Jagiellonia – Cracovia typy i kursy bukmacherskie (14.04.24)

Pora na kolejne ciekawe starcia. Sprawdź moje na mecz Jagiellonia – Cracovia typy i analizy. Znajdziesz je poniżej a wykorzystać możesz je podczas zawierania zakładów u swoich ulubionych bukmacherów.

Jagiellonia – Cracovia typy bukmacherskie

Czas na Ekstraklasę. W niedzielne popołudnie nasz oczy skierowane będą na stadion lidera rozgrywek. W stolicy Podlasia fenomenalnie prezentująca się w tym sezonie Jaga podejmie ciąglę broniącą się przed strefą spadkową Cracovię. Wygrana w tym meczu dla obydwu zespołów ma niesamowite znaczenie- jednych przybliżyć może do upragnionego tytułu, innym pomoże odskoczyć od “gorących” pozycji w dole tabeli. Na mecz Jagiellonia – Cracovia typy wybrałem po przejrzeniu statystyk zarówno z poprzednich jak i bezpośrednich pojedynków.

Jagiellonia - Cracovia typy

Zespół Jagiellonii to obok Śląska Wrocław zdecydowanie najbardziej pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Podopieczni Adriana Siemienieca kroczą ku mistrzowskiemu tytułowi. W rozegranych do tej pory dwudziestu siedmiu ligowych spotkaniach piłkarze Jagi zanotowali bilans piętnastu zwycięstw, siedmiu remisów i pięciu porażek. Zgromadzone pięćdziesiąt dwa oczka dają im pozycję lidera i dwa punkty przewagi nad drugim Śląskiem oraz cztery nad zamykającym ligowe podium Lechem Poznań.

Piłkarze Cracovii przystąpią do niedzielnej potyczki czując oddech strefy spadkowej na własnych plecach. Drużyna Jacka Zielińskiego nie może zaliczyć tego sezonu do udanych. Pasy dotychczas zanotowały pięć zwycięstw, czternaście remisów i osiem porażek. Dwadzieścia dziewięć zdobytych punktów plasują ich na pozycji dwunastej z przewagą zaledwie trzech punktów nad zespołami w strefie spadkowej.

Według mnie niedzielna potyczka w Białymstoku zakończy się triumfem gospodarzy. Jest to zespół zdecydowanie mocniejszy. Warto wspomnieć, że trzy z pięciu ostatnich bezpośrednich potyczek tych drużyn na Podlasiu zakończyło się właśnie triumfem Jagi. Drugi mój typ to gole dla obydwu drużyn. Taki scenariusz miał miejsce w sześciu z dziesięciu wyjazdowych spotkaniach Cracovii.

Jagiellonia – Cracovia kursy bukmacherskie

Faworytem tego starcia, podobnie jak moim tak i bukmacherów są gospodarze. W STS kurs na triumf Jagi to 1.83 na remis 3.70 a na zwycięstwo Cracovii 4.05.

Jagiellonia – Cracovia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich meczach piłkarze z Białegostoku zanotowali ligowe zwycięstwo nad ŁKS-em Łódź (6:0) i remis z Legią (1:1) oraz przegrali w półfinale Pucharu Polski z Pogonią (1:2). Pasy zanotowały dwa Ekstraklasowe remisy z Widzewem Łódź (2:2) i ŁKS-em Łódź (2:2) oraz porażkę z Pogonią (1:3). Trzy ostatnie bezpośredni starcia to odpowiednio triumf Cracovii (1:0) remis (1:1) i zwycięstwo Jagiellonii (4:2).

Gdzie oglądać Jagiellonia – Cracovia? Transmisja i godzina

Starcie na Podlasiu rozpocznie się w niedzielę, 14 kwietnia o godzinie 15:00. Obejrzeć je będzie można w Canal+ Sport 3 a także w internecie zwłaszcza na CANAL+ online, a także Player.pl i Polsat Box Go.

OGLĄDAJ TUTAJ