawe, Polska U21 poniosła w eliminacjach Euro U21 tylko jedną porażkę. We wrześniu 2021 przegraliśmy 1:2 w Lublinie właśnie z Izraelem. Czas na rewanż? Mamy nadzieję.

Nasze na Izrael U21 – Polska U21 typy kierujemy w stronę zwycięstwa biało-czerwonych oraz over 2.5 gola w spotkaniu. 7 ostatnich meczy Izraela i 5 ostatnich spotkań Polski kończyło się bilansem powyżej 2.5 gola. Liczymy więc nie tylko na wygraną Polaków, ale i sporą liczbę bramek.

Gdzie oglądać Izrael U21 – Polska U21? Transmisja

Z meczu eliminacji Euro U21, Izrael – Polska transmisja na żywo dostępna będzie na kanale TVP Sport. Spotkanie rozpocznie się 24.03.2022, o godzinie 17:30.

Znasz już na Izrael U21 – Polska U21 typy, ale zobacz też prognozy na mecz Polski ze Szkocją oraz na mecz reprezentacji do lat 20.