Jagiellonia Białystok – Stal Mielec typy i kursy bukmacherskie (03.11.2023)

Dotychczas na grę zespołu ze stolicy województwa podlaskiego patrzyło się z prawdziwą przyjemnością. Czy taki stan rzeczy utrzyma się nadal? Sprawdźcie nasze Jagiellonia Białystok – Stal Mielec typy.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec typy bukmacherskie

Piłkę nożną często ogląda się głównie dla tzw. walorów artystycznych. Jeśli drużyna gra ładnie dla oka i strzela przy tym dość sporo bramek, to jej fani są już w ogóle w siódmym niebie. Z taką sytuacją można się aktualnie spotkać w zespole Jagiellonii Białystok.

Jaga pod wodzą Adriana Siemieńca zajmuje drugim stopień podium PKO Ekstraklasy i ma przy tym najlepszy bilans zdobytych goli. Co ciekawe dzieje się tak mimo utraty najlepszego strzelca poprzednich rozgrywek tj. Marca Guala. Widać więc tym samym, że nie ma ludzi niezastąpionych, co akurat w zespole pokroju Jagi jest wręcz ogromnym zaskoczeniem.

jagiellonia-bialystok-stal-mielec-typy

Delikatne spuszczenie z tonu, czego konsekwencją okazały się kolejno remis z Lechem oraz porażka z Pogonią wprawiły pewnie część białostockich sympatyków w delikatne zakłopotanie. Wiele wskazuje jednak na to, że lada chwila wszystko wróci do normy.

Ktoś może powiedzieć, że Biało-niebiescy to godny rywal dla Dumy Podlasia. To, że ekipie z Podkarpacia udało się pokonać pogrążoną w kryzysie Legię, niestety niewiele finalnie znaczy. Wdowik i spółka to na ten moment jedni z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa i inny scenariusz niż ich pewna wygrana nie wchodzi raczej w grę. Bukmacherzy są podobnego zdania, gdyż przelicznik na wiktorię gospodarzy wydaje się być stosunkowo niski.

Polecamy także rzucić okiem na Jagiellonia Białystok – Stal Mielec typy związane z dorobkiem bramkowym miejscowych w obu połowach tego pojedynku. Trzydzieści zdobytych do tej pory trafień nie jest naturalnie dziełem przypadku. Jesteśmy niemal pewni, że będą oni stroną przeważającą i potwierdzenie tego bardzo szybko pojawi się na tablicy wyników. Kto wie, być może będziemy świadkami kolejnego historycznego meczu, jeśli chodzi o liczbę strzelonych goli? To piłka nożna. Tutaj niczego nie można definitywnie wykluczyć.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec kursy bukmacherskie

W kursach bukmacherskich na to starcie brak jest większych zaskoczeń. Triumf gospodarzy Betclic wycenia na 1.53, a ewentualną wiktorię przyjezdnych na 5.60. Co natomiast z remisem? W przypadku takiego rozstrzygnięcia przelicznik równy jest dokładnie 4.20.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W przeszłości obie drużyny spotykały się ze sobą raptem kilkukrotnie. Na sześć pojedynków aż cztery kończyły się remisami. Jagiellonia oraz Stal zanotowały też po jednej wygranej. Gdyby opierać się wyłącznie na aktualnej formie, to bezapelacyjnymi faworytami byliby białostocczanie. Nie licząc ostatniego ligowego meczu z Pogonią, ich zwycięska passa trwała niespełna dwa miesiące. Na miejscu zawodników z Mielca naprawdę balibyśmy się tej rywalizacji.

Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok – Stal Mielec? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z tego pojedynku będzie dostępny na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3. Początek transmisji zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 3 listopada 2023 roku.